Autor Wątek: Rekord Polski bolenia - zjedzony!  (Przeczytany 16977 razy)

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #15 dnia: 22.02.2015, 21:20 »
A może właśnie dlatego przestały się ukazywać artykuły p Bartona w WMH ?
Pozdrawiam - Gienek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #16 dnia: 22.02.2015, 21:21 »
Szkoda ze nie ma wszedzie gornych wymiarow bo temat pieknych okazow przeznaczonych do konsumcji by sie skonczyl.

ciekawy jeste waszej opini na ta strone niektore zdjecia sa porazajace
http://www.jestryba.pl/

Nie wiem jak to skomentować nawet. Staram sie mieć zdrowe podejście do innych wędkarzy, ale ta strona, to jakiś wehikuł czasu albo kącik sadystów. Mamy XXI wiek, a na tej nowej, na bieżąco aktualizowanej stronie 70%-80% ryb jest martwe.

Do tej pory byłem fanem Pana Bogdana. Kibicowałem mu, żeby wygrał z rybakami batalię o jeziorko w swojej okolicy Po tym przestałem:

http://www.jestryba.pl/img.php?id=5

Jaka różnica jest kto zabije te ryby. Bogdan Barton, czy rybacy. Ryb i tak nie będzie. Różnica jest tylko taka, że zarobi Pan Bogdan, a nie rybacy. Dla ekosystemu to jest przegrana i tak.
Ja rowniez mu kibicowalem sledzilem jego losy ladnych pare lat pamietam jakmsklep zakladal jak handlowal na aledrogo jak budowal przystanie i cieszylo mnie to ze udalo ju sie polaczyc pasje z zarobkowaniem
ale dochodzo do wniosku ze to kolejny przyklad biznesu
taka anegdotka apropos pozyskania jeziora na wylaczjosc podobno pan znany satyryk wedkarz ktory mieszka na mazurach tez pozyskal jezioro na mazurach w dzierzawe i zalozyl swoje kolo wedkarskie sprowadza tam znajomkow z kasa koszt pozwolenia na jego jezooro to 2000 pln
i goscie bawia sie oplata ograniczyl do zera miejscowy ruch na tym zbiornku miejscowych przeciez tam bida se az piszczy i kto 2 kola zabuli wplyna ukladami towarzysko biznesowymi i starostwo mu zbiornik dalo kto bogatemu zabroni
i w przypadku bb chec zysku w ta strone prowadzi z rybakow zamieni to jeziorko w prywatna wode do pozyskania kasy no coz biznes to biznes i tyle
zauwazyliscie ze tam jest jeszcze jakies glosowanie i za sms kase chca ...........
Maciek

Offline júlio

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • TU NIE MA RYB
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #17 dnia: 22.02.2015, 21:22 »
Myślę że i tak idzie w lepszy kierunku nasze wędkarstwo bo pamiętam jeszcze kilka lat temu to nikt nie wypuszczał,a jak wypuszczał to ludzie patrzyli jak na jakiegoś wariata ;D ;D ;D a teraz widać czasem wypuszczają.

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #18 dnia: 22.02.2015, 21:22 »
river zgadza się. Przecież nikt tu nie urwie nikomu d.py za zabranie ryby (sam w zeszłym roku zabrałem kilka okoni), ale na tej stronie to masakra jakaś. Tam prawie każda ryba jest martwa. Przykład wędkarstwa z XX wieku, gdzie zdjęcia robiło się tylko w domu, najlepiej na tle dywanu na ścianie. To jest strona, która powstała dwa miesiące temu!

Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #19 dnia: 22.02.2015, 21:24 »
Ja rowniez mu kibicowalem sledzilem jego losy ladnych pare lat pamietam jakmsklep zakladal jak handlowal na aledrogo jak budowal przystanie i cieszylo mnie to ze udalo ju sie polaczyc pasje z zarobkowaniem
ale dochodzo do wniosku ze to kolejny przyklad biznesu
taka anegdotka apropos pozyskania jeziora na wylaczjosc podobno pan znany satyryk wedkarz ktory mieszka na mazurach tez pozyskal jezioro na mazurach w dzierzawe i zalozyl swoje kolo wedkarskie sprowadza tam znajomkow z kasa koszt pozwolenia na jego jezooro to 2000 pln
i goscie bawia sie oplata ograniczyl do zera miejscowy ruch na tym zbiornku miejscowych przeciez tam bida se az piszczy i kto 2 kola zabuli wplyna ukladami towarzysko biznesowymi i starostwo mu zbiornik dalo kto bogatemu zabroni
i w przypadku bb chec zysku w ta strone prowadzi z rybakow zamieni to jeziorko w prywatna wode do pozyskania kasy no coz biznes to biznes i tyle
zauwazyliscie ze tam jest jeszcze jakies glosowanie i za sms kase chca ...........

http://www.lajs2000.pl/
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #20 dnia: 22.02.2015, 21:30 »
Ja rowniez mu kibicowalem sledzilem jego losy ladnych pare lat pamietam jakmsklep zakladal jak handlowal na aledrogo jak budowal przystanie i cieszylo mnie to ze udalo ju sie polaczyc pasje z zarobkowaniem
ale dochodzo do wniosku ze to kolejny przyklad biznesu
taka anegdotka apropos pozyskania jeziora na wylaczjosc podobno pan znany satyryk wedkarz ktory mieszka na mazurach tez pozyskal jezioro na mazurach w dzierzawe i zalozyl swoje kolo wedkarskie sprowadza tam znajomkow z kasa koszt pozwolenia na jego jezooro to 2000 pln
i goscie bawia sie oplata ograniczyl do zera miejscowy ruch na tym zbiornku miejscowych przeciez tam bida se az piszczy i kto 2 kola zabuli wplyna ukladami towarzysko biznesowymi i starostwo mu zbiornik dalo kto bogatemu zabroni
i w przypadku bb chec zysku w ta strone prowadzi z rybakow zamieni to jeziorko w prywatna wode do pozyskania kasy no coz biznes to biznes i tyle
zauwazyliscie ze tam jest jeszcze jakies glosowanie i za sms kase chca ...........
rozumim bigdom ze to jest temat tego jeziora, cena z cennika 1700
mi opowiadal znajomy z wawy w ramach ciekawoski kto bogatemu zabroni

http://www.lajs2000.pl/
Maciek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #21 dnia: 22.02.2015, 21:36 »
W zeszłym roku zarybili toną węgorza, 200 kg sandacza i jeszcze chyba coś. Andrzejm chyba sie lepiej orientuje.


taka zabawa dla bogatych. Sam nie wiem. Mnie jeszcze nie powaliło, by wydawać 1500 PLN za zezwolenie (2500 w wersji VIP). Sam nie wiem, czy mówię to z zazdrości, że mnie nie stać, czy po prostu uważam to za kiepski pomysł z towarzystwem, do którego nie pasuję.

Nie oceniam ich źle, wręcz przeciwnie. Po prostu nie moja bajka.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #22 dnia: 22.02.2015, 21:40 »
Czyli opowiesc sie potwierdzila
hm duza kasa dobra zabawa -obysmy tylko nie dozyli czasow gdzie chcac polowic bedziemy musieli korzystac z takichmakwenow i placic takie stawki
bo perspektywie przy gospodarce jakie pzw prowadzi na dzien dzisiejszy to moga calkiem nie odlegle czasy
Maciek

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #23 dnia: 22.02.2015, 21:47 »
river zgadza się. Przecież nikt tu nie urwie nikomu d.py za zabranie ryby (sam w zeszłym roku zabrałem kilka okoni), ale na tej stronie to masakra jakaś. Tam prawie każda ryba jest martwa. Przykład wędkarstwa z XX wieku, gdzie zdjęcia robiło się tylko w domu, najlepiej na tle dywanu na ścianie. To jest strona, która powstała dwa miesiące temu!
Jaki jest nasz stosunek do zabierania ryb - wiadomo, kiedyś zrobiłem tu ankietę na ten temat . Przy okazji namawiam nowych uczestników by też w niej wzięli udział
A gdyby tam było pytanie - Czy zabiłbyś i zabrał rybę będącą rekordem Polski - ręczę że 100% z nas by nie wzięło ! I to mi się w Was podoba chłopaki :bravo:
Pozdrawiam - Gienek

Online andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #24 dnia: 22.02.2015, 21:48 »
river zgadza się. Przecież nikt tu nie urwie nikomu d.py za zabranie ryby (sam w zeszłym roku zabrałem kilka okoni), ale na tej stronie to masakra jakaś. Tam prawie każda ryba jest martwa. Przykład wędkarstwa z XX wieku, gdzie zdjęcia robiło się tylko w domu, najlepiej na tle dywanu na ścianie. To jest strona, która powstała dwa miesiące temu!
Jaki jest nasz stosunek do zabierania ryb - wiadomo, kiedyś zrobiłem tu ankietę na ten temat . Przy okazji namawiam nowych uczestników by też w niej wzięli udział
A gdyby tam było pytanie - Czy zabiłbyś i zabrał rybę będącą rekordem Polski - ręczę że 100% z nas by nie wzięło ! I to mi się w Was podoba chłopaki :bravo:
a ja się założę, że jakbym złapał rekord Polski to natychmiast i nieodwołalnie bym zemdlał :)
Error Team Poland

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #25 dnia: 22.02.2015, 21:50 »
a ja się założę, że jakbym złapał rekord Polski to natychmiast i nieodwołalnie bym zemdlał :)

No dobra, a jak ryba w tym czasie zdechnie?? :D
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Online andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #26 dnia: 22.02.2015, 21:52 »
a ja się założę, że jakbym złapał rekord Polski to natychmiast i nieodwołalnie bym zemdlał :)

No dobra, a jak ryba w tym czasie zdechnie?? :D
używam haków bezzadziorowch to się wypnie. 8) Poza tym ostatnio mam kompana do wędkowania to puści rybę do wody.
Error Team Poland

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #27 dnia: 22.02.2015, 21:53 »
Poprostu szacunek dla zlowionej ryby,ze udalo jej sie dozyc tych kilkunastu lat i nie dala sie zlapac,w koncu jest tak waznym elementem naszego hobby,bez ktorej te hobby traci najmniejszy sens :thumbup:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #28 dnia: 22.02.2015, 21:55 »
a ja się założę, że jakbym złapał rekord Polski to natychmiast i nieodwołalnie bym zemdlał :)

No dobra, a jak ryba w tym czasie zdechnie?? :D
bigdom padliny sie nie je :P
a zywe niech rosna dalej
Maciek

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #29 dnia: 22.02.2015, 21:57 »
Panowie prosta sprawa,jak ryba polknie haczyk gleboko i nie ma szans jej wychaczyc nawet porzadnym wypychaczem to odcinamy go zostawiajac w rybie,a ona juz sobie z nim poradzi.Nie robmy nad woda zabiegu hirurgicznego,bo tylko upapramy sie krwia zdychajacej ryby,