Autor Wątek: Przynęty SpinMad  (Przeczytany 5902 razy)

Offline MichalWojton

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: londyn
  • Ulubione metody: method feeder
Przynęty SpinMad
« dnia: 01.02.2015, 16:31 »
Witam

Chciałem podzielić sie z wami moimi doświadczeniami z przynętami do spinningu producenta Spinmad. Jest to bardzo ciekawe połączenie woblera i obrotówki (te wydaja mi się być najlepsze).Nie wiem ja jest z tym w Polsce czy jest to dostępne czy nie ale w UK jest juz nawet zauważane przez Anglikow. Ja osobiście na Spinmady wylawialem praktycznie zawsze jak ich używałem od małych okoni po solidne rybki jak szczupak ok 4 kg i sandacz ok 5.5 kg. używałem tylko dwóch kolorów tej przynęty ale na pewno zakupie tez inne. Nie jestem fanem spinningu łowię w ten sposób tylko w tedy gdy nie mam czasu na feederowa sesje ale na tych przynętach da sie fajnie połowić.

Chciałbym sie dowiedzieć czy wy mieliście jakieś do czynienia ze Spinmadem a jak tak to czy byly efekty

Pozdrawiam Michal :fish:

Edycja administratora: http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1878.0

Offline Tinca Fan

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • KEEP CALM AND GO FISHING
  • Lokalizacja: Nidzica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przynęty SpinMad
« Odpowiedź #1 dnia: 01.02.2015, 18:05 »
Najmniejsze wirujące ogonki od spinmad to moje okoniowe killery  :thumbup:. Jak trzeba małą przynętą rzucić daleko, jest to idealne rozwiązanie. Świetnie się sprawdzają przy klasycznym jigowaniu, opadzie i można je poprowadzić jak obrotówkę  :).
Pozdrawiam Marcin