Autor Wątek: Złote Stawy łowisko Śładków Mały - Świętokrzyskie  (Przeczytany 1370 razy)

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Jutro wybieram się na łowisko i agroturystkę Złote Stawy w Śladkowie Małym koło Buska Zdr. w świętokrzyskim. Wiem tyle co na stronie, czyli nic poza tym, że duże ryby tam pływają. Może któryś z kolegów już tam był, łowił i przybliży sprawę. Jakie przynęty, jakieś lepsze miejsca, jednym słowem wszystko o tych stawach co może być przydatne. :D ;D :fish:

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Złote Stawy łowisko Śładków Mały - Świętokrzyskie
« Odpowiedź #1 dnia: 16.08.2020, 07:01 »
Nikt nic nie wie?

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Złote Stawy łowisko Śładków Mały - Świętokrzyskie
« Odpowiedź #2 dnia: 16.08.2020, 07:58 »
Ze świętokrzyskiego jestem ale nie byłem jeszcze tam, ze zdjęć na, stronie wydaje że jest tam kilka stawów i ten na którym jest łowisko  za duży nie jest, ale nie zmienia to faktu że może być fajnie, daj znać jak wyniki i ogólnie zbiornik. Ja jestem, okolic ostrowca św. i jeżdżę zawsze na wodne Eldorado nieopodal iłży mam 35 minut samochodem, na Bilówkę nieopodal ostrowca i kilka razy w roku na przystanek stawy.
Paweł

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 854
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Złote Stawy łowisko Śładków Mały - Świętokrzyskie
« Odpowiedź #3 dnia: 16.08.2020, 14:54 »
Jutro wybieram się na łowisko i agroturystkę Złote Stawy w Śladkowie Małym koło Buska Zdr. w świętokrzyskim. Wiem tyle co na stronie, czyli nic poza tym, że duże ryby tam pływają. Może któryś z kolegów już tam był, łowił i przybliży sprawę. Jakie przynęty, jakieś lepsze miejsca, jednym słowem wszystko o tych stawach co może być przydatne. :D ;D :fish:

Patrząc na stronie to ładna miejscówka. Skoro nikt nic nie wie w takim razie napisz kilka słów bo nie wykluczam przyjazdu jeszcze może w tym miesiącu na ok. 7dni
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Jurek_Z

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Złote Stawy łowisko Śładków Mały - Świętokrzyskie
« Odpowiedź #4 dnia: 24.08.2022, 21:36 »
Jutro wybieram się na łowisko i agroturystkę Złote Stawy w Śladkowie Małym koło Buska Zdr. w świętokrzyskim. Wiem tyle co na stronie, czyli nic poza tym, że duże ryby tam pływają. Może któryś z kolegów już tam był, łowił i przybliży sprawę. Jakie przynęty, jakieś lepsze miejsca, jednym słowem wszystko o tych stawach co może być przydatne. :D ;D :fish:

Wkrótce się tam wybieram. Czy można prosić o jakiś opis łowiska. Wielkość, głębokość, jak nęcić, jakie przynęty.