Autor Wątek: Lucio i pan Stach  (Przeczytany 47400 razy)

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #180 dnia: 09.10.2021, 11:13 »
Oj krotka pamieć ma nasze forum... jak sebek z bułą dawali popisy momentami bardziej żenujące niż dawidek z luciem, to to była rozrywka i zabawa... Rożnica miedzy nimi była taka ze jeden był użytkownikiem naszego forum a tamci dwaj nie koniecznie i można im cisnąć nie Lucian ? Takie podwójne standardy, jak nasi robią takie akcje to klepiemy ich po plecach i śmiejemy się do łez a innym ciśniemy ze maja niskie IQ...

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #181 dnia: 09.10.2021, 13:42 »
Porównywanie kanału Dawida i Sebastiana w moim odczuciu jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. A to czy ktoś jest użytkownikiem tego forum nie ma dla mnie kompletnie znaczenia.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #182 dnia: 09.10.2021, 14:14 »
Porównywanie kanału Dawida i Sebastiana w moim odczuciu jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. A to czy ktoś jest użytkownikiem tego forum nie ma dla mnie kompletnie znaczenia.

Gdy lucio nagrywał z dawidkiem źle mi sie to oglądało, tak samo źle jak sebka z bułą. Po rozstaniu tych "par" skończyły się kretyńskie wygłupy i jest to do oglądania, jesli ktoś nie szuka tam nie wiadomo jakich merytorycznych wywodów tylko lekka treść i luźne wędkowanie. Nie jest to do końca mój klimat, ale ile można oglądać złote porady w nieciekawej monotonnej formie gdzie przez kilkanaście minut wieje nuda. Dla przykładu podam tu Tomka Homerskiego gdzie daje fajne ciekawe porady, ale jest dla mnie zbyt flegmatyczny. Czy Artur Madczak z feedersklepu tak samo. Kanałów o tematyce wędkarskiej jest sporo i każdy znajdzie coś dla siebie niezaleznie od stopnia IQ :)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #183 dnia: 09.10.2021, 14:25 »
Nie rozumiem w ogóle w czym problem ,kto chce ogląda Lucia czy Dawidka ,kto nie chce nie ogląda ,jest mnóstwo filmików na YT o tematyce wędkarskiej lepszych i beznadziejnych jak dla mnie to tylko kwestia gustu co kto lubi :beer:

Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 693
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #184 dnia: 09.10.2021, 16:43 »
Oj krotka pamieć ma nasze forum... jak sebek z bułą dawali popisy momentami bardziej żenujące niż dawidek z luciem, to to była rozrywka i zabawa... Rożnica miedzy nimi była taka ze jeden był użytkownikiem naszego forum a tamci dwaj nie koniecznie i można im cisnąć nie Lucian ? Takie podwójne standardy, jak nasi robią takie akcje to klepiemy ich po plecach i śmiejemy się do łez a innym ciśniemy ze maja niskie IQ...

Sorry za brutalność, ale napisałem co myślę. Sebek kręcił filmy wędkarskie, i były tam rózńe rzeczy, nie przeczę, jednak Dawidkowi do Sebastiana jest baaaardzo daleko. Jednak nie chodziło mi o to. Dawidek robi film, gdzie 20 minut po prostu gada głupoty. Nie dość, że ma problemy z wysławianiem się, to razi brak wiedzy o rzeczach. Tam nie ma nic o wędkarstwie, to film robiony w domu.

I niech każdy ogląda co chce. Ja napisałem co myślę o tego typu produkcjach, gdzie jeszcze są reklamy. I w rzyci mam czy ktoś się na mnie obrazi czy nie za to co napiszę, bo wg mnie trzeba dbać o poziom. Gośc jak nie usłyszy konstruktywnej krytyki, to dalej będzie robił takie filmy i mieszał ludziom w głowach. Więc klepanie go po pleckach to moim zdaniem błąd. Niech się przygotuje do filmu a nie bełkocze trzy po trzy.

I nie sa to żadne podwójne standardy. Po prostu Dawidek to nie jest żaden standard. I wcale nie mam zamiaru pisać tego o samym Luciu. Bo jego filmy to pewna specyfika, i jest tam sporo rzeczy które mi się nie podobają, ale są do przyjęcia. Dawidek zaś to brak standardów. To niczym wysłać Zenka Martyniuka na festiwal w Glastonbury. Po prostu bez Lucia jest nikim.

A reaguję, bo jego film pojawił się na SiG, i trzeba dbać o poziom :)
Lucjan

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #185 dnia: 09.10.2021, 17:07 »
Przypomnę tylko, że na Sebka i bułę też poleciały gromy na tym forum.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #186 dnia: 09.10.2021, 19:36 »
Oj krotka pamieć ma nasze forum... jak sebek z bułą dawali popisy momentami bardziej żenujące niż dawidek z luciem, to to była rozrywka i zabawa... Rożnica miedzy nimi była taka ze jeden był użytkownikiem naszego forum a tamci dwaj nie koniecznie i można im cisnąć nie Lucian ? Takie podwójne standardy, jak nasi robią takie akcje to klepiemy ich po plecach i śmiejemy się do łez a innym ciśniemy ze maja niskie IQ...

Sorry za brutalność, ale napisałem co myślę. Sebek kręcił filmy wędkarskie, i były tam rózńe rzeczy, nie przeczę, jednak Dawidkowi do Sebastiana jest baaaardzo daleko. Jednak nie chodziło mi o to. Dawidek robi film, gdzie 20 minut po prostu gada głupoty. Nie dość, że ma problemy z wysławianiem się, to razi brak wiedzy o rzeczach. Tam nie ma nic o wędkarstwie, to film robiony w domu.

I niech każdy ogląda co chce. Ja napisałem co myślę o tego typu produkcjach, gdzie jeszcze są reklamy. I w rzyci mam czy ktoś się na mnie obrazi czy nie za to co napiszę, bo wg mnie trzeba dbać o poziom. Gośc jak nie usłyszy konstruktywnej krytyki, to dalej będzie robił takie filmy i mieszał ludziom w głowach. Więc klepanie go po pleckach to moim zdaniem błąd. Niech się przygotuje do filmu a nie bełkocze trzy po trzy.

I nie sa to żadne podwójne standardy. Po prostu Dawidek to nie jest żaden standard. I wcale nie mam zamiaru pisać tego o samym Luciu. Bo jego filmy to pewna specyfika, i jest tam sporo rzeczy które mi się nie podobają, ale są do przyjęcia. Dawidek zaś to brak standardów. To niczym wysłać Zenka Martyniuka na festiwal w Glastonbury. Po prostu bez Lucia jest nikim.

A reaguję, bo jego film pojawił się na SiG, i trzeba dbać o poziom :)

Odpowiadał widzom na pytania ktore mu zadali pod filmem, to jest Q&A typowe, wiec nie wiem czego Ty sie spodziewasz wywiadu z prezesem PZW czy co ? Widac ze boli Cie wielki Dawidek :P 8) :beer:
P.S. Fame mma Luk vs Dawidek ! Lucia kontra maly rekin juz bylo :D

Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 693
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #187 dnia: 10.10.2021, 09:38 »
Mnie mierzi gdy ktoś na fejsa wrzuca posty w stylu 'zjadłem śniadanie', zaś na youtubie najgorsze są fimy, gdy ktoś sam dokonuje zaorania, pokazując swoją niewiedzę, okraszaną tutaj dodatkowo slangiem z blokowiska, nie przekazując niczego tak naprawdę. I niech kręci fimy, niech odpowiada, ale niech się przygotuje do tego, choć trochę. A nie pieprzy trzy po trzy.

Sorry, ale moim zdaniem należy zdecydowanie piętnować coś takiego. Dziwimy się, ze polscy wędkarze sa nieuświadomieni? Że nie rozumieją podstaw? Że mamy fatalne wody? Proszę bardzo, właśnie dzięki takim gościom. Na dodatek to takie postaci stają się potem przykładem do naśladowania dla młodych. Całe szczęście, że mamy gości jak Przemek Solski, Dawid Moska, Siwy czy inni.

Do tego uważam, że bez Lucia ten Dawidek nie ma pomysłu na filmy a tym bardziej coś do przekazania. Kiedyś obejrzałem jego dwa filmy i ręce równiez mi opadły. Pamiętam też doskonale jak ten frajer łowił 'węgorze' na trupka w okresie ochronnym szczupaka, łowiąc szczupaki oczywiście. Jak już jednego  złowił, to go zmasakrował, wytarzał w piachu, a zacinał po dwóch minutach. Po prostu masakra absolutna. O chlaniu nie wspomnę... I pomimo lat w necie niewiele się zmieniło u gościa.

Potem stado baranów powtarza po takim typie, że PZW musi upaść, nie mając w ogóle pojęcia czego sobie życzą, podobnie jak 'bohater' którego nasladują. Ma być jedna składka na cały kraj (niska!), do tego mają być ryby w wodzie. A skąd to nie pomyślą ani trochę.

Lucjan

Offline Zagorek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Panieńszczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #188 dnia: 10.10.2021, 10:34 »
Tytuł "Lucio i pan Stach" więc w temacie - 2 lata temu wróciłem do wędkowania po 8 latach przerwy i dowiedziałem się o "metodzie", która bardzo mi się spodobała. Pierwsze informacje i moje początki w głównej mierze zawdzięczam radom pana Stacha z owych filmików Lucia (potem Dawid Moska i Luk). Kiedy zacząłem się interesować i znajdowałem inne kanały moje zainteresowanie spadało bo było mało merytoryki a to mnie wówczas interesowało natomiast początki ze Stachem i Luciem uważam za bardzo udane. Poza tematem to odcinki Lucia bez Stacha niestety nie moje klimaty a z udziałem Dawidka to już żenada. Jak pojawi się nowy filmik Lucia to sprawdzam co tam jest ale najczęściej oglądam "na przewijaniu". Co do pana Stacha to nie można mu zarzucić braku wiedzy i umiejętności i wieloletniego doświadczenia a przy okazji jest świetnym rozmówcą i mówcą choć zdecydowanie wolę jego "wersję" sprzed kilku lat niż obecną zbyt komercyjną i reklamową. Miałem niedawno przyjemność poznać osobiście pana Stacha i trochę z nim porozmawiać nad wodą (On wędkował a ja tylko kibic) i jest w realu również fajnym "gadułą" i miłym panem oraz sympatycznym człowiekiem. Z własnej inicjatywy pokazał mi np. jak robi peelet, porzucałem jego wędką, zaprezentował mi swoje akcesoria (nie koniecznie najwyższa półka) poopowiadaliśmy kawały jak też wysłuchałem opowieści z wędkowania na Słowacji a i o pzw padło kilka słów. Reasumując "Lucio i pan Stach" jestem bardzo na TAK.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #189 dnia: 10.10.2021, 11:24 »
Mnie tam w sumie nie interesuje pan dawidek...
Ale parametry yountuba podaje poniżej:

Siwy luty 2018 subów około 6600
Dawidek sierpień 2020 subów około 10200

Co za tym idzie zasięgi.

Co w polsce jest w cenie tandeta ,picie , darcie mordy , pieprzenie trzy po trzy... dlaczego tak jest - ano dla tego że to takie swojskie nasze ,poprostu większość narodu sie z tym identyfikuje.
Dlatego taki shit bez ładu i składu sie podoba.

Siwy robi kawał roboty popularyzuje moim zdaniem świetnie wędkarstwo. W tym roku widać że umie w końcu łowić.
Szacun za jego robote. Życze mu powodzenie.

Co do dawidka... w sumie w ym całym zajobie jaki pokazuje umiał sie biznesowo odnaleść. Założył sklep internetowy i se radzi.
Ale z tym tekstem jego pellet on go wymyśla to pojechał za grubo.
Chyba że etykieta z nazwą pozwala na takie swormułowania.





Maciek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #190 dnia: 10.10.2021, 12:04 »
Kazdy z nich ma jakis swoj docelowy target. Dawidek bazuje na mlodych ludziach ktorzy nie chca poswiacac czasu na rozwoj wedkarski tylko zeby siasc na woda przy piwku czy chmurze i sie dobrze bawic lowiac ryby. Mi kanal (luk silva jeszcze ) Lucjana polecił kolega i powiem ze odbiłem się na początku od niego. Wtedy jeszcze rajcował mnie Marek Malman.  Z czasem jak zacząłem wdrażać sie w metode to coraz wiecej poswiecałem czasu na filmy z ta technika i tu o dziwo mozna bylo trafic na wiele wiecej merytorycznych kanałów jak np Dawida Moski. Wiele kanałów porzuciłem jak np catch relax bo sie skiepscily przez live z domu wlasnie. Na yt tredy zmieniaja sie co chwile. Np dobrze na poczatku zapowiadal sie kanał rafisha ale chlopak poszedl w strone wedkarstwa imprezowego i ma sztame z dawidkiem. Jak na tym wyjdzie to czas pokaze.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #191 dnia: 10.10.2021, 12:30 »
Włączyłem polecany wyżej filmik Dawida i szczerze to obejrzałem dwa razy bo przy pierwszym podejściu po prostu usnąłem.
Wypowiedź przypomina mi niektórych kolegów ze szkoły podstawowej, którzy próbowali odpowiadać na pytania dotyczące lektury której nie przeczytali. Bełkot. Więcej jego "produkcji" raczej nie będę oglądać.


Siwy robi kawał roboty popularyzuje moim zdaniem świetnie wędkarstwo. W tym roku widać że umie w końcu łowić.
Szacun za jego robote. Życze mu powodzenie.


Ja Siwemu zazdroszczę czasu na to ryby bo z tego co kiedyś mówił to on też gdzieś pracuje. Nie wiem może żyje na innej planecie i doba ma więcej godzin :)


Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #192 dnia: 10.10.2021, 12:49 »
He, YouTube robi mi na złość. Napisałem, że nie zamierzam go oglądać. Później włączyłem YT i zobaczyłem takie coś:

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #193 dnia: 10.10.2021, 22:44 »
Produkcję Lucia ze Stachęm zawsze chętnie obejrzę, o ile jeszcze będą. Dużo ciekawsze niż MC karp ze Stachem. Innych, imprezowych filmów Lucia nie oglądam a tym bardziej filmików Dawidka. Wędkarstwo francuskie z Bułą fajnie się oglądało, Seba łowił a Buła dawał filmom specyficzny koloryt. Ale się skończyło i produkcje Sebastiana umarły.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #194 dnia: 11.10.2021, 09:55 »
Ale się skończyło i produkcje Sebastiana umarły.
A szkoda... ktoś wie dlaczego już nie nagrywają?