Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzęt / Odp: Kołowrotki do feedera z wolnym biegiem i okrągłym klipsem do 150 zł
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomba dnia Dzisiaj o 23:09 »
Perfekcyjne wykonanie klipa z drutu wymaga sporo doświadczeń. Ponadto poprawa klipa czasem wymaga odwinięcia linki. Mi się udaje robić klipy dobre za pierwszym razem. Nigdy żyłka się nie haczy podczas wyrzutu. Nie można ich zastosować do każdego kołowrotka, do Browning Black Viper MK FD 850 musiałem dać gumowy klip Flagmana, ze względu na bardzo płaską szpulę.
Na pewno prościej jest wymienić fabryczny klip na gumowy. Nie potrzeba nawet odwijać linki.
2
Ten sędzia co uchylił tę decyzję jest moim byłym wykładowcą z prawa ochrony środowiska ;) Dla mnie sytuacja się nie zmieniła. Raptem kilka postów wcześniej pisałem, że wady tego postępowania są spokojnie do naprawienia, więc ta budowa ruszy tak czy siak, skoro ma ona wsparcie Komisji Europejskiej. Jedynie brak kasy może ją powstrzymać.
3
Sprzęt / Odp: Budżetowy spinning okoniowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michał N. dnia Dzisiaj o 22:13 »
To ja mam inny pomysł. Jacek niech przyjedzie na Podlasie(obiecywał kiedyś) z wędką, a my Go ugościmy w ramach wdzięczności. Ty Michał zapewniasz zaplecze w formie płynnej, a ja coś na ząb, nocleg  i wędkowanie na Siemianówce.

O,zapraszam serdecznie.

Tak w ogóle,już ładnych parę miesięcy temu pisałem otwarcie,że zapraszam na moje wody. Dać wcześniej znać,a podnęcę 2-3 miejsca,i można by schadzke zrobić.
Niestety chętnych nie doczekałem się,a szkoda,bo chciałbym poznać właścicieli nicków osobiście 😉 ,tym bardziej,że mam kontakt tel.z kilkoma osobami.
4
Filmy w sieci / Odp: Po której stronie jesteś...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brzanoholik Sandomierski dnia Dzisiaj o 22:12 »
Raczej od dostępności pokarmu dla wszystkich roczników, kryjówek dla narybku i dopiero wtedy ilości drapieżników. Przy maksymalnie sprzyjających warunkach następuje karłowacenie. Nadmierny rozrost populacji i konkurencja pokarmowa nie pozwalają osiągnąć rozmiarów właściwych dla wieku. Z braku pożywienia przestają przyrastać i organizm przestawia się na przeżycie a nie wzrost.

Tak to wygląda z punktu widzenia ekologii.

To zdecydowanie pełniejsza odpowiedź, bez dwu zdań. Tak czy siak drapieżniki w zbiorniku potrzebne no chyba że mówimy o dole wykopanym w piasku bo tam po prostu nie ma na tyle żarcia by zdrową populację wyżywić.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez booohal dnia Dzisiaj o 21:56 »
Też bym chciał :beg:
6
Zakupy / Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qasz dnia Dzisiaj o 21:54 »
Feb 2020
They 've gone wrong to me, they don't heat up if you plug both in at once, the seller doesn't want to know anything. Don't buy them.
08 Dec 2019
Pytanie:
Battery in 15000 Ma does not pull! One pulls, and on both gloves grazes...
04 Jan 2020
Pytanie:What have size?
Odpowiedź:
05 Jan 2020
Size M
Pytanie:I have a powerbank 2600 mAh but these do not work. How can this?
Odpowiedź:
13 Dec 2019
powerbank should be more than 5000mAh

Słowem:
Do każdej rękawiczki osobny power bank
Najlepiej duży, jak podłączysz do jednego to tanie powerbanki nie zasilą na raz 2 rekawiczek.
Ja czuje w tym jakiś hak i raczej bym nie ładował się w te rękawiczki. Jeśli gość pisze że power bank 15000mAh (a to już ciężkie bydle) nie obsłuży na dwóch portach tego ustrojstwa to znaczy że pobór w amperach mają dość spory i sterownik w power banku odcina jeden port, a jeśli tak jest to będą wysysać baterię jak nastolatki redbulle.
7
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brzanoholik Sandomierski dnia Dzisiaj o 21:38 »
8
Giełda / Odp: (S) Kończę z wędkarstwem, pozostałości za 1/3 ceny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xjakub dnia Dzisiaj o 21:38 »
Dodaj ogłoszenie na OLX aby przesyłka była za 1 zł - uwolnię wtedy Ciebie od ciężaru;)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

9
Zakupy / Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mrucin dnia Dzisiaj o 21:35 »
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat podgrzewanych rękawiczek?
https://www.aliexpress.com/item/4000315697942.html
Chcę ich używać do późnojessiennego spinningu
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alek dnia Dzisiaj o 21:25 »
To ja mam inny pomysł. Jacek niech przyjedzie na Podlasie(obiecywał kiedyś) z wędką, a my Go ugościmy w ramach wdzięczności. Ty Michał zapewniasz zaplecze w formie płynnej, a ja coś na ząb, nocleg  i wędkowanie na Siemianówce.
Strony: [1] 2 3 ... 10