Autor Wątek: Ciekawe oferty z różnych sklepów stacjonarnych typu Lidl, Biedronka, Tesco  (Przeczytany 180365 razy)

Offline andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 604
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Zakładam taki wątek bo czasami zdarza się w rożnych sklepach znaleźć ciekawe rzeczy.

Dzisiaj byłem w Biedronce i uwaga!!  ZA JEDYNE 5,99PLN możemy dostać
POJEMNIKI OKT 5szt x0,5l  o takie http://allegro.pl/pojemniki-pudelka-na-zywnosc-i-do-zamraz-5x0-5l-i5004889517.html
są i większe też za 5,99PLN - 5szt 0,75l i 3szt 1,25l .
Można je mrozić, myć w zmywarkach i są szczelne.
Używamy w doku od kilku lat i są godne polecenia.
W tej cenie to HIT!!!
Error Team Poland

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Widziałem te pojemniki wczoraj bodajże, wziąłem sobie 5ciopak :)
Krzysztof

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Chleb tostowy z Tesco,ma wlasciwosci(wilgotnosc,konsystencja) odpowiednie do spreparowania, oraz sprasowania walkiem, w celu wykrawania krazkow zakladanych na haczyk.Ma takze wieksze kromki 11,5cm. :thumbup:

http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003120456608

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Maro   :thumbup:
Maciek

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Oczywiscie nie jest to jedyny chleb tostowy jaki sie sprwadzi.Mozna takze kupic w Biedronce,bo widzialem podobny(mial mniejsze kromki), ale miasz nie byl juz tak puszysty i wilgotny :P,co skutkowalo trudnoscia ulepienia kulek i wykrawania krazkow z dwoch sprasowanych kromek,ktore podczas zakladania na haczyk potrafily sie rozczepiac.To takie moje osobiste spostrzezenia,wiec zachecam do testow. ;) Ps.jezeli wystepuja w/w trudnosci w przygotowaniu odpowiedniej konsystencj mozna dowilzyc chleb po spreparowaniu woda ze spryskiwacza.

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
dzisiaj w Auchon widziałem kukurydze Dawtona Gold po 1,69 zł, aż mnie kusiło żeby zrobić jakiś zapas ale żona wybiła mi z głowy  :'(
Pozdrawiam
Jacek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
dzisiaj w Auchon widziałem kukurydze Dawtona Gold po 1,69 zł, aż mnie kusiło żeby zrobić jakiś zapas ale żona wybiła mi z głowy  :'(

Ach, te baby :)
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Bardzo dobra cena ja kupilem po 1,9
Maciek

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
dzisiaj w Auchon widziałem kukurydze Dawtona Gold po 1,69 zł, aż mnie kusiło żeby zrobić jakiś zapas ale żona wybiła mi z głowy  :'(

Kukurydza z Dawtony wg mnie jest gorsza od tej typowej biedronkowej. Też kiedyś zaszalalem w Auchan z tym produktem a potem się okazało że jest za miękka i nawet przy rzucie spadała z haka
Pozdrawiam - Gienek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Do zanecenia za te pieniadze dla mnie jest ok w innych werjsach w puszce masz syf drobny
ten dawton za ta kase jest ok za 3 zlote jak normalnie kosztuje to co ty nie dalbym
ja lowie na cuuk  na wlosa tak i tak
Maciek

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
dzisiaj w Auchon widziałem kukurydze Dawtona Gold po 1,69 zł, aż mnie kusiło żeby zrobić jakiś zapas ale żona wybiła mi z głowy  :'(

Kukurydza z Dawtony wg mnie jest gorsza od tej typowej biedronkowej. Też kiedyś zaszalalem w Auchan z tym produktem a potem się okazało że jest za miękka i nawet przy rzucie spadała z haka

kukurydza miała by być do nęcenia procą , a na hak tak jak ty Druid używam tej z biedronki   ;) lub Bonduelle
Pozdrawiam
Jacek

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Do zanecenia za te pieniadze dla mnie jest ok w innych werjsach w puszce masz syf drobny
ten dawton za ta kase jest ok za 3 zlote jak normalnie kosztuje to co ty nie dalbym
ja lowie na cuuk  na wlosa tak i tak

w tym sezonie chcę popróbować Cuuk, ale martwią mnie skrajne opinie na forum na temat tej kukurydzy ,no ale trzeba sprawdzić osobiście  :fish:
Pozdrawiam
Jacek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Ja łowie lata na cuuk i wyciagam ryby tez sie tutaj z potkalem z tymi opiniami
ja lowie na cuk i lowic bede i tyle
Maciek

grzesiek76

  • Gość
dzisiaj w Auchon widziałem kukurydze Dawtona Gold po 1,69 zł, aż mnie kusiło żeby zrobić jakiś zapas ale żona wybiła mi z głowy  :'(

Kukurydza z Dawtony wg mnie jest gorsza od tej typowej biedronkowej. Też kiedyś zaszalalem w Auchan z tym produktem a potem się okazało że jest za miękka i nawet przy rzucie spadała z haka

Dawtona jest nie równa Dawtonie. Kupuję w Auchan, i zależy od dostawy. Raz ziarna są troszkę większe, raz mniejsze, twardsze, miększe...zależy. Podobnie groszek. Różnice są zauważalne, ale nie są drastyczne. I przyznam że to moja ulubiona kukurydza.

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Kupuję w Biedronce sporo róznych produktow które sie przydają - wiórki kokosowe, słonecznik, pestki dyni, kakao, kukurydza, sucharki, słone paluszki , tuńczyka w puszce, biszkopty, mak, przyprawę piernikową - na pewno dzięki temu oszczędzam sporo kasy którą mogę poświęcić na inne bardziej konkretne zakupy wędkarskie
Tak samo jak ktoś już pisał wyżej - pojemniczki na przynęty, zanęty - ceny rewelka
Pozdrawiam - Gienek