Autor Wątek: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga  (Przeczytany 92640 razy)

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #780 dnia: 20.01.2022, 00:40 »
Na barżze ktoś na "szybko" kto zna repre i chłopaków, żaden magik akwizytor.
Kto :
Nawałka - 1szy wybór choć powrót słabo widzę, ale chłop żyje reprą nie musi "uczyć" się chłopaków, ma sukcesy, szatnie za sobą i wyniki.
2. Michniewicz - zna chłopaków, potrafi przygotować zespół na konkretne mecze - co pokazał w Legii + świetne mecze w reprezentacji młodzieżowej, na minus afery.... - biznesmen - Kulesza jak każdy biznesmen nie ufa aferzystom.
Poza nimi dwoma na baraże nie widzę opcji "na szybko".
Po barażach.... jeśli chłopaki przejdą baraże, to chyba trener powinien zostać, jeśli przegrają - karuzela zacznie się od nowa....
Na tą chwilę, z tego co piszą media moim zdaniem największe sukcesy i doświadczenie ma Koller i Szewczenko. 

Andrea Pirlo czy Fabio Cannavaro i inna masa szukających pracy, to znane nazwiska ale wybór podobny jak pięknoustego akwizytora - może się udać ale na 90 % będzie porażka.
Kulesza to biznesmen dlatego uważam, że myśli podobnie jak ja i będzie Polak... na baraże - co dalej - po barażach, wynikach będzie czas.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #781 dnia: 20.01.2022, 07:18 »
Na barżze ktoś na "szybko" kto zna repre i chłopaków, żaden magik akwizytor.
Kto :
Nawałka - 1szy wybór choć powrót słabo widzę, ale chłop żyje reprą nie musi "uczyć" się chłopaków, ma sukcesy, szatnie za sobą i wyniki.

Jakie to wyniki ma Nawałka po porażce na MŚ? Bo oczywiście że ma, ale czy są one dobre? 8)
Lucjan

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 853
  • Reputacja: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #782 dnia: 20.01.2022, 07:54 »
Na barżze ktoś na "szybko" kto zna repre i chłopaków, żaden magik akwizytor.
Kto :
Nawałka - 1szy wybór choć powrót słabo widzę, ale chłop żyje reprą nie musi "uczyć" się chłopaków, ma sukcesy, szatnie za sobą i wyniki.

Jakie to wyniki ma Nawałka po porażce na MŚ? Bo oczywiście że ma, ale czy są one dobre? 8)
Pokaz mi w ostatniej dekadzie lepszego od nawałki ... Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jak dla mnie nie ma co ściągać kogoś "tylko" na baraże. Lepiej uznać ze jest  po ptokach i skupić sie na kolejnych eliminacjach i wybrac madrze a nie po bońkowemu.

Offline cyprinus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 23
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #783 dnia: 20.01.2022, 14:09 »
Trenerzy zagraniczni.
Zbyt duża jest dysproporcja w pensjach czołowych klubów i reprezentacji żeby dobry trener na stałe chciał pracować z kadrą Polski. Ta portugalska popierdoolka która w dwóch pierwszych meczach przegrała dwie imprezy jest dowodem.

Michniewicz
Jak w ogóle można poważnie traktować pomagiera fryzjera? no litości. Facet powinien prowadzić góra A klasę

Nawałka prochu nie wymyśli. Mundial to był blamaż totalny.

Lewy powoli schodzi ze sceny. Nie pamiętam jego wielkiego meczu w reprezentacji. W meczach z poważnymi drużynami staje na środku boiska i macha rękami.
Najlepszy byłby młody trener (Stolarski? Papszun?) z kontraktem na kilka lat. Facet musi stuknąć takiego Zielińskiego, który mecze kadry myli ze sparingami

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 671
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #784 dnia: 23.01.2022, 00:56 »
Moim zdaniem czas spuścić powietrze z tego balonu np. Wielka Polska reprezentacja pod przewodnictwem najlepszego piłkarza świata. To, że Lewandowski gra na najwyższym poziomie grając w drużynie z Monachium nie oznacza, że będzie tak samo grać w polskiej reprezentacji, bez względu kto by nie był trenerem bo ktokolwiek by nim nie był to nie stworzy nowych piłkarzy. 
Byłem przeciwnikiem zwalniania Nawalki po nieudanej dużej imprezie. Czas pokazał, że miałem rację. Wybrać dobrze i pozwolić na mozolną pracę.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #785 dnia: 23.01.2022, 08:48 »
Lewy skończy karierę i wracamy tam gdzie nasze miejsce w rankingu FIFA ,nie ma się co oszukiwać następców nie ma ,nawet nie widać na horyzoncie jakiegoś brylanta że tak powiem ,co do trenera Sousa mnie mocno zawiódł,z drugiej strony każdy kto przyjdzie i nie dostanie czasu na trenowanie naszej kadry ,szybko popłynie ,Nawałka nic nie ugra już z kadrą ,lepiej jakiś młody trener by się sprawdził według mnie :beer:

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #786 dnia: 23.01.2022, 14:30 »
Lewy skończy karierę i wracamy tam gdzie nasze miejsce w rankingu FIFA ,nie ma się co oszukiwać następców nie ma ,nawet nie widać na horyzoncie jakiegoś brylanta że tak powiem ,co do trenera Sousa mnie mocno zawiódł,z drugiej strony każdy kto przyjdzie i nie dostanie czasu na trenowanie naszej kadry ,szybko popłynie ,Nawałka nic nie ugra już z kadrą ,lepiej jakiś młody trener by się sprawdził według mnie :beer:
Dzisiaj czytałem artykuł o Musiałowskim z Liverpoolu i się tak zacząłem zastanawiać czy to bajdurzenie pismaków czy też z czasem to będzie nasza perełka w stylu Lewandowskiego.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #787 dnia: 23.01.2022, 14:40 »
Lewy skończy karierę i wracamy tam gdzie nasze miejsce w rankingu FIFA ,nie ma się co oszukiwać następców nie ma ,nawet nie widać na horyzoncie jakiegoś brylanta że tak powiem ,co do trenera Sousa mnie mocno zawiódł,z drugiej strony każdy kto przyjdzie i nie dostanie czasu na trenowanie naszej kadry ,szybko popłynie ,Nawałka nic nie ugra już z kadrą ,lepiej jakiś młody trener by się sprawdził według mnie :beer:
Dzisiaj czytałem artykuł o Musiałowskim z Liverpoolu i się tak zacząłem zastanawiać czy to bajdurzenie pismaków czy też z czasem to będzie nasza perełka w stylu Lewandowskiego.
To jest młodzik - a młodzików obiecujących jest na pęczki..... później ich losy różnie się toczą, 90 % "perełek", "gwiazdeczek" zostaje co najwyżej przeciętnymi piłkarzami... Takie są statystyki... oczywiście życzę mu jak najlepiej fajnie byłoby mieć kogoś poza Lewym w ataku, ale tacy piłkarze jak Lewy zdarzają się co 30 lat, może rzadziej.
PS Lewy w młodości nie był uważany za żadną wielką gwiazdę, a wręcz przeciwnie - on sukcesy osiągnął dzięki pracy i upartości.
18sto latek jeszcze dużo pracy ma przed sobą...

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #788 dnia: 23.01.2022, 15:01 »
Lewy skończy karierę i wracamy tam gdzie nasze miejsce w rankingu FIFA ,nie ma się co oszukiwać następców nie ma ,nawet nie widać na horyzoncie jakiegoś brylanta że tak powiem ,co do trenera Sousa mnie mocno zawiódł,z drugiej strony każdy kto przyjdzie i nie dostanie czasu na trenowanie naszej kadry ,szybko popłynie ,Nawałka nic nie ugra już z kadrą ,lepiej jakiś młody trener by się sprawdził według mnie :beer:
Dzisiaj czytałem artykuł o Musiałowskim z Liverpoolu i się tak zacząłem zastanawiać czy to bajdurzenie pismaków czy też z czasem to będzie nasza perełka w stylu Lewandowskiego.
To jest młodzik - a młodzików obiecujących jest na pęczki..... później ich losy różnie się toczą, 90 % "perełek", "gwiazdeczek" zostaje co najwyżej przeciętnymi piłkarzami... Takie są statystyki... oczywiście życzę mu jak najlepiej fajnie byłoby mieć kogoś poza Lewym w ataku, ale tacy piłkarze jak Lewy zdarzają się co 30 lat, może rzadziej.
PS Lewy w młodości nie był uważany za żadną wielką gwiazdę, a wręcz przeciwnie - on sukcesy osiągnął dzięki pracy i upartości.
18sto latek jeszcze dużo pracy ma przed sobą...
Nie każdy młodzik ma szansę nabierać szlify w takim Liverpoolu więc oby dobrze się potoczyła jego kariera. Tak samo jestem ciekawy kariery braci Żuk (bodajże) z Barcelony. Mam nadzieję, że wybiorą grę w naszej kadrze w przyszłości.

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #789 dnia: 30.01.2022, 12:24 »
I co tam, ptaszki ćwierkają, że Michniewicz.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #790 dnia: 30.01.2022, 12:47 »
I co tam, ptaszki ćwierkają, że Michniewicz.
Moim zdaniem - jedna z 2ch rozsądnych opcji... choć myślałem, że jednak Nawałka... - ciekawe czy tylko na baraże z opcją przedłużenia jak wygrają , czy jednak na "jakiś czas".
Tak czy tak zaraz zacznie się burza o wyniki (jakie by nie były) i przede wszystkim o styl :), Prawdopodobnie zwolnią go i przyjdzie kolejny pięknousty nieudacznik :) ale z zagranicy :) i z nazwiskiem... :)   

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 853
  • Reputacja: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #791 dnia: 30.01.2022, 14:28 »
Czyli co nie ma czasu i pomyslu na dlugofalowe dzialania szukamy zatem rozwiazania na tu i teraz... to znaczy ze jestesmy w czarnej du.... i zaden zagraniczniak nie traktuje nas powaznie w tej sytuacji na dzis dzien.

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #792 dnia: 30.01.2022, 16:15 »
Ogólnie nie wiem czy ktoś taki jak 711 połączeń powinien być trenerem repry. Po drugie pytanie jak będzie wyglądała współpraca z Lewym, który kiedyś wypowiedział się krytycznie o stylu gry młodzieżówki pod wodzą Michniewicza.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 853
  • Reputacja: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #793 dnia: 30.01.2022, 17:20 »
Ogólnie nie wiem czy ktoś taki jak 711 połączeń powinien być trenerem repry. Po drugie pytanie jak będzie wyglądała współpraca z Lewym, który kiedyś wypowiedział się krytycznie o stylu gry młodzieżówki pod wodzą Michniewicza.
W sztabie brzeczka byl wozniak skazany za korupcje a co by nie gadac michniewiczowi nawet zarzutow nie postawiono. Kiedys chyba zarzeczny opowiadal ze fryzjer to byl taki typ ze dzwonil do ciebie bez powodu i w zadnej konkretnej sprawie nawet w srodku nocy. Co do Lewego to bedzie mial teraz okazje sie wykazac swoja fantazja w barazach ;)
Odprawa czesia bedzie ciekawie w reprezentacji :D

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #794 dnia: 30.01.2022, 18:17 »
Tak, Fryzjer lubił sobie dzwonić bez żadnego konkretnego powodu. A to, że więcej wydzwaniał do Michniewicza niż nawet do wszystkich razem wziętych, którzy zostali skazanych w tej aferze to po prostu efekt tego, że Czesiu był bardziej skory do pogawędek o dupie marynie niż inne persony z kręgów polskiej piłki ;D