Autor Wątek: Tylne nogi do fotela Matrix  (Przeczytany 2677 razy)

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 81
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: Tylne nogi do fotela Matrix
« Odpowiedź #15 dnia: 23.10.2021, 18:47 »
Cobi92 w zestawie z fotelem są takie srebrne, króciutkie nóżki (40 cm) bez teleskopów, z tymi kulawymi, malutkimi stopkami. Choć wkładki z gwintem (ze swoimi gwintowanymi zaślepkami) i ogólnie wykończenie nóżek jest pierwsza klasa i wszystkie Elektrostatyki przy tym wyglądają jak robota słabego majstra w przydomowym garażu ;-)

No tak, to wszystko jeszcze trzeba podrożyć o 1/4 tym pieprzonym VAT-em. Nawet jeśli w zestawie są tylko dwie nogi, czyli minus 100 zł, to 250 zł za robotę i materiał, sprzedawane na legalu, to nie jest zła cena.
Śmiesznie to natomiast wygląda przy tym, jak zapłaciłeś 300 zł za kompletny fotel, czyli mniej niż za same tylne nogi :D

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tylne nogi do fotela Matrix
« Odpowiedź #16 dnia: 23.10.2021, 21:31 »
Słusznie, jeszcze nie mam tego fotela, dopiero do mnie zmierza i nie zwróciłem uwagi jak wyglądają przednie nogi które kupuje się w zestawie :(

Jeżeli modyfikacja obejmuje 4 nogi wtedy cena jest dobra, ciekawe czy jest opcja samej przerobki bez nóg? Gdzieś kiedyś widziałem jak oferowano komplet 4 nóg do Cuzo F3 za zdaje się 110zł. Można by stówkę oszczędzić :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Tylne nogi do fotela Matrix
« Odpowiedź #17 dnia: 24.10.2021, 00:38 »
Pomijając pozostałe... wiesz, że Matrix ma w swojej ofercie większe nogi? Chyba 80 zamiast 45. Plus 40.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin