Autor Wątek: MatchSklep.pl  (Przeczytany 4086 razy)

Offline Henodus

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 3
MatchSklep.pl
« dnia: 25.12.2021, 10:00 »
Cześć,

Czy ma ktoś z Was doświadczenia ze sklepem https://matchsklep.pl ?
Jak z obsługą/realizacją zamówień oraz ewentualnymi zwrotami?

Dziękuję.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 25.12.2021, 21:36 »
Rozwaliła mnie kreatywność polskich producentów. Powinni im taka karę dowalić żeby się nie pozbierali.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 25.12.2021, 22:09 »
Patrzę i nie widzę. Podpowiesz?

Opis tej zanęty jest godny pożałowania. Jeżeli tak widzą swoją grupę docelową to czarno to widzę.

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 25.12.2021, 22:39 »
Nawet czcionka podobna.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 25.12.2021, 22:45 »
Chamówa.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 25.12.2021, 22:51 »
Zawsze jest opcja, że ktoś będzie robić zakupy na lekkim wstawieniu i uzna że legendarny MMM po 3 dyszki i kupi z 10 opakowań, by dopiero rano na kacu zrozumieć swój błąd :D Kumpel tak sobie kiedyś po pijaku kupiłł kotlety w sklepie, dopiero po pierwszym kęsie ogarnął że były Sojowe :P
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 213
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 28.12.2022, 13:05 »
Odgrzewam kotleta. Miał ktoś do czynienia z zakupem i zwrotem sprzętu w tym sklepie?
Marcin

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 29.12.2022, 06:30 »
Zawsze jest opcja, że ktoś będzie robić zakupy na lekkim wstawieniu i uzna że legendarny MMM po 3 dyszki i kupi z 10 opakowań, by dopiero rano na kacu zrozumieć swój błąd :D Kumpel tak sobie kiedyś po pijaku kupiłł kotlety w sklepie, dopiero po pierwszym kęsie ogarnął że były Sojowe :P



 :'( :'( :bravo: :thumbup: :P :P

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 29.12.2022, 11:35 »
Uzywal ktoś tego i może się na temat jego wypowiedzieć, czy to może nowość 2023?
Dominik

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 29.12.2022, 13:06 »
Obecnie zanęty mają nowe szaty graficzne.
Znam dwóch zawodników, którzy mają sukcesy na ten towar.

Mialem też sytuację, że byłem na rybach z kolegą i jego znajomym. Znajomy to raczej okazyjny wędkarz. Siedzieliśmy blisko siebie, od rana szło mi nieźle. Towarzyszom niekoniecznie... Znajomy kolegi jako deskę ostatniego ratunku rozrobił methodmix od Matchfishing. Sytuacja odwraca się o 180 stopni. On co chwilą odławia kapitalne karpie, a ja do końca sesji łowie same karasie...Gdy towarzysze zawijają się do domu, rzucam podajnik w łowisko znajomego. Oczywiście bez efektu.
Zamówiłem dwie paczki na testy. Póki co raz łowiłem na kiepskiej wodzie, bez brania. Drugą część dnia łowiłem na Sonu i trafił się jeden karp.

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 29.12.2022, 13:36 »
Method Crush - 50/50 GREEN stosował na DD ojciec kumpla i poległem. Od świtu łowił do godziny 9 karpie takie 40-50cm u mnie brania zaczęły się dopiero koło 10 a i tak miałem same leszcze. Na dodatek gość nie łowił na metodę tylko po prostu zawinął kumplowi pierwszą z brzegu zanętę i pakował ją do koszyczka. Jak będę robił zapasy na przyszły sezon na pewno coś sobie kupię z tej firmy. W porównaniu z innymi w miarę tanimi tanimi miksami Method Crush - 50/50 GREEN świetnie się rozrabia, kumpla ojciec wodę do zanęt leje mocno na "na oko" co często kończy się że przychodzi po trochę suchej zanęty bo przemoczył swoją, tutaj nie było tego problemu.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 29.12.2022, 14:29 »
Kupowałem w tym sklepie kilka razy bez najmniejszych przygód, wszystko tak jak powinno być, bardzo miła obsługa nie było problemu z połączeniem robaków których nie wysyłają za pobraniem z innymi rzeczami i całym zamówieniem zrealizowanym własnie za pobraniem. Co do ich szaty graficznej to ta wcześniejsza spotkała się z ogromną krytyką i "gównoburzą" na FB i trochę pozmieniali. Ogólnie sklep mogę polecić z moich doświadczeń, natomiast jeśli chodzi o zwroty to się nie wypowiem bo takowych tam nie robiłem.

Offline Koper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 13
  • Lokalizacja: Gdańsk
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 30.12.2022, 00:54 »
Dla mnie świetny sklep.
Do tej pory złożyłem trzy zamówienia, to co mnie urzekło, to błyskawiczna realizacja - serio żaden sklep mi pod tym względem tak nie zaimponował. Spakowane też zacnie - kije w tubach.

Ostatnio nawet dostałem wspomnianego wyżej methodmixa jako gratis do zamówienia, ale w szacie graficznej podobnej do niczego :)

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 07.02.2023, 21:21 »
Kupiłem na promce Rolki Preston Inception Flat Rollers Standard i Competition Pro Roost na 12 topów/wędek. Wszystko ok, bardzo szybka wysyłka.
Mogę polecić.

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MatchSklep.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 07.09.2023, 12:32 »
Ostatnio z racji ciekawych promocji, poczyniłem kilka zakupów. Łącznie z pokrowcem prestona 190 cm na 4 kije poniżej 500 zł :)
Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i na drugi dzień u mnie. Z mojej strony duży plus. Kilkukrotnie zrobione zakupy u nich i ani jednej wpadki... do ostatniego zamówienia 500+ wpadł ich method mix green sweet jako gratis.
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray