Autor Wątek: Sklep wędkarski z produktami Sonubaits, Drennan, Preston - Warszawa  (Przeczytany 11489 razy)

Offline fabikks

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Zakupy zrobiłem w Trotce :)
Fabian

Offline jerzyk661

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokora jest złotem
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Witam
Dobrze zaopatrzonym sklepem dużo przynęt,zanęt i wędek  Centrum Wędkarstwa ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 Wisłostrada, przy K.S. SPÓJNIA tel. 22 839 53 53 ma filie w Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu.
https://www.centrumwedkarstwa.pl

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Zakupy zrobiłem w Trotce :)

I jak było  :)
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline fabikks

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Naprawdę fajnie :D Znalazłem to co mnie interesowało. Mały sklepik, ale wart odwiedzenia :thumbup:
Fabian

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Jakże przyjemnie wejść do sklepu i z półki wziąć SB dark Method z gratisowym podajnikiem. Zapłacić i już.
Trotka to jedyny sklep w Wawie, gdzie SB jest na bieżąco. W zeszłym tygodniu odwiedziłem kilka. Albo czekają na dostawy, albo nie mają pełnego asortymentu. Czy reklamuję ten sklep ? Nie. Mówię - tam liczą się ze zdaniem i potrzebami klienta.
 8)
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline fabikks

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Jakże przyjemnie wejść do sklepu i z półki wziąć SB dark Method z gratisowym podajnikiem. Zapłacić i już.
Trotka to jedyny sklep w Wawie, gdzie SB jest na bieżąco. W zeszłym tygodniu odwiedziłem kilka. Albo czekają na dostawy, albo nie mają pełnego asortymentu. Czy reklamuję ten sklep ? Nie. Mówię - tam liczą się ze zdaniem i potrzebami klienta. 8)
Już tam byłem kilka razy :) Sonu i Drennan- aż się łezka w oku kręci :P
Fabian

Offline Sebastian J

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dawidy Bankowe
  • Ulubione metody: feeder
Też niedawno odwiedziłem Trotkę. Sklep nie jest za duży, ale dobrze zaopatrzony. Kupiłem co potrzebowałem dostałem rabat i małe pudełko z dodatkiem do zanęt w gratisie.
Pozdrawiam
Sebastian

Offline Arnie

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Również polecam sklep na Wybrzeże Gdyńskie 2 , duży wybór i mam bardzo blisko z Pl Wilsona :)

Offline Rafal_Rafal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Marki
  • Ulubione metody: method feeder
Ja korzystam ze sklepu Sum w Radzyminie. Są naprawdę dobrze zaopatrzeni jeżeli chodzi o metodę (sonubaits, bai-tech, dynamite baits, drennan, preston i nie tylko). A przy okazji ceny są przyzwoite. Takiego wyboru nie widziałem ani w Ravenie ani w sklepie na wybrzeżu. Jak wszedłem tam pierwszy raz i zobaczyłem co mają na półkach to mi się aż oczka zaświeciły jak dziecku w zabawkowym ;) A do tego wszystkiego obsługa która zna się na rzeczy, po prostu zawodowcy :)
https://www.facebook.com/SUM-W%C4%99dkarstwo-i-Zoologia-930302610328802/timeline/
https://www.facebook.com/930302610328802/photos/pb.930302610328802.-2207520000.1461187992./1346278325397893/?type=3&theater

Offline cumbajszpil

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 050
  • Reputacja: 40
  • Volenti non fit iniuria...
Ten post nie będzie "antyreklamą" sklepu a raczej opisem pewnego produktu. Sklepu nie podam bo po co - choć może ktoś będzie chciał kupić.
Sonubaits Match Metod Mix czarny z nalepką o extra zawartości i wtopa - brak podajnika.
Z postów na forum wnioskuję, że przeszło z Białegostoku na Warszawę. :P
Widocznie Sonu wypuściło jakąś partię z brakami, albo po prostu miałem pecha. >:(
Sprzedawca wyjaśnia już sprawę u dostawcy, a ja czekam na informację.

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Również polecam sklep na Wybrzeże Gdyńskie 2 , duży wybór i mam bardzo blisko z Pl Wilsona :)

Dobry sklep ale drogo wkońcu muszą zarobić na wypłatę dla pracowników
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
A w którym warszawskim sklepie można kupić białe robaki w większych opakowaniach bez trocin?

Online Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 658
  • Reputacja: 1130
  • Ulubione metody: trotting
A w którym warszawskim sklepie można kupić białe robaki w większych opakowaniach bez trocin?

Tego nie wiem - wiem natomiast, że w "Centrum Wędkarstwa" pojawiły sie niedawno kastery (w foliowych torebkach). Teraz jeszcze czyste białe robaki na wagę lub w dużych opakowaniach i będzie jak w UK ;)

Offline kroszo

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
A w którym warszawskim sklepie można kupić białe robaki w większych opakowaniach bez trocin?

W Trotce możesz zamówić.
Dziki Wschód

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Byłem dzisiaj w Trotce. Zatrzęsienie towaru z SonuBaits - pellety, zanęty, LAVA, haczykowe, sosiki, ozingi, nowa linia przynęt (rozmiar 14mm) i dużo innych :D ceny na poziomie białostockiego sklepu - nie wyższe.
Wysyłkę też robią.

W końcu także dogadali się z dostawcą i mają podajniki Prestona. Na razie elastyki, ale plan jest szeroki !!
Ciężko było wyjść stamtąd. Cieszę się, że ten mały sklepik na "Modzelaku" tak się rozwinął.
Powodzenia chłopaki !!
Pozdrowienia
Czarek FKM