NAD WODĄ > Łowiska

Stowarzyszenia blisko Warszawy?

(1/3) > >>

pitry1987:
W tym roku chciałbym spróbować na jakieś wodzie typu stowarzyszenie, bo niektóre komercje na głowę upadają z wejściówkami.
Czy zna ktoś coś do godziny jazdy autem (max 100km) sensownego, czyli nie typu Rusiec 95% karpii, ale mix rybostanu jaź, leszek fajny, płoć, amur, karaś złocisty, może coś koi etc. Lepiej typu no kill, ale nie musi być o ile dobrze zarybione i dbane o to. I nie bajorko hektar ale coś gdzie spokojnie można rzucać na 50-60m by się nie przerzucić (typu Batorówka czy Rusiec jeśli chodzi o szerokość).
Za jakieś namiary/ info byłbym wdzięczny.

Mosteque:
Największy nokill w okolicy to będzie Kopalnia pod Grodziskiem, przy zjeździe na A2.

Od dwóch lat budują na moje zlecenie dojazd mi pod samą wodę, żebym nie musiał przez Grodzisk się przebijać. Już jest zrobiony, tylko nie mam kiedy pojechać przeciąć wstęgi :P

Jeszcze w Pruszkowie masz wodę w parku żbikowskim. Stowarzyszenie Żbik. Miałbyś najbliżej. Nie jest to bardzo duże, ale na takie odległości porzucasz. Tylko w ciepłe miesiące to jest mordęga z przechodniami i bydłem.

Kamil_BBI:

--- Cytat: Mosteque w 04.01.2023, 19:08 ---Największy nokill w okolicy to będzie Kopalnia pod Grodziskiem, przy zjeździe na A2.

Od dwóch lat budują na moje zlecenie dojazd mi pod samą wodę, żebym nie musiał przez Grodzisk się przebijać. Już jest zrobiony, tylko nie mam kiedy pojechać przeciąć wstęgi :P

Ja tam tym dojazdem już 2 razy jechalem, co prawda przez pomyłkę, ale zawsze 8)
Co do łowisk, mogę Wam ogarnąć karnety na Borki. W sensie nie to co na fb się ogłasza, ale takie normalne dla ludzi. Jakby co dawajcie na pw.
--- Koniec cytatu ---

Hektor:
Zobacz na wody Stowarzyszenia Stawy Cietrzewia we Włochach w Warszawie: https://stawycietrzewia.waw.pl/#o-nas . Fajna woda, dużo różnorodnej ryby, tylko może być problem z zapisem na 2023, dużo chętnych a ograniczona liczba miejsc. 

flowgrid:
Popatrz łowisko RAK Baniocha, kawałek za Piasecznem albo Stowarzyszenie Wędkarska Góra Kalwaria.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej