Autor Wątek: Przełom czy kiełbasa?  (Przeczytany 9778 razy)

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przełom czy kiełbasa?
« Odpowiedź #45 dnia: 01.10.2016, 18:45 »
Trza się poprostu zebrać, tak jak kobiety teraz urządzają czarny poniedziałek.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 855
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Przełom czy kiełbasa?
« Odpowiedź #46 dnia: 01.10.2016, 19:24 »
Właśnie kobiety mogą a my nie chociaż w szeregach wędkarzy też jest dużo kobiet. Wakacje się skończyły większość z nas pracuje jednak jak to było przed ZG PZW w kwietniu możemy ruszyć jak by to nie kolidowało z innymi obowiązkami. Tym razem było by dobrze jak by pokazali się koledzy wędkarze w swoich klubowych strojach było by to bardziej zauważalne. Do tego media te bardziej poważne Polsat, WOT- Telewizyjny Kurier Warszawski,TVN- program uwaga, TVP- Teleexpress, TVN24. Niech ludzie w naszym kraju wiedza co to jest wędkarstwo i mięsiarstwo. Niech się dowiedzą szczególni ci modsi jak kiedyś starsi już ludzie jeździli nad Zalew Zegrzyński jak tam było ładnie i jakie ryby ciągnęli wędkarze. Jak napisał Lucek "trzeba zarządzić bunt! Musimy być gniewni i zdecydowani! ". Musimy musimy razem coś zdziałać.
Ze swojej strony dodam że w kwietniu i czerwcu byłem na Twardej i teraz też przyjadę chyba że piorun we mnie strzeli
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Przełom czy kiełbasa?
« Odpowiedź #47 dnia: 01.10.2016, 19:31 »
A teraz następny kwiatek, ZG wprowadził nakaz (uchwała ) aby w kołach wybrane osoby (1-3) wprowadzały i aktualizowały kartoteki elektroniczne :facepalm:
Po jakiego, we wszystkich Kołach w br. wypisywano druk który miał być wysłany do ZG lub ZO i tam będący na etatach informatycy mieli to wprowadzać,niestety tak się nie stało i w Kołach mają za darmo wprowadzać to wyznaczone osoby >:O >:O To już kurna nie jest śmieszne, co jeszcze za darmo mają w Kołach robić ???

A ja się pytam czy te osoby mają uprawnienia w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i aktualizowania danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy ?
Może na początek tego sprawdzenia dokonać a jak już było by coś nie tak to już chyba prokuratura by się tym zajęła
Mają tym osobom które się zgodzą przeprowadzić w Okręgu: Kurs, szkolenie, a ja się pytam co zrobią jak nikt się nie zgodzi, kto zostanie ukarany ?
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 855
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Przełom czy kiełbasa?
« Odpowiedź #48 dnia: 01.10.2016, 19:43 »
A teraz następny kwiatek, ZG wprowadził nakaz (uchwała ) aby w kołach wybrane osoby (1-3) wprowadzały i aktualizowały kartoteki elektroniczne :facepalm:
Po jakiego, we wszystkich Kołach w br. wypisywano druk który miał być wysłany do ZG lub ZO i tam będący na etatach informatycy mieli to wprowadzać,niestety tak się nie stało i w Kołach mają za darmo wprowadzać to wyznaczone osoby >:O >:O To już kurna nie jest śmieszne, co jeszcze za darmo mają w Kołach robić ???

A ja się pytam czy te osoby mają uprawnienia w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i aktualizowania danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy ?
Może na początek tego sprawdzenia dokonać a jak już było by coś nie tak to już chyba prokuratura by się tym zajęła
Mają tym osobom które się zgodzą przeprowadzić w Okręgu: Kurs, szkolenie, a ja się pytam co zrobią jak nikt się nie zgodzi, kto zostanie ukarany ?

A ja się pytam co w tym kierunku wcześniej zostało zrobione chyba nic tylko uchwała. Coś tu jest nie tak. Po ukończeniu szkolenia z ustawy o ochronie danych osobowych gościu dostaje poświadczenie o odbytym szkoleniu które ważne jest chyba 2 lub 3 lata. Jak by wcześniej ZG PZW o tym pomyślał to nie musiał by takiej dużej kasy w ciągu jednego roku na szkolenia wydawać. A kto zostanie ukarany to sprawa dla sądu bo przecież akt oskarżenia jak sie go uda sporządzić to wychodzi z prokuratury
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników