Autor Wątek: Dbanie o siebie, trening  (Przeczytany 1663 razy)

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 855
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #15 dnia: 26.02.2024, 22:29 »
Q...wa mac Kamil 150kg  przy takiej wadze to ładny wynik :bravo: :bravo: Kamil gratki.Ale bym chciał wiedzieć ile ten chłopak na foto ma lat od którego roku zycia i ile razy biega na siłkę. Domyślam sie ,że wiesz o co chodzi
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 349
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #16 dnia: 27.02.2024, 01:29 »
Q...wa mac Kamil 150kg  przy takiej wadze to ładny wynik :bravo: :bravo: Kamil gratki.Ale bym chciał wiedzieć ile ten chłopak na foto ma lat od którego roku zycia i ile razy biega na siłkę. Domyślam sie ,że wiesz o co chodzi
Najpierw sugerujesz jakieś cykle z teścia a teraz chciałbyś się coś dowiedzieć. Napiszę tylko tyle, chłopak chodzi do liceum, za rok matura, nie pracuje, nie posiada własnych pieniędzy a ty piszesz o jakiś strzałach co tydzień ze środków które nie mało kosztują. Pisałem wcześniej, w sieci wystarczy pokazać, że lepiej wyglądasz niż inni i już wszyscy wiedzą że bierzesz.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Sławek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #17 dnia: 27.02.2024, 08:59 »
Awek, szkoda czasu na dyskusje z kimś, kto widzi wysportowanego nastolatka i wyskakuje z tekstami o dopingu.


Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 349
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #18 dnia: 27.02.2024, 09:30 »
Awek, szkoda czasu na dyskusje z kimś, kto widzi wysportowanego nastolatka i wyskakuje z tekstami o dopingu.




Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #19 dnia: 27.02.2024, 09:42 »
Najpierw sugerujesz jakieś cykle z teścia a teraz chciałbyś się coś dowiedzieć. Napiszę tylko tyle, chłopak chodzi do liceum, za rok matura, nie pracuje, nie posiada własnych pieniędzy a ty piszesz o jakiś strzałach co tydzień ze środków które nie mało kosztują. Pisałem wcześniej, w sieci wystarczy pokazać, że lepiej wyglądasz niż inni i już wszyscy wiedzą że bierzesz.
Cytując klasyka... też kiedyś byłem Murzynem i grałem w koszykówkę ;) jakieś 35 lat temu ;)
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #20 dnia: 27.02.2024, 09:45 »
i coś tam staremu jeszcze z formy zostało... łapka jeszcze jako tako się trzyma ;) Zdarzało się, że niejeden młody był zaskoczony :-[
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 349
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #21 dnia: 27.02.2024, 09:48 »
i coś tam staremu jeszcze z formy zostało... łapka jeszcze jako tako się trzyma ;) Zdarzało się, że niejeden młody był zaskoczony :-[
Szacunek

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Sławek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #22 dnia: 27.02.2024, 10:40 »
Papi, szacun :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #23 dnia: 27.02.2024, 11:28 »
Tylko to nic się samo nie zrobi, i strasznie ubolewam, że nie mogę na razie odwiedzać mojego królestwa w piwnicy żeby poćwiczyć... jakoś ostatnie dwa lata mnie nie rozpieszczały. A teraz jestem przed zabiegiem przepukliny pachwinowej... tak więc póki co ćwiczenia idą w odstawkę... nie wiem kiedy wrócę bo widzę, że tych sił z roku na rok ubywa :) Są wnuki wiec 50+ też ma swoje prawa; będę je "dźwigał" :P
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Online Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #24 dnia: 27.02.2024, 12:06 »
Papi, poza ala Van Damme, wymiata i łapa też robi wrażenie :thumbup:
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #25 dnia: 27.02.2024, 12:24 »
Papi, poza ala Van Damme, wymiata...
Wstyd się przyznać ale w internacie miałem jego plakaty nad łóżkiem ;)
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline warcianin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Reputacja: 38
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #26 dnia: 27.02.2024, 12:31 »
Tu się zgadza nic się samo nie zrobi zauważyłem to sam po sobie, mam pracę w trybie siedzącym do tego 4'brygadowka  nie patrzyłem co jem i co i z 70kg na 92kg...  przy wzroście 170cm oraz 25lat. Nogi zaczęły  pobolewać po wejściu na 4 piętro i to był znak że trzeba z tym zakończyć,  4 miesiąc kontroluje co jem staram się trzymać jakoś miche ale nie katuje się dieta 2/3 treningi w tygodniu siłka w domu dziś już 82kg i czuje się znacznie lepiej czuje ze powoli wracam do sprawności która miałem. Bardzo dużo złego w organizmie niestety wnosi nie regularny odpoczynek do tego częste spanie po 3g. Ktoś powie że mlody owszem  jestem młody ale widzę sam po sobie ze 6lat temu wystarczyło mi 3g i mogłem lecieć spowrotem do pracy teraz aby  dobrze wypocząć potrzebuje już 6g snu.
Konrad

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #27 dnia: 27.02.2024, 16:28 »
Ja ćwiczenia siłowe 2x w tygodniu w domu przerabiam. Głównie skupiam się na bieganiu. 5-6x tygodniowo czyli obecnie ok. 70km w tygodniu. W ubiegłym roku zdobyłem Koronę Polskich Półmaratonów biegami w Sobótce, Białymstoku, Wrocławiu, Pile i w Krakowie. Najszybszy bieg był w Pile 1:46:01. Aktualnie jestem w trakcie cyklu treningowego pod pierwszy Maraton 14.04 w Krakowie. Ogólnie miałem go przebiec w 2020 z  przewodnim hasłem "40 na 40te poniżej czterech" ale wpierw pandemia, potem kontuzja, ubiegły rok stwierdziłem, że sieknę półmaratony by po kontuzji odbudować formę, a w tym roku maraton. I ogólnie ten pierwszy miał być ostatnim biegiem, ale z racji by wykorzystać formę jeszcze na Dębno w maju się zapisałem.... i coś czuję, że jeszcze na jesień Warszawę i Poznań zrobię by skompletować w tym roku Koronę Maratonów bo od przyszłego roku ma już jej nie być.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #28 dnia: 27.02.2024, 16:37 »
Odnośnie dbania o siebie to jeszcze warto wspomnieć o diecie i regeneracji czyli świadome jedzenie i sen. Najciężej mi się przyzwyczaić by nie brać telefonu do sypialni. :P

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dbanie o siebie, trening
« Odpowiedź #29 dnia: 27.02.2024, 16:55 »
Kocur jesteś z tym bieganiem :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters