Autor Wątek: (S) Kosz Matrix Superbox d36 + siedzisko obrotowe Matrix + układ transportowy  (Przeczytany 1219 razy)

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Witam, na sprzedaż leci perełka w postaci kosza Matrix Suberbox D36 Black Edition. W komplecie z koszem jest dodatkowo siedzisko obrotowe Matrix i układ transportowy Matrix Superbox 2 Wheel transporter. Wszystkie elementy zestawu są nowe posiadają gwarancje i paragony. Cena za całość 2800 zł z odbiorem osobistym. Koszt ewentualnej wysyłki do ustalenia. UWAGA! w skład zestawu nie wchodzą załączone na zdjęciach dodatkowe elementy w postaci półki Tubertini i tacki bocznej Rive oraz ramienia Matrix. Polecam. Myślę, że okazja. Drodzy koledzy nie sprzedaję elementów zestawu oddzielnie.

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Z uwagi na to że mam klienta na sam układ transportowy to mogę sprzedać taki zestaw: Kosz Matrix Superbox d36 Black Edition (z siedziskiem standardowym) + pokrowiec na siedzisko Matrix + krzesło obrotowe Matrix + przedłużki na nogi 15 cm zestaw 2 sztuki. Wszystkie elementy zestawu są nowe w oryginalnych pudełkach. Cena takiego zestawu przy odbiorze osobistym to 2390 zł. Ewentualna przesyłka do dogadania.

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Noworoczna Promocja! 2650 zł za kosz z pokrowcem na siedzisko + fotel obrotowy Matrix + układ transportowy Matrix 2 wheel + dwie przedłużki na nogi D36 Matrix (15 cm) Wszystko nowe w oryginalnych pudełkach. Jak się nie znajdzie chętny do końca roku, zestaw zostaje ze mną. :)

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Zestaw sprzedany. Do zamknięcia.