NAD WODĄ > Łowiska

Złote Stawy łowisko Śładków Mały - Świętokrzyskie

(1/1)

redaktor:
Jutro wybieram się na łowisko i agroturystkę Złote Stawy w Śladkowie Małym koło Buska Zdr. w świętokrzyskim. Wiem tyle co na stronie, czyli nic poza tym, że duże ryby tam pływają. Może któryś z kolegów już tam był, łowił i przybliży sprawę. Jakie przynęty, jakieś lepsze miejsca, jednym słowem wszystko o tych stawach co może być przydatne. :D ;D :fish:

redaktor:
Nikt nic nie wie?

boruta:
Ze świętokrzyskiego jestem ale nie byłem jeszcze tam, ze zdjęć na, stronie wydaje że jest tam kilka stawów i ten na którym jest łowisko  za duży nie jest, ale nie zmienia to faktu że może być fajnie, daj znać jak wyniki i ogólnie zbiornik. Ja jestem, okolic ostrowca św. i jeżdżę zawsze na wodne Eldorado nieopodal iłży mam 35 minut samochodem, na Bilówkę nieopodal ostrowca i kilka razy w roku na przystanek stawy.

Jurek z Warszawy:

--- Cytat: redaktor w 15.08.2020, 09:43 ---Jutro wybieram się na łowisko i agroturystkę Złote Stawy w Śladkowie Małym koło Buska Zdr. w świętokrzyskim. Wiem tyle co na stronie, czyli nic poza tym, że duże ryby tam pływają. Może któryś z kolegów już tam był, łowił i przybliży sprawę. Jakie przynęty, jakieś lepsze miejsca, jednym słowem wszystko o tych stawach co może być przydatne. :D ;D :fish:

--- Koniec cytatu ---

Patrząc na stronie to ładna miejscówka. Skoro nikt nic nie wie w takim razie napisz kilka słów bo nie wykluczam przyjazdu jeszcze może w tym miesiącu na ok. 7dni

Jurek_Z:

--- Cytat: redaktor w 15.08.2020, 09:43 ---Jutro wybieram się na łowisko i agroturystkę Złote Stawy w Śladkowie Małym koło Buska Zdr. w świętokrzyskim. Wiem tyle co na stronie, czyli nic poza tym, że duże ryby tam pływają. Może któryś z kolegów już tam był, łowił i przybliży sprawę. Jakie przynęty, jakieś lepsze miejsca, jednym słowem wszystko o tych stawach co może być przydatne. :D ;D :fish:

--- Koniec cytatu ---

Wkrótce się tam wybieram. Czy można prosić o jakiś opis łowiska. Wielkość, głębokość, jak nęcić, jakie przynęty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej