MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Realia dzisiejszego wędkarstwa (negatywne).

(1/3) > >>

ledi12:
Natknąłem się dzisiaj na film "Karpiowego Janusza". Powiedział kilka szczerych słów odnośnie dzisiejszego wędkarstwa. Moim zdaniem materiał warty przesłuchania.

Dodatkowo uwazam, że podobny proceder (jak nie taki sam) ma miejsce w method feeder i całej reszcie. Ale to już każdy sobie sam wyrobi zdanie.

//www.youtube.com/watch?v=YXVa1Bc5cSA

beret_89:
W filmie mówił o samych oczywistościach typu "woda jest mokra", a zareklamował go jakby miał co najmniej powiedzieć o tym że znane i lubiabne łowiska komercyjne skupują i kradną duże ryby z wód ogólnodostępnych

Opos:

--- Cytat: beret_89 w 17.03.2024, 15:18 ---W filmie mówił o samych oczywistościach typu "woda jest mokra", a zareklamował go jakby miał co najmniej powiedzieć o tym że znane i lubiabne łowiska komercyjne skupują i kradną duże ryby z wód ogólnodostępnych

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie to samo odczułem, że tam nie ma nic bulwersującego a same rzeczy które dobrze znamy i rozumiemy jak to działa. Jeśli po tylu latach doszedł teraz do takich oczywistych wniosków, to gratulacje ;)

ledi12:
Ty to wiesz, ja to wiem i za pewne sporo innych osób. Niemniej uważam, że warto takie tematy regularnie przypominać co by uświadamiać nowe osoby. O tyle fajnie, że ktoś z "zasięgami" to porusza, bo w dużej mierze dotyczy to właśnie youtuberów.

Martinez:
Niestety, prawda jest taka, że nad wodą coraz więcej, coraz częściej spotyka się chamstwa, cwaniactwa, by nie rzec - prostactwa. Poza tym tak, jak Autor filmu wspomniał - sprzedawanie się za kilka kilogramów kulek: jak nisko trzeba upaść? Nie rozumiem zachowania coraz większej ilości osób. Robienie ze wszystkiego i na każdym kroku tajemnicy. A później te same osoby pompują się w mediach społecznościowych. Żałosne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej