Autor Wątek: (S) Pokrowiec Preston World Champion na 4 wędki  (Przeczytany 1034 razy)

Offline lechu1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 7
(S) Pokrowiec Preston World Champion na 4 wędki
« dnia: 19.01.2022, 16:14 »
Jak w temacie sprzedam pokrowiec,nowy nie widział wody. ceny na stronach od 650zl do 750zl a moja cena to 500zl plus kwdostałem go w prezencie i okazał się za duży na moje wędziska wysłany był w  kartonie zgięty na 3 części, po wypakowaniu nie było żadnych odkształceń.. Jeżeli komuś zależy mogę go przetransportować do Polski w całości bez zgiec i tak go wysłać, dostępny dopiero od 31 stycznia gdyż dopiero będę w PL. Jedyny minus to brak jakichkolwiek miejs na Dolnik wędki, jedynie rzepy w górnej części, duża kieszeń z boku na sztyce, parasol i feeder ARM.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Online Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: (S) Pokrowiec Preston World Champion na 4 wędki
« Odpowiedź #1 dnia: 19.01.2022, 16:48 »
Szkoda że wcześniej nie wystawiłeś 2tyg temu kupiłem supera na 4 wędki. Pozdrawiam :)

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Odp: (S) Pokrowiec Preston World Champion na 4 wędki
« Odpowiedź #2 dnia: 19.01.2022, 17:11 »
Wysłałem wiadomość.

Offline lechu1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 7
Odp: (S) Pokrowiec Preston World Champion na 4 wędki
« Odpowiedź #3 dnia: 19.01.2022, 17:12 »
Jak w temacie sprzedam pokrowiec,nowy nie widział wody. ceny na stronach od 650zl do 750zl a moja cena to 500zl plus kwdostałem go w prezencie i okazał się za duży na moje wędziska wysłany był w  kartonie zgięty na 3 części, po wypakowaniu nie było żadnych odkształceń.. Jeżeli komuś zależy mogę go przetransportować do Polski w całości bez zgiec i tak go wysłać, dostępny dopiero od 31 stycznia gdyż dopiero będę w PL. Jedyny minus to brak jakichkolwiek miejs na Dolnik wędki, jedynie rzepy w górnej części, duża kieszeń z boku na sztyce, parasol i feeder ARM.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Zapomniałem dopisać ze to jest 195cm

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline lechu1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 7
Odp: (S) Pokrowiec Preston World Champion na 4 wędki
« Odpowiedź #4 dnia: 24.01.2022, 16:34 »
Ponawiam watek

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka