Ankieta

Czy jesteś za tymczasowym zamknięciem działu 'wyniki znad wody' na czas izolacji?

TAK
64 (45.4%)
NIE
63 (44.7%)
NIE MAM ZDANIA
14 (9.9%)

Głosów w sumie: 140

Głosowanie skończone: 26.03.2020, 21:03

Autor Wątek: Czy jesteś za zamknięciem działu wyniki znad wody na czas izolacji?  (Przeczytany 16214 razy)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Już wiem, że np. w Warszawie będą !!!! Rozwalasz kolejny temat swoimi mądrościami. I nikt tu nie mówi o zamykaniu dróg. Znasz w ogóle podstawę prawną takich działań ? :facepalm:

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Już wiem, że np. w Warszawie będą !!!! Rozwalasz kolejny temat swoimi mądrościami. I nikt tu nie mówi o zamykaniu dróg. Znasz w ogóle podstawę prawną takich działań ? :facepalm:

OK pisz dalej co myślisz w teorii, ja jako praktykant będę siedzieć cicho. Cześć! :beer:

P. S. Tematy rozwaliłem pisząc o pszenicy w rzece, czy o miodziku i czosnku na zdrowie? 8)

Uspokój się, ogółem radzimy to samo, czyli siedzieć w domu. Tylko w inny sposób.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Wracałem po robocie przez centrum mojej mieściny, po drodze minąłem komendę policji. Pod budynkiem z reguły stały 2-3 radiowozy, dziś przed godzina 18 stało ich 15-20, także ...heh. Oczywiście mogło mi się przewidzieć, może to przypadek ?
Ja chyba jednak posiedzę w domu, bo mandaty mi nie w smak, a nawijanie makaronu na uszy glin tez mi łatwo nie przychodzi ;)
Czesiek

Online Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 036
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Za.
Tomek

Offline kryszard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Za
Marcin

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Już wiem, że np. w Warszawie będą !!!! Rozwalasz kolejny temat swoimi mądrościami. I nikt tu nie mówi o zamykaniu dróg. Znasz w ogóle podstawę prawną takich działań ? :facepalm:

OK pisz dalej co myślisz w teorii, ja jako praktykant będę siedzieć cicho. Cześć! :beer:


Dziś rozmawiałem z kimś z KGP + z jednej z KWP. Wbrew temu co twierdzisz wiem jak wygląda codzienna praca policjanta, bo mam kolegów rozrzuconych po całej Polsce i ich reprezentuje w różnych sprawach, także tych dyscyplinarnych. Polski rząd nie chce powtórzyć błędów Włochów i Hiszpanów, gdzie wszyscy stosowali się do rad pokroju tych od kolegi Azymuta :beer:

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 022
  • Reputacja: 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Codziennie w pracy (Kopalnia Węgla Kamiennego ) tłoczę się z co najmniej kilkudziesięcioma osobami bark w bark bez żadnych odstępów. Przynajmniej 2 razy w tygodniu idę na zakupy do sklepu w którym jest conajmniej kilkanaście osób.
I teraz dla bezpieczeństwa mam zostać w domu w wekend mimo ,że jadę swoim prywatnym autem którego używam tylko ja na jakieś odludzie nad wielką zaporówką gdzie prawdopodobnie w polu widzenia nie zobaczę człowieka. Szanuję wasze zdanie ale ja pozostanę przy swoim.

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Codziennie w pracy (Kopalnia Węgla Kamiennego ) tłoczę się z co najmniej kilkudziesięcioma osobami bark w bark bez żadnych odstępów. Przynajmniej 2 razy w tygodniu idę na zakupy do sklepu w którym jest conajmniej kilkanaście osób.
I teraz dla bezpieczeństwa mam zostać w domu w wekend mimo ,że jadę swoim prywatnym autem którego używam tylko ja na jakieś odludzie nad wielką zaporówką gdzie prawdopodobnie w polu widzenia nie zobaczę człowieka. Szanuję wasze zdanie ale ja pozostanę przy swoim.
Dokładnie, popieram kolegę. Też jak będę chciał to pojadę na ryby i jestem pewien, że przez ten czas nikt nawet kolo mnie nie przejdzie...

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Codziennie w pracy (Kopalnia Węgla Kamiennego ) tłoczę się z co najmniej kilkudziesięcioma osobami bark w bark bez żadnych odstępów. Przynajmniej 2 razy w tygodniu idę na zakupy do sklepu w którym jest conajmniej kilkanaście osób.
I teraz dla bezpieczeństwa mam zostać w domu w wekend mimo ,że jadę swoim prywatnym autem którego używam tylko ja na jakieś odludzie nad wielką zaporówką gdzie prawdopodobnie w polu widzenia nie zobaczę człowieka. Szanuję wasze zdanie ale ja pozostanę przy swoim.

Popieram i ja :beer: :thumbup: :)
Pozdrawiam Darek

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Już wiem, że np. w Warszawie będą !!!! Rozwalasz kolejny temat swoimi mądrościami. I nikt tu nie mówi o zamykaniu dróg. Znasz w ogóle podstawę prawną takich działań ? :facepalm:

OK pisz dalej co myślisz w teorii, ja jako praktykant będę siedzieć cicho. Cześć! :beer:


Dziś rozmawiałem z kimś z KGP + z jednej z KWP. Wbrew temu co twierdzisz wiem jak wygląda codzienna praca policjanta, bo mam kolegów rozrzuconych po całej Polsce i ich reprezentuje w różnych sprawach, także tych dyscyplinarnych. Polski rząd nie chce powtórzyć błędów Włochów i Hiszpanów, gdzie wszyscy stosowali się do rad pokroju tych od kolegi Azymuta :beer:

Przyjacielu ochłoń trochę, bo widzisz rzeczy których nie ma :beer:

Wszędzie pisze ze zakaz nie oznacza wprowadzenia stanu wojennego, i by nie siać paniki. Ta jest gorsza niż wirus. Więc każdy taki wątek powinien studzić emocje a nie je rozpalać. Ja pisze o realiach, że każdy policjant będzie mieć w dupie wędkarza na pipiduwie, jednocześnie w KAŻDYM poście APELUJE o NIE WYCHODZENIE NA RYBY, z powodu np ryzyka skręcenia nogi i wylądowania na ostrym dyżurze w czasach braku lekrzy i pielęgniarek.

Czy coś jeszcze wytłumaczyć??
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Ja nawet planuję trochę pobiegać po lesie i mam w dupie straszenie mnie złamaną nogą. Ruch to zdrowie, nikt mnie nigdy nie przekona, że jest inaczej. Proponuję z fotela nie wstawać do czasu zakończenia epidemii co by kostki nie zwichnąć :facepalm:
Pozdrawiam Darek

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 436
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method
Idąc do barku też mogę skręcić nogę :D :D :D :D

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Idąc do barku też mogę skręcić nogę :D :D :D :D

Nigdy o takim przypadku nie słyszałem ;D :beer:
Pozdrawiam Darek

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
W niektórych regionach Francji zakazano sprzedaży alkoholu, ciekawe kiedy u nas takie coś? Mario, barek zapełniony? :D
Pozdrawiam Darek

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 436
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method
Nie ma co Koledzy musimy to przeżyć , a każdy z nas ma rozum i podejmie własną decyzję wychodzić , jechać czy siedzieć w domu . Pozdrawiam Was serdecznie :D :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: