Autor Wątek: Nowe zanęty Górka  (Przeczytany 9565 razy)

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #30 dnia: 01.04.2023, 12:26 »
Żaden tani chwyt, po prostu rozwój.

Ale rozwój czego - zanęt czy dochodów firmy :)

Bo jak to należy rozumieć - że Milewski od lat robi taki paździerz, że nawet jego uczeń zrezygnował z jego zanęt, a Wonder Black okazał się w tej chwili jednak niewystarczający?

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #31 dnia: 01.04.2023, 12:42 »
Luk, podkreślę jeszcze raz - nikogo nie krytykuję oraz rozumiem, że jest to tylko biznes. Masz rację, że to klient decyduje o finalnym zakupie.

Napisałem jedynie, że marketingowo Górek wykorzystuję swoje zasięgi, stąd zaraz youtuberze będą trąbić jaka ta zanęta jest świetna. Dlatego zachęciłem do zimnej głowy i zbytniego niepodpalania się.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 632
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #32 dnia: 01.04.2023, 12:44 »
Niewykluczone, że zanęty Górka są produkowane przez Champion Feed i stanowią modyfikację wybranych zanęt tejże firmy wedle Górkowego gustu. Polskie marki korzystały już z usług belgijskich (MVDE) czy francuskich (Sensas) producentów zanętowych, więc nie byłoby to nic nadzwyczajnego.

Podejrzewam, że tak właśnie jest, bo na wytwory firmy Niwa (Milewski), którą Górek od dawna handluje, mi to nie wygląda, a własnej wytwórni chyba jeszcze nie wybudował :)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #33 dnia: 01.04.2023, 12:47 »
Własna wytwórnia to duża inwestycja i lepiej to zlecić komuś kto ma wszystkie pozwolenia, technologię i dostęp do składników. Po co wyważać otwarte drzwi?
Niech próbuje i rynek zweryfikuje czy warto kupować.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #34 dnia: 01.04.2023, 13:21 »
       Nie rozumiem jednego: dlaczego na podstawie tego, że Górek wypuszcza swój produkt uważacie, że nagle ma spaść popularność Wonderów czy zanęt Zbyszka i dlaczego ma to być spowodowane działaniami Kacpra? Zrozumiałbym to gdyby Kacper nagle zaczął hejtować tamte produkty, ale wtedy zaprzeczyłby wszystkiemu co mówił na ich temat przez ostatnie lata, jednak nic takiego nie ma i zapewne nie będzie mieć miejsca. Gość robi swoje, rozwija się, zwiększa konkurencję na rynku, korzysta przy tym ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz zaufania jakie zbudował u ludzi, a nagle za to, że postanowił wypuścić swoją zanętę jest zwyczajnie hejtowany mimo, że nikt jeszcze nawet tego nie przetestował? Co złego jest w tym, że może zaoferować swoje produkty i na nich zarobić? Poleca to do czego ma przekonanie, a nie to za co mu sponsor lepiej zapłaci. Co do sukcesów Górka lub ich braku: nie sądzę że trzeba być mistrzem świata w czymkolwiek by oferować solidny produkt, a Kacper swoimi wynikami spokojnie się moim zdaniem broni. Z wielu tu osób wychodzi zazdrość i malkontenctwo czym prawdę mówiąc jestem zawiedziony.


Zanim ktoś stwierdzi, że jestem fanboyem Kacpra i dlatego go bronię to powiem Wam, że nie kupuję jego produktów, bo nie łowię na spławik, nie łowię klasykiem, ale oglądam go i mu kibicuję bo wydaje się fajnym gościem, co nawet osoby nieprzychylne jego biznesowej działalności potwierdzają.
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #35 dnia: 01.04.2023, 13:30 »
Bartek,ale czego zazdrościć Górkowi ? Całe życie podporządkował wędkarstwu. Już samo to mówi ile musiał poświęcić: życie w rodzinie,założenie rodziny. Dla mnie to wartości najwyższe.
Sukces ma swoją cenę. W tym przypadku,niesamowicie wielką. Kiedyś to minie,pieniądz też przestanie cieszyć,a sławę i rozgłos przyćmią młodsi,zdolniejsi.

Zdecydowanie,nie ma czego tu zazdrościć.

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #36 dnia: 01.04.2023, 13:37 »
Aż ciężko się czyta to co niektórzy tutaj piszą. Ostatni wpis jest tego doskonałym przykładem. Nie będę rozwijał swojej myśli bo mógłby to bardzo kogoś urazić. Są osoby które widzą innych ale boją się spojrzeć w lustro.

Offline wkz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #37 dnia: 01.04.2023, 13:47 »
Żaden tani chwyt, po prostu rozwój.

Ale rozwój czego - zanęt czy dochodów firmy :)

Bo jak to należy rozumieć - że Milewski od lat robi taki paździerz, że nawet jego uczeń zrezygnował z jego zanęt, a Wonder Black okazał się w tej chwili jednak niewystarczający?
Po prostu biznesu :) nie stoi w miejscu.

Jeżeli niektórzy naprawdę uważają, że skakanie z produktu na produkt to zdrada, manipulacja i co tam jeszcze, to jak Wy żyjecie, skoro tak działa dzisiaj cały świat :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #38 dnia: 01.04.2023, 13:51 »
Żaden tani chwyt, po prostu rozwój.

Ale rozwój czego - zanęt czy dochodów firmy :)

Bo jak to należy rozumieć - że Milewski od lat robi taki paździerz, że nawet jego uczeń zrezygnował z jego zanęt, a Wonder Black okazał się w tej chwili jednak niewystarczający?
Po prostu biznesu :) nie stoi w miejscu.

Jeżeli niektórzy naprawdę uważają, że skakanie z produktu na produkt to zdrada, manipulacja i co tam jeszcze, to jak Wy żyjecie, skoro tak działa dzisiaj cały świat :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Mi chodzi o konsekwencję - jak ktoś nie twierdzi, że dana zanęta jest najlepsza to niech skacze. Ale jak ktoś latami używa X, nagle z dnia na dzień na lata przeskakuje na Y, a potem po kolejnych latach na Z i każdą nazywa genialną, uniwersalną, taką że żadnej innej nie potrzebuje... dziwne.

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #39 dnia: 01.04.2023, 13:54 »
Po latach to nawet żona może okazać się że nie jest już najlepsza :).

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #40 dnia: 01.04.2023, 14:13 »
Aż ciężko się czyta to co niektórzy tutaj piszą. Ostatni wpis jest tego doskonałym przykładem. Nie będę rozwijał swojej myśli bo mógłby to bardzo kogoś urazić. Są osoby które widzą innych ale boją się spojrzeć w lustro.

Odwagi Ci brak,czy argumentu ?

Tekstem z żoną też zabłysnąłeś. Ale może młody jesteś,to jeszcze zrozumiesz. Oby ...

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #41 dnia: 01.04.2023, 14:16 »

Mi chodzi o konsekwencję - jak ktoś nie twierdzi, że dana zanęta jest najlepsza to niech skacze. Ale jak ktoś latami używa X, nagle z dnia na dzień na lata przeskakuje na Y, a potem po kolejnych latach na Z i każdą nazywa genialną, uniwersalną, taką że żadnej innej nie potrzebuje... dziwne.

    Na prawdę nie można po kilku latach zmienić czegoś na coś nowego, a potem samemu wprowadzić coś jeszcze innego i to stosować?? Do końca życia mamy jeździć 1 autem, bo przecież stare działa? Mniejsza z tym że ma mniej gadżetów, jest gorsze dla środowiska, gorzej wygląda? Zawsze mam jeść tylko paprykowe Laysy bo są moimi ulubionymi, a jak zjem raz Cruchipsy i mi posmakują to nie mogę od tej pory je częściej kupować? Całe życie muszę jeść pomidorową mojej mamy według jej przepisu, bo przecież od dziecka mi smakowała? Czy to, że teraz zrobię zupę inaczej, użyję innej odmiany pomidorów, dam inną śmietanę albo inaczej zrobię bulion oznacza, że moja matka ma być na mnie zła, bo zdradziłem jej ideał na rzecz przepisu który sam wymyśliłem? Zupa mamy nadal będzie tą samą dobrą zupą, mimo, że moja będzie mi bardziej smakować. Dokładnie tak samo będzie z zanętą Zbyszka i Wonderami - będą dobrymi zanętami, które ktoś zastąpi w swoim codziennym łowieniu zanętą Górka albo i nie - jego wybór i nie zabraniajmy mu tego. Czy zrobi to z racji sympatii do Kacpra, by kupując jego produkty podziękować mu za to czego go nauczył, czy z przekonania, że to jeszcze lepszy towar niż dwa wyżej wymienione to też sprawa indywidualna i też pozwólny każdemu wybrać według własnego uznania.

Kolejny temat na forum, który nie wnosi nic merytorycznego i tylko dzieli nas na tych za lub tych przeciw. Wczoraj temat o Ani, który przekształciliśmy w dyskusję o monetyzacji na YT, dziś linczujemy Kacpra, Luka zlinczowaliśmy w sumie już dawno. Sami się wzajemnie wykańczamy i zniechęcamy do siedzenia tutaj. Piszę MY, mimo że w większości z tych tematów nawet nie biorę udziału, a na pewno nie przyłączam się do nagonki na kogokolwiek, bo to NASZE forum, więc ja też jestem jego częścią i też jestem za nie odpowiedzialny.

Dobrze że niedługo sezon zacznie się na całego i będziemy siedzieć nad wodą a nie w internecie, może to nas uratuje by się nie pozagryzać.

Idę zrobić obiad zamiast marnować czas na udowadnianie swoich racji, może chociaż Grażynka jak wróci z pracy to mi ładnie podziękuje :P Wam też polecam zająć się czymś pożytecznym ;)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #42 dnia: 01.04.2023, 14:29 »
Niech to dobrze wybrzmi: szanuję Kacpra Góreckiego,jestem pełen podziwu dla jego wiedzy,umiejętności i biznesu. Przekazał wiele wiedzy i unowocześnił metodykę spławikowego wędkarsta. Chwała mu za to.



I jeszcze jedno: rozumiem, że mistrzowie udostępniają swoje podobizny na produktach,paczkach zanęt itp. Ktoś zdobył tytuł ,ma do tego prawo. Ale ktoś,kto nie ma żadnych osiągnięć na zawodach wysokiej i najwyższej rangi,budujący swój wizerunek na podstawie mediów ,pokazuje siebie na produkcie,to dla mnie zdecydowanie przerost ego.

Bo Górek w większości jest kojarzony jako ten, który sobie dobrze radzi na łowisku. Ilu oglądających go sprawdza na koniec jakie miejsce zajął w zawodach? Filmy są tak skonstruowane że pokazują Kacpra a nie konkurencję.
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 040
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #43 dnia: 01.04.2023, 14:33 »
Kurde, ale Kacper reklamę sobie tymi wpisami na forum robi za darmo wielu by może nawet nie zauważyło tych zanęt, a przez jeden temat ich zasięg jak wzrósł

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #44 dnia: 01.04.2023, 14:34 »
Michał coś zwyczajnie Cię boli i widać to było w postach u Ani. I nie chce mi się ciągnąć tej rozmowy. Ale powinieneś zacząć od siebie a nie pisanie tutaj swoich mądrości życiowych. A to czy dana zaneta lub flagowy tylefon dla kogoś na chwilę obecną jest najlepszy to za rok już taki być nie musi. Może a nawet powinien chwalić coś innego co jest faktyczni lepsze. A Twój tekst który skomentowałem był naprawdę smutny. Niektórzy coś starają się w życiu zrobić, osiągnąć. A niektórzy na kanapie go przespać i niczego nie osiągając. Tylko Ci pierwsi nie mają takich problemów jak Ci drudzy tutaj.
Ps. A co do żony to Michał nie zrozumiałeś lub nie chciałeś zrozumieć. A może chciałeś się tylko przyczepić do zdania :)