ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Sposoby i pomysły na zmiany

Początek zmian odnośnie gospodarki wodami - ichtiolodzy atakują rybacką ustawę

<< < (2/7) > >>

Rebrith:
Tylko jaki wpływ na beton PZW i odpowiednie ministerstwa ma opinia 3 ichtiologów..

mrucin:

--- Cytat: wkz w 17.10.2021, 11:14 ---Przeczytałem 9 stron i nie wiem czy to takie super, wnioskuję z tego, że PZW i stowarzyszenia do likwidacji, za to idziemy w stronę nokill za symboliczną opłatą wiec i jedna opłata na cały kraj.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---
Myślę, że to już nie wróci. W Wodach Polskich też potrafią liczyć kasę. Na chwilę obecną w Poznaniu udostępnili 4 wody i niestety zezwolenia nie łączą się. Każda woda osobno. Na plus to wprowadzenie górnych wymiarów dla drapieżnika poza sumem, który jest chwastem w jeziorach, podobnie jak Japoniec.

robson:

--- Cytat: Rebrith w 17.10.2021, 14:25 ---Tylko jaki wpływ na beton PZW i odpowiednie ministerstwa ma opinia 3 ichtiologów..

--- Koniec cytatu ---
Pytanie czy wojewoda, który prawdopodobnie ją zamówił, ma dobre przełożenie na ministerstwa.

Modus:
Rybakoznawcy Wołos, Rybal oraz Kotwic dadzą odpór i zduszą herezję w zarodku!

robson:
Taka szpileczka poszła:
"Naprawdę nie wszystkie ryby musimy zabierać i zabijać,  choć do niedawna właśnie taki pogląd był lansowany nawet przez niektóre osoby zawodowo  zajmujące się zarządzaniem gospodarką rybacko-wędkarską."
Tudzież:
"tak duże środki zaangażowane obecnie w  krajowy system zarybień nie mają żadnego uzasadnienia ekonomicznego, a potencjalny  bałagan jaki zostaje wywołany w puli genowej jest olbrzymi."

Z drugiej strony Wołos kilka razy pojawia się w bibliografii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej