Autor Wątek: Krokodyl w Jeziorze!  (Przeczytany 2800 razy)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Krokodyl w Jeziorze!
« dnia: 14.08.2015, 19:16 »
Widzieliście najnowsze wydanie Wydarzeń? :D co o tym sądzicie? Czy dziewczyne mogła zaatakować jakaś ryba? Może trzeba przeprowadzić śledztwo? :-X
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #1 dnia: 14.08.2015, 19:40 »
Widziałem, czyżby szczupak ale rana jak rozcięcie ? wczoraj pojechałem z kuzynem i dzieciakami popływać nad zalew Mściwojów.Mnie i kuzyna uszczypnęła jakaś ryba,ukąszenie w tułów ,pierwszy raz miałem taką sytuacje.Uszczypnięcie dość nieprzyjemne ,podejrzewam okonia ,mieliście może taką sytuacje

Ten zalew na którym byliśmy znajduje się niedaleko tego stawu pod Strzegomiem z wiadomości ??? 
Pozdrawiam
Jacek

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #2 dnia: 14.08.2015, 20:39 »
widziałem, czyżby szczupak ale rana jak rozcięcie ? wczoraj pojechałem z kuzynem i dzieciakami popływać nad zalew Mściwojów.Mnie i kuzyna uszczypnęła jakaś ryba,ukąszenie w tułów ,pierwszy raz miałem taką sytuacje.Uszczypnięcie dość nieprzyjemne ,podejrzewam okonia ,mieliście może taką sytuacje

ten zalew na którym byliśmy znajduje się niedaleko tego stawu pod Strzegomiem z wiadomości ???

A co jeśli ten stwór ze stawu, złożył jaja w tym zalewie i wylkuły sie tam male krokodyle?! Czeka nas zaglada?? :D
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

grzesiek76

  • Gość
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #3 dnia: 14.08.2015, 20:55 »
Może i ktoś wypuścił małego krokodylka z hodowli domowej...
Opowiem Wam krótką historie i zapewniam że jest autentyczna. Żadnego koloryzowania.
Kolega karpiarz przed laty dostał namiar na fajne zagubione na odludziu w lesie małe akweny. W jednym z nich były piękne karpie.
Przyjechał raz, drugi, i był zaskoczony w zasadzie brakiem innych wędkarzy...Dowiedział się wreszcie, że kilka osób widziało tam ogromnego kilkumetrowego węża.
Od tego czasu prawie nikt tam nie zagląda. Co najwyżej tylko tak z doskoku na chwilę i wyłącznie w dzień. Na nocki absolutnie nikt nie zostawał.
Kolega olał tego węża i bez problemu jeździł tam na nocki. Ale miał wtedy raj!! Cała woda dla niego! Przez cały sezon! :D
Tego gada nie widział.

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #4 dnia: 14.08.2015, 21:11 »
Krokodyl może przeżyć jedynie w zbiornikach z ciepłą wodą. Tak też było na Jeziorze Rybnickim, pływał tam krokodyl a co sie z nim stało nikt nie wie do dziś.
Są udokumentowane fakty ataku na ludzi w wodzie przez różne gatunki ryb ale tylko ataki sandaczy i sumów pilnujacych gniazda można uznać za napaść na człowieka - ale tylko po to by bronić ikrę czy narybek. W mętnej wodzie bywa że i szczupak chwyci człowieka za nogę czy rękę ale to nie atak tylko pomyłka
Często siedzę teraz ze względu na upały na stołeczku na rybach tak że tylko mi głowa wystaje z wody - małe płotki, wzdręgi, okonki skubią mnie za włosy na nogach, ocierają się o mnie , lekko gryzą.
To nawet przyjemne taki osobisty kontakt :) 
Pozdrawiam - Gienek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #5 dnia: 14.08.2015, 21:31 »
To nawet przyjemne taki osobisty kontakt - po zajebiście ciężkim tygodniu uśmiałem sie dobre Gieniu . :bravo:

Maciek

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #6 dnia: 17.08.2015, 18:16 »
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Loktok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Krokodyl w Jeziorze!
« Odpowiedź #7 dnia: 17.08.2015, 18:42 »
Często siedzę teraz ze względu na upały na stołeczku na rybach tak że tylko mi głowa wystaje z wody - małe płotki, wzdręgi, okonki skubią mnie za włosy na nogach, ocierają się o mnie , lekko gryzą.
To nawet przyjemne taki osobisty kontakt :)

Niektórzy płacą grubą kasę za taki peeling lub pedicure :-)
Pozdrawiam Michał