ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > PZW, czyli Polski Związek Wędkarski...

PZW Warszawa

<< < (2/16) > >>

FanFeeder:
Jak chodzi o zawody to często jest tak, że koła organizują je na łowiskach którymi się zajmują, mają stanice czy są najbliżej lokalizacji. Przykładowo koło nr. 13 ma prawie wszystkie imprezy na Zegrzu i swojej przystani czy koło nr 39 z Białołęki na fosie, na której ma łowisko. Na tej podstawie sam zapisałem się do wybranego koła, bo chciałem podpatrzeć co i jak na zawodach łowią na danej wodzie. Skutek był taki, że nie byłem na żadnych, bo zawsze mi terminy z czymś kolidowały :D

tstg:
Orientuje się kto zarządza odcinkiem No kil w Nieporecie na kanale Zeranskim?

Merkusz:

--- Cytat: tstg w 29.12.2018, 17:13 ---Orientuje się kto zarządza odcinkiem No kil w Nieporecie na kanale Zeranskim?

--- Koniec cytatu ---
Część kanału żerańskiego ma RZGW Warszawa a część RZGW Dębę . No kill to RZGW Dębę . Ja jestem w kole nr 1 :)

RafałWwa:
Ja w 2019 po długiej przerwie zamierzam opłacić składki i prawdopodobnie dokonam tego jak reszta FKM u Kamila w Trotce zapisując się do koła nr 50...

Kocur1911:
no własnie czym się kieruję zapisując do danego koła? na chwile obecną nigdy w żadnym nie byłem a skąd moje typy na nr 1 i nr 50? nr 1 bo mam kolege, który tam aktywnie uczestniczy (J. S.) a koło nr 50 bo mieszkam niedaleko Trotki i tam zakupy robię. Trochę przeglądałem strony itp ale chciałem bardziej fachowej porady. może nie tyle fachowej co takiej życiowej. z racji tego, że nie byłem w PZW to i łowisk w ogóle nie znam. jedynie bywałem na Przystanek Bielawa, Ruścu i Okoń...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej