ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Inne organizacje wędkarskie

Stowarzyszenie Łowisko No kill Cesarka

<< < (5/5)

Miwol:

--- Cytat: KrzysztofeM w 10.07.2022, 14:57 ---- Ch**a tu będziecie łapać.
Opiekun bierze swoje wędki i rzuca w nasze zestawy, plącząc je i ściągając na brzeg. Wielokrotnie powtarzamy żeby się uspokoił, ale opiekun nie daje za wygraną plącząc wszystkie zestawy szarpiąc swoimi wędkami.

--- Koniec cytatu ---

Zawsze można spróbować zgłosić na policję zakłócanie ciszy dziennej. Może by się uspokoił, gdyby dostał parę mandatów.

Dla niewtajemniczonych, przykład zakłócenia ciszy dziennej: siedzi kobieta przy stoliku i pije kawę, po czym podchodzi do Niej menel i Ją zaczepia - "Hej maleńka".

Mosteque:

--- Cytat: KrzysztofeM w 16.07.2022, 20:50 ---
--- Cytat: Mosteque w 16.07.2022, 13:27 ---Ale też, o ile mi wiadomo, to dzięki niemu i jego pracy to lowisko w ogóle istnieje...

--- Koniec cytatu ---
O jakiej pracy mówisz jeśli mogę spytać? Od kwietnia jestem tam przynajmniej raz w tygodniu i nie widziałem by cokolwiek było robione. Palety które miały być stanowiskami są bezużyteczne gdyż zapadają się w wodzie. Trawa nie była ani razu koszona. Stanowiska każdy kto przyjeżdża musi wykaszać samemu bo nie ma praktycznie gdzie siadać. Spotkałem się z sytuacją gdzie przy brzegu pływał zdechły szczupak i karp. Poinformowałem pana S to mi  powiedział:
- takie życie....

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka



--- Koniec cytatu ---
O ile wiem... Pisałem.
To łowisko nie spadło z nieba, było przetrzebionym stawikiem przy hotelu. To on przekonał właścicieli do NK i ogarniał zarybienia.
Musisałbyś się cofnąć chyba z 5-6 lat.
Ale niech się ktoś wypowie, kto lepiej zna historię.

KrzysztofeM:
Z racji usunięcia starego fanpage "Stowrzyszenie No Kill Cesarka" pragnę poinformować, że nowy fanpage nazywa się Łowisko No Kill „Kasor".
Opiekun akwenu jest cały czas ten sam a za sprawą negatywnych opinii jakie wypłynęły w zeszłym roku postanowił usunąć stary Fanpage i założyć nowy ;D ;D.
Powychodziły sytuacje gdzie ludzie widzieli zestawy źywcowe na jego wędkach. Gdy łowił na więcej niż regulaminowe dwie wędki. Koguty na wędkach spinningowych i UWAGA !!! HIT !!!
Przejazd quadem z łowiska w stronę restauracji z sandaczem w podbieraku ;D ;D ;D ;D


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej