Autor Wątek: Zawody spławikowo-gruntowe - przygotowania  (Przeczytany 26544 razy)

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zawody spławikowo-gruntowe - przygotowania
« Odpowiedź #60 dnia: 30.03.2015, 21:02 »
ciężkie pytania zadajesz :P Aż takiego wywiadu nie robiłem :)

Tych dwóch co połowiło na pierwszym treningu a ja nie to oni niestety bardzo słabo... jeden nawet chyba zero więc wtedy ich sukcesem raczej nie było na słodko. Kolega z żona łowili na jednego bata i jedna methode i on jak prawie przysnął to złapał jedną rybę na bata więc jednak coś mu podeszło. Chociaż mówił że w 2 części połowa jego brzegu nie złowiła ani jednej ryby. Z tego co mówili to większość łowiła na method.

Gadałem z chłopakiem który miał ostatnią miejscówkę(na rogu). Mówił że pod brzeg nie rzucał a miał tam pięknie... ale jeszcze lepiej miał na rożnik na przeciwko... miał ponad 10 metrów do rogu więc miał tam super zakątek. Nie wiem czy ktoś inny rzucał pod brzeg. Ja to od Tomka to jeszcze mnie dzieliło może 10 metrów ale drugi sąsiad to był pewnie z 6 metrów i jeszcze zakręty brzegu powodowały ze jak oboje rzucaliśmy na wprost to rzucaliśmy w to samo miejsce :P Ale potem doszliśmy do konsensusu ;D

Na pewno jeden tyczkarz był ale nie widziałem żeby odbierał jakaś wysoką pozycję(każdy podchodził po zanętę w nagrodę).

Rano była mgła że jak gruntowałem to mogłem wy gruntować tylko 12 metr ale ledwo się zaczęły zawody to mgła zeszła. Na początku było zimno ale po godzinie pojawiło się słońce na drugim brzegu. Za to po przerwie zaczęło strasznie wiać. O ile w pierwszej połowie nic nie fruwało tak w jak wróciłem na drugą to robaki już wywiało i wiało coraz mocniej do samego Końca ale słoneczko często wyglądało.

Raczej nikt nie łowił z siatkami pva. Karpierzy paru miałem na naszym brzegu ale pewnie mieli method a wędki tylko na tripodach.

Zawodników było chyba 51. Tomek miał 19kg. Drugi 15 a trzeci chyba 12. Czwartego właśnie nie słyszałem albo nie wyczytał. Poniżej mnie było już parę bardzo blisko bo czytali od dołu i już od 8 myślałem że teraz ja będę bo różnice niewielkie ale dokładniej mogę napisać jak opublikują wyniki.

Jeszcze Tomkowi trzeba pogratulować bo złowił też największą rybę zawodów dyskwalifikując mojego wypierdka z pierwszej tury. Ryba miał 6kg i pięknie odjechała... wspaniała melodia hamulca... zlecieli się wszyscy z 4 pobocznych stanowisk:)
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zawody spławikowo-gruntowe - przygotowania
« Odpowiedź #61 dnia: 30.03.2015, 21:18 »
Gratulacje i wielki szacun za samozaparcie,żonkę da się udobruchać ;D
Staś
Klasyczny Feeder

Offline tomek.malkut

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Zawody spławikowo-gruntowe - przygotowania
« Odpowiedź #62 dnia: 31.03.2015, 08:29 »
Luk dzięki za gratki Mariusz dzięki za miłe słowa. Melodia hamulca rzeczywiście piękna no i podobało mi się jak powiedziałeś (to chyba byłeś Ty ) "zatrzymaj go zanim na drugim brzegu wyląduje!". Odjechał daleko a potem trochę robił spustoszenia u Ciebie na stanowisku (sorki). Przykręcałem hamulec powoli bo miałem przypon 0,18 a karp okazał się prawie 6kg.

Tak się czasem kończy uważne podglądanie w internecie tych co wiedzą jak łowić :)


Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zawody spławikowo-gruntowe - przygotowania
« Odpowiedź #63 dnia: 31.03.2015, 14:01 »
Luk dzięki za gratki Mariusz dzięki za miłe słowa. Melodia hamulca rzeczywiście piękna no i podobało mi się jak powiedziałeś (to chyba byłeś Ty ) "zatrzymaj go zanim na drugim brzegu wyląduje!". Odjechał daleko a potem trochę robił spustoszenia u Ciebie na stanowisku (sorki). Przykręcałem hamulec powoli bo miałem przypon 0,18 a karp okazał się prawie 6kg.

Tak to ja. Jeszcze trochę by poszedł to zaraz na drugim brzegu mieliby brania:)

są wyniki
Mariusz
Fishing Fighters Team

elvis77

  • Gość
Odp: Zawody spławikowo-gruntowe - przygotowania
« Odpowiedź #64 dnia: 08.04.2015, 11:36 »
Gratulacje Panowie