Autor Wątek: Rybomania 2022  (Przeczytany 21366 razy)

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Rybomania 2022
« dnia: 10.01.2022, 15:54 »
Już za miesiąc 11-13.02 w Poznaniu Rybomania 2022
https://rybomania.com.pl/pl
Ktoś się wybiera? Ktoś był kiedyś? Warto jechać?

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 866
  • Reputacja: 392
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #1 dnia: 10.01.2022, 15:57 »
Nikt tak naprawdę nie wie czy w ogóle te targi się odbędą...Nie ma żadnych konkretnych informacji. A jeśli dojdą one do skutku to sądzę, że będą to najsłabsze targi względem ilości wystawców i asortymentu od początku rybomanii Poznań 🙄.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #2 dnia: 10.01.2022, 16:02 »
A czy warto ? Jesli były by jak kilka lat wstecz z duża iloscią nowosci to tak warto, jesli oczekujesz jakiś mega wyprzedaży znanych firm wedkarskich to szkoda Twojego czasu.
Niestety ale muszę Ciebie zmartwic bo raczej Targi sie nie odbędą :(
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #3 dnia: 10.01.2022, 16:08 »
Hmm. Bilety już można nabywać. Póki co tylko osoby zaszczepione, aczkolwiek dzisiaj miała być dostępna pula dla wszystkich.
Do tej pory byłem trzy razy na Śląsku, ale nie byłem w pełni usatysfakcjonowany bo 80% to były kulki i inny asortyment dla karpiarzy. Zawsze chciałem pojechać do Poznania. Pójść na stoisko Salmo, Rapali, Daiwy, Drennana, Prestona itp.
Trochę mnie zasmuciłes z info, że wystawcy będą okrojeni.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 866
  • Reputacja: 392
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #4 dnia: 10.01.2022, 16:17 »
To cię też zasmuce, mało jest firm które się wystawiają ze swoimi produktami w 90% są to sklepy. Te które podałeś będziesz mógł obejrzeć pod warunkiem, że jakis wystawiający się sklep będzie je posiadał. Każde targi są podobne, każdy chce zarobić, rybomania Poznań jest najwieksza i taka to różnica względem mniejszych.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #5 dnia: 10.01.2022, 16:24 »
Szkoda. Liczyłem bezpośrednio na stanowiska producentów.
Z drugiej strony pani na informacji powiedziała, że zainteresowanie jest duże.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 866
  • Reputacja: 392
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #6 dnia: 10.01.2022, 16:27 »
Duże sklepy czy producenci wątpię żeby się pojawili. Zresztą niektórzy już oświadczyli, że ich na tej edycji rybomanii nie będzie. Nie ma się co dziwić, został miesiąc do targów a konkretnych informacji brak.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #7 dnia: 10.01.2022, 16:27 »
Targi się odbędą, na fb sporo się dzieje na ich profilu, do tego liczne wywiady itp.
Z drugiej strony praktycznie każda rodzima polska marka odmawia udziału ze względu na podziały sanitarne.
Aczkolwiek każdy wie jakie są realia: bardzo wysoka inflacja=ceny kosmos=słaba dostępność.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #8 dnia: 10.01.2022, 16:30 »
No właśnie. Po dwóch latach posuchy to powinna być najbardziej wypasiona impreza. Jednak mając na uwadze inflację i niepewność co do przyszłości to może być krucho. Z drugiej strony skoro inflacja galopuje to nie ma co gotówki trzymać :p

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 866
  • Reputacja: 392
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #9 dnia: 10.01.2022, 16:32 »
Targi się odbędą, na fb sporo się dzieje na ich profilu, do tego liczne wywiady itp.
Z drugiej strony praktycznie każda rodzima polska marka odmawia udziału ze względu na podziały sanitarne.
Aczkolwiek każdy wie jakie są realia: bardzo wysoka inflacja=ceny kosmos=słaba dostępność.
Aha, czyli lepiej wiesz od ludzi którzy te targi organizują? Żadnej oficjalnej informacji że strony Rybomanii nie ma, a to, że sprzedaje bilety to nic nie znaczy. Producenci, sklepy nie mają żadnych informacji, ale ty juz to wiesz, że targi się odbędą 🙄.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #10 dnia: 10.01.2022, 16:33 »
Targi się odbędą, na fb sporo się dzieje na ich profilu, do tego liczne wywiady itp.
Z drugiej strony praktycznie każda rodzima polska marka odmawia udziału ze względu na podziały sanitarne.
Aczkolwiek każdy wie jakie są realia: bardzo wysoka inflacja=ceny kosmos=słaba dostępność.
Aha, czyli lepiej wiesz od ludzi którzy te targi organizują? Żadnej oficjalnej informacji że strony Rybomanii nie ma, a to, że sprzedaje bilety to nic nie znaczy. Producenci, sklepy nie mają żadnych informacji, ale ty juz to wiesz, że targi się odbędą 🙄.
Kozi sprzedaje informacje jakie mam:

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #11 dnia: 10.01.2022, 16:34 »
Targi sie odbęda bo się dużo dzieje na FB :D :P
Nie mam zamiaru przeciagać liny ale: obostrzenia z dnia na dzień są coraz wieksze, duże firmy nie sa zainteresowane udziałem oraz kilkanaście mniejszych sklepów również nie ma chęci się wystawiać. Rozumie że organizatorzy i wędkarze chcą Targów ale czy to wystarczy ......wątpie. 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 866
  • Reputacja: 392
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #12 dnia: 10.01.2022, 16:41 »
Targi się odbędą, na fb sporo się dzieje na ich profilu, do tego liczne wywiady itp.
Z drugiej strony praktycznie każda rodzima polska marka odmawia udziału ze względu na podziały sanitarne.
Aczkolwiek każdy wie jakie są realia: bardzo wysoka inflacja=ceny kosmos=słaba dostępność.
Aha, czyli lepiej wiesz od ludzi którzy te targi organizują? Żadnej oficjalnej informacji że strony Rybomanii nie ma, a to, że sprzedaje bilety to nic nie znaczy. Producenci, sklepy nie mają żadnych informacji, ale ty juz to wiesz, że targi się odbędą 🙄.
Kozi sprzedaje informacje jakie mam:
Obejrzyj sobie ostatni film na kanale Warmuz Baits, tam właściciel mówi jak wygląda sytuacja z targami. A w skrócie to wygląda tak, że nic nie wiadomo i nie ma żadnych konkretnych informacji co do targów Rybomania Poznań 2022.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #13 dnia: 10.01.2022, 16:42 »
Targi sie odbęda bo się dużo dzieje na FB :D :P
Nie mam zamiaru przeciagać liny ale: obostrzenia z dnia na dzień są coraz wieksze, duże firmy nie sa zainteresowane udziałem oraz kilkanaście mniejszych sklepów również nie ma chęci się wystawiać. Rozumie że organizatorzy i wędkarze chcą Targów ale czy to wystarczy ......wątpie.
Enzo źle na to patrzysz, ale jakbyś prowadził firmę to miałbyś inne podejście.
Pamiętaj, że Ci ludzie dostali pieniądze z Twoich podatków przez ograniczenia covidowe jakie były przez ostatnie 2 lata.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rybomania 2022
« Odpowiedź #14 dnia: 10.01.2022, 16:45 »
Obejrzyj sobie ostatni film na kanale Warmuz Baits, tam właściciel mówi jak wygląda sytuacja z targami. A w skrócie to wygląda tak, że nic nie wiadomo i nie ma żadnych konkretnych informacji co do targów Rybomania Poznań 2022.
Raczej mu nie ufam odkąd wszedł w współpracę z Prologic.
Ofertę na 100% dostał, a że nie był zainteresowany to powiedział, że nic nie wie.
Zresztą możecie napisać do źródła i się zapytać co i jak, a nie spekulować, bo Wojtek powiedział, że nie będzie.