NAD WODĄ > Łowiska

Łowisko Jegiel - Mazowieckie

(1/14) > >>

ptaku_1:
Zna ktoś to łowisko http://www.lowisko-jegiel.pl/ wczoraj wieczorem wypatrzyłem je w sieci ale coś mało informacji o nim wgooglowałem.

Kinior:
Moze wiecej znajdziesz jak wpiszesz Dolcan Jagiel. Wybieram się tam w następnym roku.

ptaku_1:
No ja też go mam na liście do przetestowania i na pewno tam się wybiorę. Myślałem że kumotry z forum już tam byli i coś napiszą.

Zaba:
Łowisko jest aktualnie w przebudowie... Na wiosnę już powinien być czynny nowy zbiornik - ponad 10ha, no i hotel też już jest na miejscu. Na razie tyle info powinno wystarczyć ;-)

Radek:
Ja byłem tam dwa lata temu przelotem. Wędkowałem w niedzielę od 10 tak do 16, jeśli dobrze pamiętam. Miejsce bardzo fajne, czyste, zadbane (trawa skoszona :-) i kulturalne. Dużo ludzi z dziećmi ale to nie przeszkadza wcale bo zbiornik jest duży, mam na mysli pierszy staw od razu od wjazdu. Ryby to głownie karpie takie w przedziale od 2-5kg, bardzo mocne i żywe. Nie pamiętam ile płaciłem ale coś około 15 zł za wędkowanie. Na miejscu jest bar w kótrym można kupić rybę z frytkami, piwo.
Trzeba wiedzieć że po zaparkowniu auta trzeba iść do "budki" po numerek.
Wędkowałem na methodę.
Ja polecam.
R.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej