Autor Wątek: Łowienie z tarasu domku  (Przeczytany 3292 razy)

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowienie z tarasu domku
« Odpowiedź #15 dnia: 09.11.2021, 09:05 »
Mieszkając w UK łowiłem z tarasu swojego domu,mieszkałem nad kanałem,stając na poręczy mogłem skakać na główkę prosto do wody
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowienie z tarasu domku
« Odpowiedź #16 dnia: 09.11.2021, 09:58 »
Szukałem w zeszłym tygodniu takiego miejsca i trudno przebić się w wyszukiwarce przez wszystkie łowiska komercyjne, które domków nie posiadają. Zna ktoś może takie miejsce do 200 km od Ostrowa Wielkopolskiego?

W sezonie pojedziemy sobie ekipą Kalisko-Ostrowską na Ustroń, weźmiemy domki i powędkujemy ze Shrekiem, Wonskim, Fishą i resztą wędkarskiej pato... elity :) byliśmy z KamilemR w tym roku i było fajnie :narybki: :fish: :beer:
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Jareek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Odp: Łowienie z tarasu domku
« Odpowiedź #17 dnia: 09.11.2021, 10:12 »
Szukałem w zeszłym tygodniu takiego miejsca i trudno przebić się w wyszukiwarce przez wszystkie łowiska komercyjne, które domków nie posiadają. Zna ktoś może takie miejsce do 200 km od Ostrowa Wielkopolskiego?

W sezonie pojedziemy sobie ekipą Kalisko-Ostrowską na Ustroń, weźmiemy domki i powędkujemy ze Shrekiem, Wonskim, Fishą i resztą wędkarskiej pato... elity :) byliśmy z KamilemR w tym roku i było fajnie :narybki: :fish: :beer:
Wygląda fajnie. Pytanie czy wiesz może Czy domki są ogrzewane? Chce wyskoczyć z żoną i małą wczesną wiosną trochę posiedzieć nad wodą :-).
Jarek

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowienie z tarasu domku
« Odpowiedź #18 dnia: 09.11.2021, 10:29 »
Szukałem w zeszłym tygodniu takiego miejsca i trudno przebić się w wyszukiwarce przez wszystkie łowiska komercyjne, które domków nie posiadają. Zna ktoś może takie miejsce do 200 km od Ostrowa Wielkopolskiego?

W sezonie pojedziemy sobie ekipą Kalisko-Ostrowską na Ustroń, weźmiemy domki i powędkujemy ze Shrekiem, Wonskim, Fishą i resztą wędkarskiej pato... elity :) byliśmy z KamilemR w tym roku i było fajnie :narybki: :fish: :beer:
Wygląda fajnie. Pytanie czy wiesz może Czy domki są ogrzewane? Chce wyskoczyć z żoną i małą wczesną wiosną trochę posiedzieć nad wodą :-).

aaa to nie, tam są domki na typowo męskie wypady - tylko by się przespać i by było gdzie rzeczy trzymać :) do Ustronia musisz jechać z nami bez żony i córki :P
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowienie z tarasu domku
« Odpowiedź #19 dnia: 09.11.2021, 16:46 »
Domki na Mokate nie są ogrzewane.