Autor Wątek: Firma Jaxon  (Przeczytany 78527 razy)

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #60 dnia: 16.11.2015, 21:29 »
Starość chyba zrobiła  swoje. Prawie w jednym czasie oba kije pękły mi przy składaniu za mocno ucisnełem i pękło mi . Nie wiem dlaczego. Oddałem koledze on jednak powiedział że zrobi to.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #61 dnia: 16.11.2015, 21:42 »
Żona używa spinning cantara 5-25 jak za te pieniądze które kosztowała to jest genialny kijek ;)
Za to mój tata zapalony castingowiec ma kijek xt pro o kolosalnym cw 150 czy nawet 180.  Podchodziłrm do niego jak pies do jeża, ale jak już połowilem tym kijem z multiplikatorem na jerki, które sam zrobiłem to banan na ustach.
Marcin

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #62 dnia: 17.11.2015, 19:47 »
A to jakaś recenzja jest o sprzęcie Jaxona, czy się mylę. ??

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #63 dnia: 17.11.2015, 19:51 »
Nie, to nie recenzja, chciałem po prostu poznać wasze zdanie na temat tej firmy. 8)
Dawid

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #64 dnia: 17.11.2015, 19:52 »
To pomylił kolega chyba dział !!

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 859
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #65 dnia: 17.11.2015, 20:02 »
Ja do jaxona mam umiarkowany stosunek :P Kije mam z taniochy i sie (odpukac w niemalowane) trzymaja :D Raz, jeden jedyny postawilem kupic od nich kolowrotek i wolny bieg sie popsul :/ odeslalem na gwarancje, dostalen nowy, co prawda z mniejsza szpula, ale (jakies tam gratisy w ramach przeprosin niby dostalem ) tez sie zapsulo to samo :/ Powiem juz ze kolowrotki od robinsona  z biedy sie zdecydowanie lepiej spisywaly i sluza mi od 4 lat niezawodnie do dzis.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #66 dnia: 17.11.2015, 20:06 »
Jaxon powstał,był,jest i raczej będzie! Ta firma powstała  i zapodaje sprzęt na każdą kieszeń. W naszym kraju to niezmiernie ważne! Mamy ubogie społeczeństwo! Dla niejednego ojca rodziny wykupienie karty to wyzwanie! A zakup nowego kija czy nawijaka to wyrzeczenia! Łatwo krytykować na portalu gdy się ma stabilną sytuację finansową i można odłożyć na coś lepszego!Dołóż 150 mówią! Tak a pensyjka na poziomie 1600pln na cały dom! Co na + dla Jaxona? Ja mam fajne i miłe relacje z P. Bożeną ze sklepu wędkarskiego! Jest ajentką! Rozmawialiśmy nie raz na temat sprzętu i gwarancji! Co można na + Jaxonowi?? Nie ma żadnego problemu z gwarancją! Wiedzą co sprzedają! Elementy złamane nie są łatane. Wymienia się je na nowe! Nie wyrzygują z zasady (jeśli nie jest to ewidentne zdeptanie)błędu użytkownika!Jak by co? nie jestem fanem firmy! Raczej w moim bałaganie nic takiego się nie znajdzie! Mamy ponad 700set userów ,wypominamy że większość się nie udziela! Może się wstydzą? bo tu jeno! Rivy,Siemano ,Porostetony, Trabucco ?? No jak nad wodę bez kosza za 2500pln? Dziwicie się im? A może mimo taniego sprzętu,ich wiedza bije nas na łeb??
Arek

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #67 dnia: 17.11.2015, 20:15 »
To pomylił kolega chyba dział !!

po przejrzeniu forum ten mi najbardziej pasował do tematu, przepraszam jeśli wybrałem zły.
jakaś tam recenzja chyba się wyłoniła jednak z wszystkich wpisów.
Dawid

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #68 dnia: 17.11.2015, 20:17 »
Ja mam kosz z mistrala w sumie to samo co jaxon i jestem zadowolony :) kosztował mnie 400 zl i spełnia moje wymagania. Fakt na koszu rive lepiej się siedziało ale ryby tak samo biorą :)
Michał

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #69 dnia: 17.11.2015, 20:19 »
Jaxon powstał,był,jest i raczej będzie! Ta firma powstała  i zapodaje sprzęt na każdą kieszeń. W naszym kraju to niezmiernie ważne! Mamy ubogie społeczeństwo! Dla niejednego ojca rodziny wykupienie karty to wyzwanie! A zakup nowego kija czy nawijaka to wyrzeczenia! Łatwo krytykować na portalu gdy się ma stabilną sytuację finansową i można odłożyć na coś lepszego!Dołóż 150 mówią! Tak a pensyjka na poziomie 1600pln na cały dom! Co na + dla Jaxona? Ja mam fajne i miłe relacje z P. Bożeną ze sklepu wędkarskiego! Jest ajentką! Rozmawialiśmy nie raz na temat sprzętu i gwarancji! Co można na + Jaxonowi?? Nie ma żadnego problemu z gwarancją! Wiedzą co sprzedają! Elementy złamane nie są łatane. Wymienia się je na nowe! Nie wyrzygują z zasady (jeśli nie jest to ewidentne zdeptanie)błędu użytkownika!Jak by co? nie jestem fanem firmy! Raczej w moim bałaganie nic takiego się nie znajdzie! Mamy ponad 700set userów ,wypominamy że większość się nie udziela! Może się wstydzą? bo tu jeno! Rivy,Siemano ,Porostetony, Trabucco ?? No jak nad wodę bez kosza za 2500pln? Dziwicie się im? A może mimo taniego sprzętu,ich wiedza bije nas na łeb??

bardzo mądre słowa Arek, masz :thumbup:!
muszę się w pełni z tobą zgodzić, miałem takie właśnie odczucia i długo wręcz bałem się udzielać na takich forach jak to, na szczęście atmosfera miło mnie zaskoczyła :) z kasą jest jak jest, u mnie próżno szukać kija czy młynka za 200+ zł i nic z tym na razie zrobić nie mogę..
Dawid

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #70 dnia: 17.11.2015, 20:22 »
Ja nic złego w tym nie widzę Dvd! Kij za 1000 czy za 100 tak samo lub podobnie łowi ryby! Zależy kto go dzierży! ;)
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #71 dnia: 17.11.2015, 20:23 »
DvD przyjdą kiedyś lepsze czasy,za odwagę :thumbup:
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 859
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #72 dnia: 17.11.2015, 20:25 »
Jaxon powstał,był,jest i raczej będzie! Ta firma powstała  i zapodaje sprzęt na każdą kieszeń. W naszym kraju to niezmiernie ważne! Mamy ubogie społeczeństwo! Dla niejednego ojca rodziny wykupienie karty to wyzwanie! A zakup nowego kija czy nawijaka to wyrzeczenia! Łatwo krytykować na portalu gdy się ma stabilną sytuację finansową i można odłożyć na coś lepszego!Dołóż 150 mówią! Tak a pensyjka na poziomie 1600pln na cały dom! Co na + dla Jaxona? Ja mam fajne i miłe relacje z P. Bożeną ze sklepu wędkarskiego! Jest ajentką! Rozmawialiśmy nie raz na temat sprzętu i gwarancji! Co można na + Jaxonowi?? Nie ma żadnego problemu z gwarancją! Wiedzą co sprzedają! Elementy złamane nie są łatane. Wymienia się je na nowe! Nie wyrzygują z zasady (jeśli nie jest to ewidentne zdeptanie)błędu użytkownika!Jak by co? nie jestem fanem firmy! Raczej w moim bałaganie nic takiego się nie znajdzie! Mamy ponad 700set userów ,wypominamy że większość się nie udziela! Może się wstydzą? bo tu jeno! Rivy,Siemano ,Porostetony, Trabucco ?? No jak nad wodę bez kosza za 2500pln? Dziwicie się im? A może mimo taniego sprzętu,ich wiedza bije nas na łeb??
Spokojnie nie trzeba sie tak unosic, kazdy kupuje sprzet na miare swojej kieszeni :) W zyciu chyba nikt z was nie poszedl po kredyt do banku, bo chcial sobie kupic kij czy kolowrotek :P Ja feeder kupilem z odzysku :D To, ze te sprzety nie sa jakiejs wysokiej klasy, to nie oznacza, ze nie mozna miec do nich zastrzezen i oczekiwan. Jesli tak jak mowisz dla niektorych zakup kija to wyrzeczenia, to ma on tez prawo miec wzgledem niego jakies oczekiwania, ze jakis czas mu posluzy. Nie wazne czy kosztuje 100,200 czy 1000zl

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #73 dnia: 17.11.2015, 20:29 »
Chyba mnie źle stary odebrałeś! Ja nie mam powodu się unosić Używam sprzętu z ciut wyższej półki! (niewiele) >Nie wyrażam tu swoich emocji a spostrzeżenia. I poddaję pod rozwagę!
Arek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 859
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #74 dnia: 17.11.2015, 20:35 »
uzyles kilku wykrzyknikow wiec myslalem ze niesie to za soba cos osobistego :P