Autor Wątek: Ciekawe artykuły wędkarskie  (Przeczytany 36058 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #120 dnia: 22.06.2023, 17:59 »
A od kiedy pan Kurzepa to gwiazda światowego feedera,wróć na ziemię chłopie ,będę mu kibicował jako patriota ,ale w jego sukces nie wierze i tyle ,mam swoje zdanie chyba mi wolno :beer:

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 545
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #121 dnia: 22.06.2023, 18:18 »
Zobaczymy co pan Kurzepa pokaże na MŚ ja myślę ,że nie za dużo :P

Jeśli jesteś na jego poziomie ( lub wyższym ) , to jak najbardziej mógłbyś komentować .


Trochę nietrafiona krytyka.
Zapewne jesteś kibicem piłki,  siatki i może skoków narciarskich. O ile z piłką miałeś styczność,  to na nartach raczej nigdy nie latałeś. A masz zdanie o poszczególnych zawodnikach. Krytykujesz ich lub chwalisz, nie? ;)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #122 dnia: 22.06.2023, 18:33 »
Michale ja nikogo nie krytykuje ,nie wierzę w sukces pana Kurzepy na MŚ i tyle,nie oceniam jego stylu i umiejętności ,ale kibicował mu będę tak jak naszym piłkarzom ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 545
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #123 dnia: 22.06.2023, 18:35 »
Ale ja nie do Ciebie ;D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 447
  • Reputacja: 352
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #124 dnia: 22.06.2023, 18:40 »
...tak jak naszym piłkarzom ;)

A weź w ogóle nie mów ::)
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #125 dnia: 22.06.2023, 18:40 »
A przepraszam Michał ,teraz doczytałem,kilkanaście rzeczy na raz się robi i na tel.przy okazji i tak potem jest :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #126 dnia: 22.06.2023, 18:42 »
Taaa grali wspaniale :facepalm:

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #127 dnia: 22.06.2023, 19:12 »
A od kiedy pan Kurzepa to gwiazda światowego feedera,wróć na ziemię chłopie ,będę mu kibicował jako patriota ,ale w jego sukces nie wierze i tyle ,mam swoje zdanie chyba mi wolno :beer:
Marcin był młoda gwiazdą światowego spławika ( jak to nazwałeś ) i postanowił zająć się Feederem w którym w jednym roku w Polsce osiagnał wszystko : był już mistrzem Polski indywidualnym , mistrzem Polski klubowym oraz wygrał cały cykl GPP. TO jeszcze chodzi o krajowe podwórko
Piszesz że nic nie osiagnał na świecie, bez urazy ale masz bardzo małe wiadomości w tym temacie, zresztą jak do takich wniosków doszedłeś ?
Marcin był póki co pierwszy raz na MŚ i jego wyniki losując sektor C stanowiska środkowe oraz skrajne bez rybne były dobre
Z ciekawostki bo pewnie tego nie wiesz na jednym z treningów w Sektorze D siedział obok jak to piszesz gwiazdy feedera Adama Wakelina i Steva Ringersa nie będe opowiadał szczegółów ale po 2 godzinach łowienia obaj panowie zeszli z kosza i obserwowali jak łowi marcin który "lał ich nie miłosiernie " dodatkowo pózniej obserwował go trener gwiazd UK Dean Barlow i Marcin przestał łowić po 4 godzinach.
Na równej wodzie gwarantuje że Marcin jest wstanie pokonać każdego, nawet "gwiazdy światowego feedera" oczywiscie możesz mieć swoje zdanie ale pisząc w ten sposób dajesz do zrozumienia że masz nikła wiedze o Feederze.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #128 dnia: 22.06.2023, 19:44 »
Wspaniały esej kolego Enzo :beer:, i bez urazy ty wierzysz w sukces pana Kurzepy ja nie i to moje zdanie prywatne ,chyba mam prawo do tego ,po co ta spina ,to forum dyskusja luźna ,jeden piszę tak drugi inaczej

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 721
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #129 dnia: 23.06.2023, 08:27 »
Trzeba rozumieć, że polscy wędkarze są specami w dłubaninie, i użycie glin, ziem i robactwa z dżokersem na czele mają opanowane do perfekcji, dlatego na wielu wodach będą bardzo dobrzy. I uważam, że M.Kurzepa jak najbardziej może odnosić sukcesy tutaj na arenie europejskiej (bo feeder to nie żadne światowe wędkarstwo). Do tego on ma to coś, jest po prostu dobry w tym za co się bierze, ma smykałkę, zwał jak zwał. I zgadzam się z Enzo, że ma predyspozycje aby być w międzynarodowej czołówce, jest to budujące. Mniej budujące jest PZW i podejście do feedera, społawika, sportu ogólnie, tam jest wciąż dramatycznie. Związek stosuje taktykę kupowania krowy aby napić się mleka, gdy tam się coś zmieni, taki Marcin może rozwinąć skrzydła.
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #130 dnia: 23.06.2023, 08:59 »
Żeby pisać o sukcesach międzynarodowych,trzeba najpierw wygrać takowe zawody,na razie to wróżenie z fusów,czy pan Kurzepa ma szansę oczywiście jak każdy uczestnik MS ,ale liczą się tylko medale i takich ludzi się pamięta ,także kibicujemy a czy się uda pożyjemy zobaczymy

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 721
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #131 dnia: 23.06.2023, 11:20 »
Masz rację, ja piszę o predyspozycjach, które on na pewno ma. Nie jest to jednak równoznaczne z wynikami :) Wielu młodych piłkarzy się świetnie zapowiada, ale nie każdy odnosi sukces (jak Kapustka). Na pewno jednak ma on to coś, do tego jest o wiele lepszy w użyciu glin, ziem i dżokersa od takich Brytoli i wędkarzy z krajów gdzie jest cieplej. Dlatego na pewnych wodach może być mu łatwiej, tak jak polskim spławikowcom odpowiadają pewne wody a inne mniej. Sam fakt konieczności dłubania ryb jest bardzo istotny, w UK na ten przykład wędkarze mają o wiele lepsze umiejętności łowienia na rybnych wodach i wykręcania kosmicznych wyników w porównaniu do wędkarzy polskich. Specyfika wód ma wiele do powiedzenia. Do tego Brytole nie zawsze są dobrzy w łowieniu feederami na rzekach, bo często skupiają się na wodach stojących (jak Steve Ringer czy Lee Kerry). To są małe może faktory, ale w takich MŚ mogą mieć znaczenie.
Lucjan

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #132 dnia: 23.06.2023, 14:16 »
Pewnie nie przez przypadek związał się oficjalnie (biznesowo 8)) z Górkiem, o którym można powiedzieć prawie wszystko to samo - choć potencjał chyba jednak mniejszy, bo bardzo często zdarzają mu się słabe wyniki. Kurzepa jest tutaj znacznie bardziej "consistent".

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #133 dnia: 23.06.2023, 18:03 »
Wspaniały esej kolego Enzo :beer:, i bez urazy ty wierzysz w sukces pana Kurzepy ja nie i to moje zdanie prywatne ,chyba mam prawo do tego ,po co ta spina ,to forum dyskusja luźna ,jeden piszę tak drugi inaczej
Tak wierzę w całą drużynę i Marcina również :thumbup:
Jaka spina :D wyraziłem swoje zdanie oparte na kilku letnich obserwacjach :)
Trzymajcie kciuki a będzie dobrze :thumbup:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe artykuły wędkarskie
« Odpowiedź #134 dnia: 24.11.2023, 22:41 »