Ankieta

Czy jesteś za tymczasowym zamknięciem działu 'wyniki znad wody' na czas izolacji?

TAK
64 (45.4%)
NIE
63 (44.7%)
NIE MAM ZDANIA
14 (9.9%)

Głosów w sumie: 140

Głosowanie skończone: 26.03.2020, 21:03

Autor Wątek: Czy jesteś za zamknięciem działu wyniki znad wody na czas izolacji?  (Przeczytany 16222 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Panie i Panowie, z powodu epidemii nie powinniśmy opuszczać domów. Zalecenia rządu są jakie są (czy to Polska, UK, Francja, Belgia), i lepiej nie kombinować. Z drugiej strony jeżeli ktoś uda się nad wodę, to nie będzie robił innym 'smaka' jeżeli zamieści zdjęcia z rybami. Łatwiej będzie nam przetrwać ten trudny czas :)

Dlatego pytanie brzmi, czy na czas izolacji spowodowanej epidemią wirusa COVID-19, jesteście za tymczasowym zamknięciem działu 'wyniki znad wody'? Nawet jak sami się wybierzemy nad wodę, to nie będziemy do tego zachęcać innych, unikniemy też zapewne wielu kłótni. Jak tylko zakaz opuszczania domów zostanie cofnięty, wszystko wróci do normy oczywiście :)

Co Wy na to?

Lucjan

Offline didek_b

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 73
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Jestem za.
Nikt nie będzie mi gula huśtał... :P
"...Ryby pływają na niby..."
     Pozdrawiam:  Dawid.

Offline S76

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Także jestem ZA.

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Za.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
To co pokazał Kozi opisałem w temacie Off-Topic. Wszystko jasne.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Taaaaa jasne. Pokażesz screena z wypowiedzią rzecznika policjantowi w trakcie kontroli ? Na co się powołasz jak każe Ci zawracać ? Śmiało czekam na odpowiedzi.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Jestem za :'(
;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Taaaaa jasne. Pokażesz screena z wypowiedzią rzecznika policjantowi w trakcie kontroli ? Na co się powołasz jak każe Ci zawracać ? Śmiało czekam na odpowiedzi.

Spotkanie Policji nad wodą w sytuacji gdy do ich normalnych obowiązków z którymi mieli problem dokładają kontrolę osób objętych kwarantanna jako priorytet, graniczy z cudem. I uwierz mi każdy policjant w dziejszych czasach ma w dupie wędkarza zaszytego w krzakach na zadupiu. Tym bardziej jak od jutra zaczną się telefony na komende, że ktoś z okna widzi 3 osoby siedzące na ławce w parku...

Kierując się wytycznymi ministerstwa można wybrać się na ryby. Na pewno rozsądniej jest zostać w domu, i nie kusić losu, nie chodzi mi nawet o wirusa, ale o zwykły nieszczęśliwy wypadek w trakcie pobytu nad wodą gdzie można sobie skręcić nogę w jakiejś dziurze po bobrze, wbić kotliwe czy hak w rękę, czy spotkać mogą człowieka inne przykre niespodziaki. W normalnych warunkach nie byłoby problemu, jedziesz do szpitala i załatwiasz sprawę. A dziś? Kto z nas chciałby zderzyć się w takiej sytuacji z przemęczona służba zdrowia? Albo czekać 2 godziny na kartkę która ma większe obciążenie niż zwykle?

Pisze to jako osoba pracująca w mundurze od 10 lat. Pozdrawiam
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 213
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pany no to krótka piłka. Można chodzić na ryby czy nie obecnie?
Marcin

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Tu nie chodzi o kontrole, nie chodzi o szanse spotkania policjanta.
Chodzi o czysto logiczne podejście do sprawy, mamy siedzieć w domach do kurwy nędzy, bo każde wyjście jest niepożądane. Co z tego, ze siedzisz w krzakach? Wychodziłeś, dotykałeś klamek, przycisków w windzie itp itd.

Że też naprawdę trzeba się nad tym rozwodzić :facepalm:

Zamykajmy wątek, nie kuśmy się nawzajem.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Taaaaa jasne. Pokażesz screena z wypowiedzią rzecznika policjantowi w trakcie kontroli ? Na co się powołasz jak każe Ci zawracać ? Śmiało czekam na odpowiedzi.

"To kurtka ze skóry węża. Jest symbolem mojej indywidualności i wiary w wolność jednostki" :P A potem lola w ruch :)
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Taaaaa jasne. Pokażesz screena z wypowiedzią rzecznika policjantowi w trakcie kontroli ? Na co się powołasz jak każe Ci zawracać ? Śmiało czekam na odpowiedzi.

Spotkanie Policji nad wodą w sytuacji gdy do ich normalnych obowiązków z którymi mieli problem dokładają kontrolę osób objętych kwarantanna jako priorytet, graniczy z cudem. I uwierz mi każdy policjant w dziejszych czasach ma w dupie wędkarza zaszytego w krzakach na zadupiu. Tym bardziej jak od jutra zaczną się telefony na komende, że ktoś z okna widzi 3 osoby siedzące na ławce w parku...

Pisze to jako osoba pracująca w mundurze od 10 lat. Pozdrawiam

Człowieku przecież nikt z policjantów nie będzie po krzakach chodził nad wodą. Mówię tu o standardowych kontrolach np. na drogach wylotowych z miast, takie jakie są obecnie wielu krajach Europy :facepalm:

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Taaaaa jasne. Pokażesz screena z wypowiedzią rzecznika policjantowi w trakcie kontroli ? Na co się powołasz jak każe Ci zawracać ? Śmiało czekam na odpowiedzi.

Spotkanie Policji nad wodą w sytuacji gdy do ich normalnych obowiązków z którymi mieli problem dokładają kontrolę osób objętych kwarantanna jako priorytet, graniczy z cudem. I uwierz mi każdy policjant w dziejszych czasach ma w dupie wędkarza zaszytego w krzakach na zadupiu. Tym bardziej jak od jutra zaczną się telefony na komende, że ktoś z okna widzi 3 osoby siedzące na ławce w parku...

Pisze to jako osoba pracująca w mundurze od 10 lat. Pozdrawiam

Człowieku przecież nikt z policjantów nie będzie po krzakach chodził nad wodą. Mówię tu o standardowych kontrolach np. na drogach wylotowych z miast, takie jakie są obecnie wielu krajach Europy :facepalm:

Ha ha ha, gratuluję poczucia humoru. Zobaczysz te kontrolę i zamknięte ulice jak świnia niebo. Póki co będzie to tylko egzekwowane na poziomie zgłoszeń mieszkańców albo internwecji własnej. Parki, osiedla, okolice dużych sklepów ipt itd. Nikt nie będzie zamykać autostrad, czy drog krajowych.

Ale powtarzam dla jasności. Lepiej nie iść na ryby. Wypadki chodzą po ludziach. A o lekarza dziś ciężko.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.