Autor Wątek: Podziękowania  (Przeczytany 147088 razy)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #420 dnia: 05.08.2020, 18:03 »
Ja również dziękuję Sebastianowi (Sebuli) za perfekcyjną transakcję, od początku do końca informacja co to jest za towar i co się dzieje z paczką, oraz kiedy będzie u mnie. Firmy kurierskie mogą uczyć się trackingu ;) Paczka dobrze zapakowana, a było co pakować i gabaryt miała spory, przyjechała bez uszkodzeń, unboxing zrobiony nad wodą, do umówionego kompletu Sebula dorzucił sporo gratisów. No jakość i perfekcja na najwyższym poziomie i zakupy u takiego forumowicza można robić w ciemno.

Kolejni koledzy, którym dziękuję za transakcje i miło było pohandlować to:
-Luuki
-gregorio81
-Rafallub900
u tych userów rónież wszystko przebiegło super, bez żadnych niedomówień czy braków. Śmiało mogę polecić.
Dziękuję :bravo: :beer:

Dzięki za miłe słowa. Cała przyjemność po mojej stronie :beer: ;)
Pozdrawiam Seba

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #421 dnia: 11.08.2020, 20:13 »
Dziękuje chłopaki raz jeszcze.
Shreku , Fisha , Wonski.
 :beer: :thumbup:
Maciek

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #422 dnia: 17.08.2020, 18:40 »
Podziękowania dla kolegi linus1 za wysłanie za darmo korbki do starego Shmiano. :beer:

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #423 dnia: 19.08.2020, 21:55 »
Podziękowania dla naszego Kolegi z Forum, Mirka, za szybką realizację przesyłki. A przesyłka tak zapakowana, że mam pewne obawy, czy bomba atomowa byłaby w stanie naruszyć opakowanie :thumbup:
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #424 dnia: 19.08.2020, 22:15 »
Zapomniałem, że taki temat istnieje. Skoro już sobie przypomniałem to zaległe podziękowania dla kolegi katmay za wór z 10kg mączki rybnej za sam koszt wysyłki :beer: :beer: :thumbup:

I podobne podziękowania dla Krzyśka (ścigacz) za wyspawanie super mieszadła z nierdzewki. Super robota, jakość wykonania jakiej nie znajdzie się w sklepowych mieszadłach :beer: :beer: :thumbup:


Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #425 dnia: 09.09.2020, 14:41 »
Chciał bym podziękować, Mirkowi "mirek" za ekspresową wysyłkę, rodzinka nie chciała mi uwierzyć, że te kołowrotki są używane :P

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #426 dnia: 24.09.2020, 13:21 »
Wielki dzięki kolego Mardead za kija Nevis vanity carp,wszystko miło,sprawnie 👍pozdrawiam
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Fisherman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 42
  • Lokalizacja: Garwolin
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #427 dnia: 24.09.2020, 14:50 »
Podziękowania dla Dyzma za wątek z budżetowymi ciuchami Bundeswehr z armyworld.pl Super opcja za niewielkie pieniądze :thumbup: :thumbup:

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #428 dnia: 09.10.2020, 13:32 »
Dziękuję koledze Darek_1968 za przeslanie przynęt. Darku wielkie dzięki ale to za dużo nie wiem czy razem z sąsiadem zdołamy to w 1/3 to wykorzystać. Pozdrawiam
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #429 dnia: 09.10.2020, 15:02 »
Jurku... od przybytku głowa nie boli ;-)
Ja życzę, żeby Wam zabrakło wskutek niezliczonej ilości brań :P

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #430 dnia: 24.10.2020, 00:34 »
Dziękuję serdecznie koledze Garowy za polecenie sklepu ze sprzętem wędkarskim. Szybka, sprawna obsługa i paczka ekspresowo u mnie. Tak to bóg jeden raczy wiedzieć, ile jeszcze bym rozglądał się za tymi kołowrotkami :D
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #431 dnia: 19.11.2020, 23:47 »
Ale fajny wątek, czemu ja go wcześniej nie widziałem? :o

No to chronologicznie,  od początku czyli od chwili gdy zacząłem się tu udzielać na początku września...

Dziękuję Patrykowi Shreku82 u którego zrobiłem swoje pierwsze zakupy na forumowej giełdzie. Zestaw nabytych przynęt oraz podajników pozwolił mi dobrze zacząć moją przygodę z method feederem. Wszystkie porady, których udzielił mi podczas kilku rozmów telefonicznych odnośnie techniki łowienia, stosowania przynęt i innych aspektów wędkowania, przełożyły się na dobre wyniki. Dziękuję za poświęcony czas i cenne uwagi. Dziękuję również za wszystkie gratisy dołączone do paczki. Obiecałem, że złowię rybę na każdą z przynęt które były w paczce i mam zamiar dotrzymać słowa. Kilkanaście pozycji udało się odhaczyć, ale wciąż nie miałem  nawet kiedy wszystkiego wypróbować. Liczę, że gdy wirus się uspokoi spotkamy się na wspólne łowienie na bryłkę węgla na którejś z jego śląskich  wód ;) :beer:

Dziękuję Panu Mosteque , niby kazał mówić do siebie Michał ale patrząc na jego zdjęcie trochę się boję ;D Za co? Za to, że kołowrotki Shimano oraz zestaw do spodowania, które u niego kupiłem przyszły w stanie wręcz kolekcjonerskim i solidnie zapakowane. Gdyby w sklepach był do kupienia spray o zapachu nowości to śmiało mógłby nim psikać cały swój towar. Spod już się przydał, chociaż na razie głównie do zabaw z Deeperem. Resztę obiecuję wykorzystać gdy zrobi się cieplej :)

Panu Marcinn , imienia nie znam ale się domyślam :P za wspomnianego wcześniej Deepera. Wszystko poszło sprawnie, nie było problemów z wysyłką pobraniową, pakownie było odpowiednie. Świetna zabawka, miałem zmapować sobie nim swoje łowisko i odsprzedać go dalej, ale już wiem, że zostanie ze mną na dłużej :)

Koledze Frankestin za feeder arma do mojego fotela. Póki co użyty raz, ale od przyszłego sezonu będzie mi towarzyszyć częściej bo jest bardzo wygodny i mieści mi się w pokrowcu na wędki. Na gratisa od Wojtka również mam zamiar coś złowić w następnym sezonie :)

No i ostatnie podziękowania należą się użytkownikowi Carl23 za otrzymaną dziś od niego wieeeelką pakę z wędkami, kołowrotkiem i taką ilością gratisów, że chyba ich wartość przekracza wartość mojego zamówienia :D Czego tam nie było: pellety, wafftersy, kulki, haczyki, gotowe przypony, podajniki Prestona, Drennana, koszyki do klasyka, drobne akcesoria do wiązania zestawów i ich szybkiej wymiany. Otwierając paczkę od Karola czułem się jak na święta gdy byłem dzieckiem :)
Zakupiony sprzęt bardzo zadbany, myślę, że będzie mi dobrze służyć w przyszłym roku. Na wszystkie przynęty które otrzymałem gratis, a wierzcie mi jest ich sporo, również będę chciał coś złowić. Razem z przynętami od Shreka myślę, że mam jeszcze z 30 różnych specjałów do zaliczenia :o Podarowane podajniki i koszyki z pewnością się nie zmarnują, to samo tyczy się haczyków, drobnych akcesoriów no i tej fajnej prestonowej foremki w rozmiarze L - nie wiedziałem że robią ją w innym kolorze niż żółty :)


Podsumowując 5 zakupów od 5 super gości którzy pomogli mi skompletować fajny sprzęt w dobrych pieniądzach, przy okazji dokładając od siebie sporo bardzo przydatnych gratisów. Od chłopaków otrzymałem więcej prezentów niż ze wszystkich sklepów wędkarskich w całym swoim życiu :) Czas poświęcony na wyjaśnienie mi wielu rzeczy jest równie cenny i mam nadzeję pomoże wykorzystać moje zakupy na maxa. Dziękuję Panowie :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

W przyszłym tygodniu będzie kolejny powód do dziękowania, tym razem Zbyszkowi za kosz do podbieraka, ale nie uprzedzajmy faktów ;)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #432 dnia: 20.11.2020, 09:35 »
Dziękuję koledze Mosteque za organizację licytacji dla Mirka oraz sprawną transakcję. Kosz MS Range dotarł pięknie zapakowany, w stanie sklepowym. Od przyszłego sezonu zaczyna pracę na zlecenie na łowiskach Zamojszczyzny jak będę odwiedzał rodzinne strony ;-)
Pozdrawiam,

Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #433 dnia: 20.11.2020, 10:04 »
Cobi, ja mam tylko takie straszne zdjęcie ;)

A krwawy jestem, bo mi serce krwawi nad ludzką niedolą. :P

Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Podziękowania
« Odpowiedź #434 dnia: 20.11.2020, 10:12 »
Ja chciałbym podziękować Wszystkim, którzy biorą udział w licytacjach a szczególnie pewnemu  specjaliście od rozdawania banów.

Cobi - zdjęcie Michała to jedno  - w rzeczywistości jest bardziej przerażający.
Pozdrawiam
Mirek