NAD WODĄ > Łowiska

Gdzie planujecie wybrać się na ryby?

(1/5) > >>

mjmaciek:
Panowie nie wiem jak wy ale ja w tygodniu nie mam czasu aby łowić rybki ale w tygodniu planuje przygotowywuje się aby w piatek popołudniu , sobote , niedziele połowić
w tą sobotę planuje skoczyć pierwszy raz w tym roku na białoryb jak bedzie zobaczymy w niedziele jak sie zepsuje pogoda mysle o wypadzie za kleniem
Zanety przynety obmyslane montuje zestawy
moze w tym wątku podzielimy sie pomyslami na wyprawy jakie planujemy ?

Druid:
Ja w sobotę siądę na moim bajorze ( 600m od domu) z nastawieniem na lina i dużego karacha. Będę lowił przy trzcinach na metrowej wodzie więc spławik 0,5g , na haku kuku z puszki, białe i kombinowane kanapki
Jeśli nic nie złowie to w następnym dniu wezme pickera i połowie dalej od brzegu zamkniętym koszykiem z białymi i pinką

mjmaciek:
Gieniu a do głebokiej wody z tej plytkiej masz duza odleglosc

stas1:
Nad Odrę z klasycznym feederem,polecam ;D

gregorio:
Planuje sesje w piątek jak się uda coś około 5h , Łowisko to jeź. Pławęcino, cel to głównie płoć i może leszczyki.
Sprzętowo 1 wędka feederek z linką główna 0.18 , zestaw feederowy klasyczny na (pętli), przypon 0.10 , 30cm , haczyk nr18 drennan carbon feeder. ( tym zestawem typowo na płoć , przynęty białe robaki ,pinka). Zanęta Sensas black etange 3000 ( 300ml) wymieszane z ziemią torfowa 1.5ltr + 150ml jokersa. Żyłka na klipie .Na początku większym koszykiem zanęcenie łowiska ( 5 rzutów), potem przejście na koszyk 10gr.Planuje koszyk oprócz zanęty dodatkowo ładować kilkoma kasterkami i ziarnami konopi. Dodatkowo z przynęt robaki białe (czerwone), pinka fluo, chlebek, kukurydza, i dendrobenka, kastery. . Oczywiście do wszystkiego dobrane przypony w zapasie. Na dzień dzisiejszy pogoda zapowiada się ciut gorsza jak ostatnio, ale mam nadzieję poprawić wynik. Nadal będę szukał ryby bliżej brzegu na mniejszych głębokościach. Taki plan, taka taktyka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej