Autor Wątek: Preferowana długość filmów wędkarskich  (Przeczytany 18244 razy)

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 469
  • Reputacja: 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #30 dnia: 14.01.2022, 14:45 »
Temat ciekawie się rozwija...
Ciekawe co będzie dalej.
Napiszę tylko, że ogromna szkoda, że Lucjan już nie robi filmów wędkarskich, tylko polityczne. Mimo, że na słońcu twarz ma czerwoną, to i tak fajnie patrzeć i słuchać jego mądrości, a jego filmy mogę oglądać godzinami.


Marcin

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #31 dnia: 14.01.2022, 18:35 »
Za długi, za krótki, za mało kolorowy, za duzo ryb , za mało ryb, za duzo drona, za mało drona, za duzo przecierania zanęty, za mało zanety itd., niestety jak cos jest praktycznie za darmo to niektórzy nie szanują tego. Rozumie konstruktywna krytykę a takie bezcelowe klikanie to dla mnie  normalny "hejt"
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #32 dnia: 14.01.2022, 19:30 »
Parafrazując Pawlaka z Samych Swoich: Filmy nie dzielą się na długie i krótkie tylko na ciekawe i nudne.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #33 dnia: 14.01.2022, 19:46 »
Za długi, za krótki, za mało kolorowy, za duzo ryb , za mało ryb, za duzo drona, za mało drona, za duzo przecierania zanęty, za mało zanety itd., niestety jak cos jest praktycznie za darmo to niektórzy nie szanują tego. Rozumie konstruktywna krytykę a takie bezcelowe klikanie to dla mnie  normalny "hejt"
Cytuj
Hejt, Hejt w internecie (ang. hate , pol. nienawiść) – zjawisko społeczne o charakterze poniżającym obserwowanym w środowisku Internetu (portale społecznościowe, komentarze pod artykułami w serwisach informacyjnych, komunikatory Internetowe etc.[1][2][3][4]). Według słownika języka polskiego jest to obraźliwy i zwykle agresywny komentarz internetowy lub mówienie w sposób wrogi i agresywny na jakiś temat lub o jakiejś osobie.
Krytyka to krytyka, a hekt to hejt.
Jeśli ktoś uważa, że jest za dużo drona to ma prawo to napisać.
Jeśli ktoś dostaje więcej krytyki niż pozytywnego feedbacku, to powinien się zastanowić nad tym co wrzuca do sieci.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #34 dnia: 14.01.2022, 20:16 »
Za długi, za krótki, za mało kolorowy, za duzo ryb , za mało ryb, za duzo drona, za mało drona, za duzo przecierania zanęty, za mało zanety itd., niestety jak cos jest praktycznie za darmo to niektórzy nie szanują tego. Rozumie konstruktywna krytykę a takie bezcelowe klikanie to dla mnie  normalny "hejt"

Janusz, niewiem gdzie w tym wątku dostrzegasz hejt. Każdy ma prawo oceniać czyjaś twórczość, i nie ma tu "argumentów" na zasadzie "za mały", "za brzydki", "za gruby" tylko punktowanie rzeczy które się nie podobają, wraz z uzasadnieniem.

I nie jest do końca prawdą, że filmy są kręcone za darmo, bo marketing w takiej formie (opłacony wędkarz, sprzęt do nagrywania, montowanie filmów) jest wliczony w cenę produktu jaki płacisz w sklepie. Owszem są to groszowe sprawy w skali jednej rzeczy, ale generalnie nie różni się to niczym od reklamy w radio czy w gazecie. W każdym przypadku koszty operacji pokrywają klienci.

I żeby nie było, nie mam nic do sponsoringu. Chciałbym jednak kolejny raz za wzór sponsorowanej ekipy postawić chłopaków z Feeder Fans, którzy grają w otwarte karty, wrzucają pewne ujęcia kadru, czy komplementy pod adresem marki Preston, ale ich filmy są głównie nośnikiem wiedzy wędkarskiej. I dodatkowo można tam zobaczyć jakiś sprzęt Prestona, czy produkty Sonubaits.

Da się? Można?

Stachu czuje miętę do Garbolino, podobnie jak Luk czuje do Drennana, ale robią to (Pro bono czy za fanty, nie ma znaczenia) w sposób bardzo stonowany, stając się wpierw autorytetem wędkarskim dla wielu osób a nastepnie będąc utożsamianym z jakąś firma.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #35 dnia: 14.01.2022, 20:27 »
Chłopaki z Feeder fans jako wzór chyba właśnie marketingu wszystko tylko Preston i Sonu ,proszę cię komu te bajki opowiadasz ,wzorem jak dla mnie większym jest właśnie Sylwek ,czyli normalny wędkarz taki jak ja i większość z nas na tym forum,chyba że sam się uważasz za jakiegoś zawodowca ale chyba tylko w teorii ;)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #36 dnia: 14.01.2022, 20:30 »
Za długi, za krótki, za mało kolorowy, za duzo ryb , za mało ryb, za duzo drona, za mało drona, za duzo przecierania zanęty, za mało zanety itd., niestety jak cos jest praktycznie za darmo to niektórzy nie szanują tego. Rozumie konstruktywna krytykę a takie bezcelowe klikanie to dla mnie  normalny "hejt"

Janusz, niewiem gdzie w tym wątku dostrzegasz hejt. Każdy ma prawo oceniać czyjaś twórczość, i nie ma tu "argumentów" na zasadzie "za mały", "za brzydki", "za gruby" tylko punktowanie rzeczy które się nie podobają, wraz z uzasadnieniem.

I nie jest do końca prawdą, że filmy są kręcone za darmo, bo marketing w takiej formie (opłacony wędkarz, sprzęt do nagrywania, montowanie filmów) jest wliczony w cenę produktu jaki płacisz w sklepie. Owszem są to groszowe sprawy w skali jednej rzeczy, ale generalnie nie różni się to niczym od reklamy w radio czy w gazecie. W każdym przypadku koszty operacji pokrywają klienci.

I żeby nie było, nie mam nic do sponsoringu. Chciałbym jednak kolejny raz za wzór sponsorowanej ekipy postawić chłopaków z Feeder Fans, którzy grają w otwarte karty, wrzucają pewne ujęcia kadru, czy komplementy pod adresem marki Preston, ale ich filmy są głównie nośnikiem wiedzy wędkarskiej. I dodatkowo można tam zobaczyć jakiś sprzęt Prestona, czy produkty Sonubaits.

Da się? Można?

Stachu czuje miętę do Garbolino, podobnie jak Luk czuje do Drennana, ale robią to (Pro bono czy za fanty, nie ma znaczenia) w sposób bardzo stonowany, stając się wpierw autorytetem wędkarskim dla wielu osób a nastepnie będąc utożsamianym z jakąś firma.

Myśle że głebiej sie nie da... ale włosy wystają  8).
Niewiem czy według ciebie nie ma twórców na you tube bez interesownych..
Moim zdaniem są i lubie ich oglądać filmy są długie mnóstwo w nich natury fajnych klimatów .
Ale ważne naturalne zaznacze nie polskie.
Maciek

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #37 dnia: 14.01.2022, 20:32 »
Tomasz
Bardzo nie lubię tego powiedzenia ale przeczytaj ze zrozumieniem akapit odnośnie Feeder Fans.

I daruj sobie osobiste wycieczki, bo słabe to bardzo :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #38 dnia: 14.01.2022, 20:35 »
Tomasz
Bardzo nie lubię tego powiedzenia ale przeczytaj ze zrozumieniem akapit odnośnie Feeder Fans.

I daruj sobie osobiste wycieczki, bo słabe to bardzo :)

He... jakiś.... bez urazy do chłopaków bo ich lubie i im kibicuje od lat.
Ale reklama tryska na okręte od przecierki do maty z rybami.
Maciek

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #39 dnia: 14.01.2022, 20:42 »
A czy ja gdzieś napisałem, że jest inaczej?
Napisałem, że pomimo że są z teamu Prestona, i są logo Prestona wszędzie, na każdym produkcie, to głównym tematem ich filmów są techniki wędkarskie, pokazanie i objaśnienie zagadnień związanych z dana technika, za co należą im się brawa :bravo: bo w moim odczuciu połączyli oni perfekcyjnie marketing (oficjalny) z przekazem merytorycznych treści.

Wielu twórcom tego balansu brakuje albo nie ma go wcale. Więc skoro w moim odczuciu ktoś robi świetna robotę to nie wstydzę się komplementować czyjaś pracę. A że dla kogoś to wchodzenie komuś do dupy, to już nie mój problem.

Nie którym przeszkadza krytyka, innym komplementy, a jeszcze innym, że człowiek w ogóle żyje. ;)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #40 dnia: 14.01.2022, 20:49 »
Każdy ma swój rozum i potrafi zauważyć, co jest nachalna reklama a co dyskretną. Nie przeszkadza to w żadnym wypadku sprawdzić dany produkt czy jest to recepta na lepsze wyniki. Nikt do nas nie mierzy z pistoletu i mówi "kup Pan, bo jak nie to kula w łeb" Są wśród nas gadżeciarze i "konserwatysci" ( może lepiej brzmi Old schoolowcy ) wędkarscy jak i w innych dziedzinach życia nie ma co się spinać :) łatwiej zaprezentować coś w filmie wypuszczonego co na rynek, niż dotrzeć z katalogiem do tej samej grupy odbiorców.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 566
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #41 dnia: 14.01.2022, 21:16 »
Chłopaki z Feeder fans jako wzór chyba właśnie marketingu wszystko tylko Preston i Sonu ,proszę cię komu te bajki opowiadasz ,wzorem jak dla mnie większym jest właśnie Sylwek ,czyli normalny wędkarz taki jak ja i większość z nas na tym forum,chyba że sam się uważasz za jakiegoś zawodowca ale chyba tylko w teorii ;)

Tomasz, chłopaki robią to co się robi na zachodzie. Mają team i związali się z jedną firmą, dlatego prezentują jej produkty. Pokazują wszelkie nowości i ich zastosowanie, więc jest to coś co bardzo pomaga, podobnie jest z teamem Robinsona. Oczywiście każdy lubi to co lubi, ale nie rozumiem krytyki pod ich adresem, bardziej czuję coś na kształt zazdrości. I napiszę jeszcze raz - to samo właśnie ma miejsce na zachodzie. Firmy sponsorują wiele teamów i ma to określony cel, korzysta na tym każdy. A Marcin i reszta feederfansów pięknie opisują rzeczy, pokazują szczegóły wędkowania, dają wiele cennych porad. Wkładając w to wiele wysiłku oczywiście. I nie ma tu niczego nachalnego, bo rzeczy są jasno określone. Takie opinie więc są moim zdaniem mocno krzywdzące.
Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #42 dnia: 14.01.2022, 21:19 »
A czy ja gdzieś napisałem, że jest inaczej?
Napisałem, że pomimo że są z teamu Prestona, i są logo Prestona wszędzie, na każdym produkcie, to głównym tematem ich filmów są techniki wędkarskie, pokazanie i objaśnienie zagadnień związanych z dana technika, za co należą im się brawa :bravo: bo w moim odczuciu połączyli oni perfekcyjnie marketing (oficjalny) z przekazem merytorycznych treści.

Wielu twórcom tego balansu brakuje albo nie ma go wcale. Więc skoro w moim odczuciu ktoś robi świetna robotę to nie wstydzę się komplementować czyjaś pracę. A że dla kogoś to wchodzenie komuś do dupy, to już nie mój problem.

Nie którym przeszkadza krytyka, innym komplementy, a jeszcze innym, że człowiek w ogóle żyje. ;)

Pytanie brzmi... czy któryś z twórców yotubowych weźmie sobie te tyrady pod rozwage.... idąc dalej czy któryś wogóle to przeczyta....

Jak dla mnie nie.

Dla sponsorowanych jest tabelka mabyć tyle filmów z taką ilością reklamy jest kasa lub sprzęt w podzięce.

Dla miłośników ... a co mi tam bolek będzie pisał....
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #43 dnia: 14.01.2022, 21:22 »
Chłopaki z Feeder fans jako wzór chyba właśnie marketingu wszystko tylko Preston i Sonu ,proszę cię komu te bajki opowiadasz ,wzorem jak dla mnie większym jest właśnie Sylwek ,czyli normalny wędkarz taki jak ja i większość z nas na tym forum,chyba że sam się uważasz za jakiegoś zawodowca ale chyba tylko w teorii ;)

Tomasz, chłopaki robią to co się robi na zachodzie. Mają team i związali się z jedną firmą, dlatego prezentują jej produkty. Pokazują wszelkie nowości i ich zastosowanie, więc jest to coś co bardzo pomaga, podobnie jest z teamem Robinsona. Oczywiście każdy lubi to co lubi, ale nie rozumiem krytyki pod ich adresem, bardziej czuję coś na kształt zazdrości. I napiszę jeszcze raz - to samo właśnie ma miejsce na zachodzie. Firmy sponsorują wiele teamów i ma to określony cel, korzysta na tym każdy. A Marcin i reszta feederfansów pięknie opisują rzeczy, pokazują szczegóły wędkowania, dają wiele cennych porad. Wkładając w to wiele wysiłku oczywiście. I nie ma tu niczego nachalnego, bo rzeczy są jasno określone. Takie opinie więc są moim zdaniem mocno krzywdzące.

Lucek ale tu tego nikt nie neguje.
Jest reklama są prezentowane produkty.
To dzięki tym gadżetom w tych filmach są ryby etc...
Co innego czy na pewno tym gadżetom.... jeśli staw jest rybny i nikt w przez tydzień do niego nic nie wrzucił.
Maciek

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Preferowana długość filmów wędkarskich
« Odpowiedź #44 dnia: 14.01.2022, 21:28 »
Na filmie tylko te gadżety łowiły ryby bo innych nie było. Na tym to polega.

Pozostaje mi tylko podziwiać tych którzy zostali docenieni za swoją ciężką pracę i są sponsorowani. Chyba, że była łapanka po zebraniu w kole i uwagi są od tych którzy nie dali się złapać ;)