ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > PZW, czyli Polski Związek Wędkarski...

PZW Skierniewice

<< < (2/65) > >>

jaasieek:
Witam również skierniewickie :)

Tycjan:
Witam 8)
Jakie wody polecacie, bo oprócz Oporowa do którego mam rzut beretem i nie ukrywam ze przeważnie tam chce jeździć (bo kilkanaście lat temu jak to nie było pzw to super zbiornik to był i z tego co wiem nadal jest) to jeszcze trochę wód chciał bym obczaić. Kolega mówił coś o Mysłakowie i "Rydwanie", no i Bzura, gdzie się da.

STEV40:

--- Cytat: Radar w 25.01.2016, 22:21 ---Się melduje.

Wędkuję na Bogdance, Rochnie, Lisowicach i Rogowie. W obecnym sezonie mam zamiar odwiedzić Batorówkę z kumplami.

--- Koniec cytatu ---

Czesc Radku ja tez wybieram się z zięciem na Batorówkę do kolegi Batora / chyba w marcu :narybki:

Steven

Radar:

--- Cytat: STEV40 w 26.01.2016, 08:22 ---
--- Cytat: Radar w 25.01.2016, 22:21 ---Się melduje.

Wędkuję na Bogdance, Rochnie, Lisowicach i Rogowie. W obecnym sezonie mam zamiar odwiedzić Batorówkę z kumplami.

--- Koniec cytatu ---

Czesc Radku ja tez wybieram się z zięciem na Batorówkę do kolegi Batora / chyba w marcu :narybki:

Steven

--- Koniec cytatu ---

Witaj. To może się spotkamy na tej Batorówce. Ja niestety mam czas tylko w weekendy.

Zastanawiam się nad niedzielą, czy nie wyskoczyć na Bogdankę w leszczyny, choć wczoraj jeszcze widziałem ludzi na lodzie i byłem w lekkim szoku.

STEV40:
Witam Radku, nie byłem jeszcze nad Bogdanką ale muszę u Prezesa opłacić karte.
Spikniemy się co do Batorówki, ja mam cały czas wolne ale z zięciem to sa problemy też tylko weekendy ma wolne :'(

Steven

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej