TECHNIKI WĘDKARSKIE > Spod lodu

Jaką techniką łowicie spod lodu?

(1/2) > >>

elopento:
A na jakie wędki i przynęty przeważnie łowicie na lodzie? ja wędek mam więcej jak ''letnich'' blaszek też od groma :P na foci moje najłowniejsze + 2 letnie cykady po tuningu - na razie nic na nie nie złowiłem , podobają mi się , więc i dla okonia powinny :) Wolę łowić na ''zimowy spining'' jak na mormyszkę.

Mateo:
Pozwoliłem sobie wydzielić ten wątek, bo zginął w temacie z wynikami.
Zawsze lepiej jest założyć nowy, bo może się rozwinąć ciekawa dyskusja ;)

Ja dawniej łowiłem głównie na spławik. Jednak populacja ładnej płoci w wodach, na których najczęściej wędkuję, drastycznie zmalała. Przerzuciłem się więc na okonie. Łowię zawsze naprzemiennie dwoma wędkami: na mormyszkę i na błystkę.

Majki:
W weekend będę próbował dropshot z lodu z echosondą. Chcę poszukać na moim łowisku okoni 40+. W tamtym roku padło kilka, sam złowiłem 2 takie + przyłów w postaci sandacza 70 cm.  Przynęty twisterki, jaskółki i wormy do 5cm :) :)

Alek:

--- Cytat: Majki w 07.02.2018, 14:12 ---W weekend będę próbował dropshot z lodu z echosondą. Chcę poszukać na moim łowisku okoni 40+. W tamtym roku padło kilka, sam złowiłem 2 takie + przyłów w postaci sandacza 70 cm.  Przynęty twisterki, jaskółki i wormy do 5cm :) :)

--- Koniec cytatu ---
Próbowałem w tym roku z jaskółkami. Bez rewelacji. Zamiast okoni szczupakowe obcinki.
Może Tobie pójdzie lepiej?

fEeDeReK:
Ogolnie dopiero rozpoczolem. Przygode z wedkami podlodowymi . skupiam sie tylko i wylacznie na balalajce i mormyszkach. Wynikow nie mam spektakularnych ale dwie plocie po 25cm wpadly.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej