Autor Wątek: Skleptrabucco.pl  (Przeczytany 78233 razy)

Offline Cost

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Marki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #255 dnia: 20.12.2021, 21:01 »
Miałem "przyjemność" z tym sklepem poprzez Allegro. Nigdy więcej nie skorzystam i każdemu odradzam. Część zakupów pomylona (na szczęście drobnostki), przesyłki zwrotnej nie odebrali. Kilka razy informowali mnie, że właściwy towar już wysłany a nic nie dochodziło. Po wystawieniu negatywa wielkie zdziwienie i wreszcie wysłali reklamowany towar i oczywiście znowu nie taki jak zamawiałem >:(. Radzę unikać ich jak ognia.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #256 dnia: 20.12.2021, 22:48 »
Kupiłem tam kilka lat temu topową bolonkę Trabucco. Miałem lekkie obawy po lekturze tego wątku czy ryzykować, ale kijek nigdzie indziej nie był dostępny, a mi bardzo na nim zależało. Zadzwoniłem, żeby się upewnić czy wędka aby na pewno dostępna. Major potwierdził i zaproponował mi nawet niższą cenę jeśli złożę zamówienie przez sklep albo Allegro, już nie pamiętam dokładnie. Tak też zrobiłem i boloneczka do mnie dojechała i to nawet nie uszkodzona. Jak czytam te wszystkie komentarze w tym wątku to dochodzę do wniosku, ze chyba jestem urodzonym szczęściarzem :P

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #257 dnia: 20.12.2021, 22:52 »
Niekoniecznie , to zależy kto i gdzie zamawia , jednym sklepom się wszystko wybacza, inne są be ;)
Tak jak pisałem mi się udawało do tej pory, ale nie ryzykowałbym zakupów bezpośrednio w tym sklepie tylko przez Allegro ;D


Pozdrawiam Łukasz

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 435
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #258 dnia: 20.12.2021, 23:15 »
Też kiedyś kupowałem u nich bolonkę i przebiegło bez problemów. Może poza tym, że szczytową przelotkę dostałem osobno, zapakowaną ładnie w woreczku i musiałem ją wklejać. Dziwne, ale do przeżycia ;)
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #259 dnia: 20.12.2021, 23:35 »
No żeby było kupione gdzie indziej, można by było napisać  "i nawet przelotkę gratis dostałem" ;D


Pozdrawiam Łukasz

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #260 dnia: 21.12.2021, 10:02 »
Zamówię u nich sito Lorpio bo podobno porządne, a akurat mają, może dadzą radę wysłać w całości :)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #261 dnia: 21.12.2021, 10:11 »
Ludzie mają takie przygody, że lepiej przepłacić w innym sklepie.

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 438
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #262 dnia: 21.12.2021, 10:30 »
Zawsze kupowałem u nich , ale przez A...o .
Nigdy nie było problemu .
Większość sklepów na A..o jak usłyszy ,że wystawiasz negatywa to o dziwo jest mega sympatyczna ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 515
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #263 dnia: 21.12.2021, 12:35 »
Nie o tym sklepie, ale w temacie zakupów na Allegro

Raz miałem tam przygodę. Kupiłem... 5 dni mija, cisza. Patrzę. Nadal w przygotowaniu. Wysyłam pytanie do sklepu. Cisza. Chcę otworzyć spór, nie mogę, bo terminy wysłania przesyłki nie minął. Patrzę w regulamin sklepu - 14 dni na wysyłkę :facepalm:
No to czekam. Po 14 dniach otwieram spór. Allegro czeka na kontakt od sklepu. Cisza. Ponawiam spór (czy co tam dalej się robi). Sklep się odzywa: "Oczywiście odeślemy pieniądze, nie ma sprawy". Po qrwa chyba 3 tygodniach ciszy "oczywiście" :facepalm: I jakoś tydzień później dostałem zwrot.

Sklep to supersprzedawca...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #264 dnia: 21.12.2021, 13:03 »
Też się kiedyś wrobiłem na eBay. Czas do wysyłki to były jakieś 3tyg  :) Wysłali i dotarło zgodnie z przewidywanym czasem dostawy ale kiedy coś kupuje chce mieć trochę szybciej.

Wystawiają mało popularny produkt a kiedy ktoś zamówi biorą z hurtowni. A tamci muszą sprowadzić od dystrybutora bo nie mają na stanie mało popularnego towaru :)

Online golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #265 dnia: 21.12.2021, 13:22 »
Na allegro grunt to patrzeć właśnie czas wysyłki i oceny

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #266 dnia: 21.12.2021, 15:38 »
Zamówię u nich sito Lorpio bo podobno porządne, a akurat mają, może dadzą radę wysłać w całości :)
Tacka plastikowa Trapera przyszla zapakowana w karton i folie babelkowa takze mysle ze bez obaw.


Pozdrawiam Łukasz

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #267 dnia: 21.12.2021, 15:47 »
Więcej wiary w pocztę i kurierów. To że nie zepsuli tym razem nie znaczy, że tak będzie już zawsze ;)

Offline figaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 7
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #268 dnia: 06.04.2023, 12:00 »
Też kiedyś kupowałem u nich bolonkę i przebiegło bez problemów. Może poza tym, że szczytową przelotkę dostałem osobno, zapakowaną ładnie w woreczku i musiałem ją wklejać. Dziwne, ale do przeżycia ;)
Witam .Chce tylko powiedzieć że teraz to chyba norma ,też kupiłem bolonkę Trabucco i szczytowe przelotki były zapakowane w woreczek strunowy.pzdr

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 435
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #269 dnia: 06.04.2023, 12:22 »
Też kiedyś kupowałem u nich bolonkę i przebiegło bez problemów. Może poza tym, że szczytową przelotkę dostałem osobno, zapakowaną ładnie w woreczku i musiałem ją wklejać. Dziwne, ale do przeżycia ;)
Witam .Chce tylko powiedzieć że teraz to chyba norma ,też kupiłem bolonkę Trabucco i szczytowe przelotki były zapakowane w woreczek strunowy.pzdr

No nie wiem. Od tamtego czasu kupiłem dwie bolonki, w tym jedną Trabucco, i nic takiego nie miało miejsca. Nie bardzo też widzę sens takiego "standardu" - chyba żeby umożliwić łatwe dołożenie ruchomej przelotki na szczytówkę, jeśli ktoś ma takie życzenie.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.