NAD WODĄ > Łowiska

Łowisko Jegiel - Mazowieckie

<< < (2/14) > >>

katmay:

--- Cytat: Zaba w 28.12.2016, 08:58 ---Łowisko jest aktualnie w przebudowie... Na wiosnę już powinien być czynny nowy zbiornik - ponad 10ha, no i hotel też już jest na miejscu. Na razie tyle info powinno wystarczyć ;-)

--- Koniec cytatu ---
Dobra wiadomość :)  szczególnie, że nocleg na miejscu

Marcin

Adeptus:
Wędkowałem tam parę razy, też zawsze na tym pierwszym stawie od wjazdu. Również byłem tam w zeszłym sezonie na zawodach. Woda potrafi być stanowiskowa bo połowa stawu nie łowiła ale to wszędzie tak może być. Ryby które łowiłem to tylko karpie i trafiły się pojedyncze sztuki karasi i jeden amur. Zazwyczaj trafiają się karpie wigilijne. Nawet właściciel mówił że karpie do 5kg ale na zawodach trafiła się 6,5kg. Zadbane jak wspomniał Radek. Pozwalają wjechać i wyrzucić graty autem co jest wielkim plusem. Pod zawody super woda bo duża chociaż na milo w tym roku za dużo nie połowili. Ja mam mieszane uczucia do tego łowiska

Zaba:
Ten pierwszy (do tej pory największy) staw niestety będzie już tylko typowo rekreacyjny- łódki, kajaki, rowery wodne i inne cuda. W sumie frajda dla dzieci.
To dlatego kopią nowy na którym ma się zmieścić około 100 wędkarzy.
Stanowiska dwuosobowe co 30 metrów, dodatkowo na środku wyspa z kilkoma dodatkowymi stanowiskami do wędkowania..
Nowy właściciel- nowe pomysły, choć sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
W maju zobaczymy. Jeśli się wyrobią... 






ptaku_1:
Był ktoś może tam ostatnio?

MarioG:
Jakoś na początku wiosny.
Na zawodach. Ale ryby spały i udawały, że ich nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej