Autor Wątek: Apel do uczciwych wędkarzy  (Przeczytany 8180 razy)

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #15 dnia: 15.09.2016, 15:28 »
Szanowni

 PZW od wielu wielu lat jest organizacją zarządzaną między innymi przez współpracowników Urzędów Bezpieczeństwa.

http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=G&katalogId=2&subpageKatalogId=2&pageNo=1&nameId=1319&osobaId=12266&

Obecne władze zamiast naprawiać szkody wyrządzone przez poprzednie zarządy kontynuują pogrom naszego rybostanu. Twierdzą że ryb jest więcej jak było i że rybacy muszą ograbiać nasze wspólne dobra. Jest to czysty debilizm a krótko mówiąc czysty biznes.
Nasze pikiety i rozmowy z zarządem krajowym jak i wojewódzkim nie odniosły żądanych skutków.
Pozostała nam jedyna słuszna droga.
1.Rozglądamy się za uczciwymi kandydatami na delegatów wyborczych.
2. Proponujemy ich kandydatury na walnym zebraniu.
3. Głosujemy ( oczywiście na nich).
4. Jeżeli zostaną wybrani to na wyborach głosują oczywiście za wypierd... obecnych dygnitarzy zastępując ich ludźmi lepszego sortu.
Sam zamierzam być takim delegatem.

Propaguję tę akcję na forach wędkarskich bowiem internet jest potęgą. Jeśli mamy wśród kolegów wędkarzy pozycjonerów sieciowych , bardzo prosiłbym o pozycjonowanie naszego apelu aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się w jaki sposób możemy obalić tę ciemną stronę mocy.
Forum Jerkbait wykasował mój apel ...ciekawe dlaczego ?

Pozdrawiam

Piotr Kozłowski   

RAPA





Piotrek, postaramy się pomóc. Na tym forum użytkownicy są bardzo kumaci, admini i moderatorzy to ludzie pierwsza klasa. Dodatkowo mamy stronke na FB - https://www.facebook.com/Z%C5%82ota-Rybka-1659598370958741/

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #16 dnia: 15.09.2016, 15:32 »
OK - już Was polubiłem

https://www.facebook.com/rapasklep/

Offline Rafal_Rafal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Marki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #17 dnia: 15.09.2016, 15:38 »
Słuszne podejście. Żeby coś zmienić to trzeba zacząć od swoich kół. Na przedstawicieli wybrać ludzi nowych a nie tych co już N-tą kadencję się tam pchają. Nawet jeżeli nic złego tam nie robią to milczeniem i obojętnością dają ciche przyzwolenie na to co się dzieje. Wydaje mi się, że na "No Kill" na razie nie ma żadnych szans ale wprowadzenie górnych wymiarów ochronnych znacznie by poprawiło stan naszych wód.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #18 dnia: 15.09.2016, 15:38 »
OK - już Was polubiłem

https://www.facebook.com/rapasklep/




Jak masz jakieś ważne info to pisz do nas, będziemy publikować. Jesteśmy z Tobą całym sercem i chętnie pomożemy.

Offline RAPA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 3
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #19 dnia: 15.09.2016, 15:55 »
Walne zebrania będą dopiero w przyszłym roku , ale wcześniej zaczynamy akcję, aby jak najwięcej ludzi w Polsce wreszcie zrozumiało że jest szansa wyrwać chwasty.
Zbyszek Mormyszka  i Saturnin już są pod ostrzałem chwastów - jakiś chwast z zarządu podał ich do sądu koleżeńskiego.
Skoro chwasty chwytają się takich metod znaczy że mogą się obawiać że akcja ruszy i wyrwiemy ścierwa z korzeniami.




grzesiek76

  • Gość
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #20 dnia: 15.09.2016, 16:11 »
Piotrek ma rację.
Jeżeli usunięto dwóch członków dyscyplinarnie, to może być taktyka tłumienia powstania. Straszonko.
No i kwestia tego okręgu we Wrocławiu...Nie wiem jak tak było. Ale słyszałem, podkreślam słyszałem, że Wrocław działał  poprawnie. Skutecznie walczono z kłusownictwem, zarybiano nawet Odrę drapieżnikiem - nie tylko na papierze. To wiem na pewno.
Niby ok, a tu taka sytuacja...Ale bliżej nie znam tej sprawy.

Offline Arcadius

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #21 dnia: 15.09.2016, 16:43 »
Cytuj
Forum Jerkbait wykasował mój apel ...ciekawe dlaczego ?

Pozdrawiam

Piotr Kozłowski   

RAPA

 Jerkbait to prawie sami stellonaniści,internetowi wędkarze,którzy mają sprzęt z najwyższych półek i przeważnie made in japan i bawią się tym w fotelu przed tv. Zbieractwo i zero łowienia. Tacy ludzie raczej nie mają dobrze rozwiniętych szarych komórek,więc co można się po takich osobnikach spodziewać.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #22 dnia: 15.09.2016, 16:55 »
Kolego, nie żartuj sobie w ten sposób z najlepszych na świecie wędkarzy spinningowych. Ja nauczyłem się od nich wielu ciekawych rzeczy. Wiem na przykład, że Stellę można zabrać nad wodę dopiero po co najmniej dziesięciu latach kręcenia nią, siedząc w fotelu, i nasłuchiwania jej stetoskopem. Jeśli kołowrotek nie wydaje żadnych odgłosów w dowolnej pozycji, wtedy mamy pewność niezawodności :)

Dla jasności, Stelle są do dupy, a najbardziej model Millenium.
Jacek

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #23 dnia: 15.09.2016, 17:54 »
Jacek, na Boga, bo ktoś Cię jeszcze serio weźmie 8)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #24 dnia: 15.09.2016, 18:42 »
Myślisz, że jest taka możliwość?
Jacek

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #25 dnia: 15.09.2016, 19:11 »
Myślisz, że jest taka możliwość?
Serio, na serio czy serią?
Z jerkbaitem nie ma żartów ;)

Offline baloo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 16
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #26 dnia: 15.09.2016, 21:55 »
Dobrze, że nie należę do PZW, dziś rozmawiałem z kolegą z pracy i jego kolegą - działacze PZW (sekretarz i ktoś tam) też im trochę nawrzucałem, że dziś ryby wpuszczają , a jutro je siatkami łapią - gospodarka PZW, albo że kłusownikom zezwolenia na siatki dają, a najlepsze z ich strony było, że oni na komercje nie jeżdżą, bo dość że trzeba za godzinę płacić lub cały dzień, to w dodatku za RYBY trzeba płacić !!! - mięsiarze w d... je.... >:O

Przykład poznańskiej Dębiny i zrzeszonych tam wędkarzy (łowisko specjalne nie wiem czy PZW) oni są przyzwyczajeni tam, gdzie ogólnie jest limit dzienny na ryby , potrafią do starej zadzwonić by podeszła z reklamówką, zapakują rybę i chodu stara do domu , a oni dalej łapią i gdy złapią kolejną legalnie do domu wezmą.

Piotr
_____________________________________________
Wędkarz Polski

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #27 dnia: 15.09.2016, 22:00 »
Należę do PZW od wielu lat. Działałem wiele lat. Mam złotą z wieńcami - ale od trzech lat zastanawiam się czy nie oddać tej odznaki i wypisać się z tego "bałaganu" na dobre. Znudziło mi się już dłubanie mikrorybek...perspektyw na poprawę nie widać.

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #28 dnia: 15.09.2016, 23:03 »
Panowie, ja mam pytanie może i głupie, ale po prostu nie wiem tego. Nieznajomość praw szkodzi.
Co trzeba zrobić by móc głosować na takim głosowaniu? Czy posiadanie karty i opłacenie składek w konkretnym okręgu ( w moim przypadku Mazowsze) wystarczy by posiadać jakiś głos? Opłaciłem w tym roku kartę pierwszy raz po dość długiej przerwie, a i dopiero otwierają mi się oczy na to wszystko co się dzieje. Chcę pomóc bardzo, potrzebuję tylko szybkiego instruktażu ;)
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #29 dnia: 15.09.2016, 23:09 »
Powoli się zbierają ludzie w Polsce. Trzeba działać Panowie. Proponowałbym kolejny protest, ale tym razem podparty mailowymi żądaniami wysyłanymi na skrzynki ZG i OM. Oni nie czują nacisku - a powinni. Jestem pewien, że taka forma protestu zmieni ich nastawienie lekko. Bo oni zrobili z tego sprawę jaką mają wędkarze z Mazowsza. A to przecież ogólnopolska akcja!
Lucjan