Autor Wątek: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??  (Przeczytany 37000 razy)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #75 dnia: 22.04.2019, 22:17 »
Gość w tym filmie wspomina, że ...

Jacek, ale zauważ, że gościu po tych szopkach nie jest taką osobą, której można zaufać na słowo ... .

To prawda.
Jacek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #76 dnia: 22.04.2019, 22:18 »
Jeszcze był, "Jet Fish and Vimarco Team Poland" ciekawe czy będą to w ogóle komentować.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #77 dnia: 22.04.2019, 22:20 »
Jeszcze był, "Jet Fish and Vimarco Team Poland" ciekawe czy będą to w ogóle komentować.

Wiele ekip Polskich tam było.
Maciek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #78 dnia: 22.04.2019, 22:23 »
Co ciekawego mają do powiedzenia inni na temat tej sytuacji z AKB. Możliwe że rozejdzie się drogą pantoflową.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #79 dnia: 22.04.2019, 22:59 »
Powiem tak. Mi wystarczy oficjalne stanowisko organizatora zaprezentowane na profilu zawodów. A co do tego Pana. To każdy, podkreślam KAŻDY przyłapany na oszustwie człowiek mający coś do stracenia się broni. Taka oczywista oczywistość ;) I w tym wypadku to jest typowa obrona poprzez...atak. Tak bronią się np. skorumpowani urzędnicy, tak bronią się sportowcy którzy wpadają na dopingu, tak broni się polityk przyłapany na kłamstwie. To fachowo nazywa się linia obrony :P

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #80 dnia: 22.04.2019, 23:12 »
Mniej fachową nazwa to "tonący brzytwy się chwyta". :P
Oszust to odpowiednia definicja Pana AK.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 336
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #81 dnia: 23.04.2019, 07:36 »
Mnie to zdumiewa, że jak sędziowie wyjęli zestaw z kilkoma hakami, to przyznali tylko żółtą kartkę. Powiem szczerze, że na miejscu sędziego chyba bym się piętą przeżegnał, widząc coś takiego.

Albo oni już utwardzeni na takie akcje. Może tego typu oszustwa są tak powszechne, że tylko żółtą kartkę się przyznaje ???
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #82 dnia: 23.04.2019, 09:59 »
Mnie to zdumiewa, że jak sędziowie wyjęli zestaw z kilkoma hakami, to przyznali tylko żółtą kartkę. Powiem szczerze, że na miejscu sędziego chyba bym się piętą przeżegnał, widząc coś takiego.

Albo oni już utwardzeni na takie akcje. Może tego typu oszustwa są tak powszechne, że tylko żółtą kartkę się przyznaje ???
Przecież tam jest dozwolone na łowienie z tyloma hakami tylko na czas zawodów zmienili regulamin, który mówił o zestawie z jednym hakiem.
A że dali żółta kartkę to myślę, że team wiedział o tym, iż nawet jak ich złapią co wg mnie jest bardzo trudne, bo przy wywożeniu zestawów dodali haki i przy rybie pewnie również wypływają łodzią i zdejmują haki po podebraniu ryby. To ogółem dla nich to była gra warta świeczki. Fakt, że jest to złamanie zasad fair play. Nie wiem czy to był pierwszy start tej ekipy. Skoro oszukali to mogli to robić też na poprzednich zawodach. Andrzej coś pisał, że na jego zawodach również coś kręcili. Wg mnie chcieli jak najbardziej wypromować skuteczność swoich przynęt. Dzisiaj już wiemy, że jednak to zwykłe kulki nie warte ceny.

ProBono

  • Gość
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #83 dnia: 23.04.2019, 10:30 »
Temat jak najbardziej otrzymał już rozgłos zarówno u nas w kraju jak i na arenie zagranicznej. Myślę, że w gronie ludzi, co do których karp odgrywa najważniejsza pasjonatyczna rolę, owy Pan mocno stracił. Sam osobiście nie chciałbym być w tej sytuacji, gdyż wstrzymać to ciśnienie, jeżeli z każdej storny źródeł masowego przekazu, otrzymujesz buta, musi naprawdę niszczyć psychikę a i jest testem Pana wytrzymałości. Z drugiej strony łamiąc przepisy trzeba liczyć się z konsekwencjami, które ewidentnie teraz jegomość ponosi. Mając pewną markę, wyrobiony szacunek i prestiż, naraził swój dorobek na unicestwienie. Moim zdaniem tłumaczenie czego kolwiek w tej sytuacji, jest jak wbijanie kolejnego szpadla w glebę, kiedy już dobry metr głębokości wykopany aby zapaść się pod ziemię. Podsumowując to czyn jest godny pogardy a owy jegomość pragnie przedstawić, że to popularny proceder, że to poniekąd dozwolone, że on się nie zna, że tylko przyjechał na zawody. Dla mnie dużo bardziej zyskałby mówiąc, że przeprasza, zniszczył renomę Polskich drużyn na arenie światowej, bierze za to pełną odpowiedzialność, a dochody ze sprzedaży swojej marki przeznacza na organizacje, wspierającą walkę z niezdrową rywalizacją. Nie będę komentował poszczególnych sformułowań że: ,,Ryby to tylko ryby".... bo sytuacja jest tego nie warta. Dla mnie zwykłego amatora białorybu, człowiek powinien zastanowić się nad tym, jakich słów używa zanim chciałby stworzyć kolejnego spektakularnego live. Pozdrawiam serdecznie

Offline Rybitwa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #84 dnia: 23.04.2019, 12:10 »
Niedługo na zawodach zaczną siatki stawiać żeby wypromować swoje przynęty. Tak to jest jak hobby staje się pracą.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #85 dnia: 23.04.2019, 12:19 »
https://www.facebook.com/Baitboxpl/videos/1221937827971208/

Polecam obejrzeć i poczytać komentarze.

Myślę że właściciel Baitboxa  Krzysztof Charmuszko wraz z kolegą teamowym  Andrzej Walczak dobrze to podsumowali.
Maciek

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #86 dnia: 23.04.2019, 12:44 »
Krótko i na temat chłopaki z Baitbox-a wytłumaczyli frajerom o co kaman . No chyba nikt z nas nie chciałby być oszukiwany , a zwłaszcza w zawodach .
Z poważaniem Marcin

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #87 dnia: 23.04.2019, 13:59 »
I o tym pisałem w poprzednich postach. Nie leczymy kompleksów. Nie wstydźmy się, że jesteśmy Polakami.

Offline Klimas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bo łowić to trzeba łumić !
  • Lokalizacja: Biała Piska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #88 dnia: 23.04.2019, 14:19 »
Kurde chłop jest dla mnie żenujący. A tym swoim "oświadczeniem" też sie nie popisał. Próbuje ratować swoją firme ale dla mnie tu nawet nie ma co dyskotowac na ten temat. Jeszcze bym próbował zrozumieć jakby złamał jakiś jeden punkt regulaminu np. Odległość wywózki. Ale jego team działał z pełną premedytacją. Złamali zasady w trzech punktach. Zamiast łeb spuścić i przeprosić to jakies głupie gadki na fb nawija.

Dodam na koniec:

"Kończ waść, wstydu oszczędź! "

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wstyd i hańba Polaków na IBCC...??
« Odpowiedź #89 dnia: 23.04.2019, 16:31 »
Mnie się wydaje, że koledze Balaton się z morzem pomylił i stąd ta choinka. :P
Piotr