Autor Wątek: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga  (Przeczytany 97016 razy)

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #900 dnia: 11.06.2022, 23:28 »
Miałem nie oglądać - pojechałem nad wodę, zero brań nuda, skusiło mnie, telefon, wynik 0:1 , składam sprzęt i szybko do do domu - a tu 2:2, noż qwa było zostać nad wodą

 :bravo: :thumbup: :beer:

Offline Jakrzysiek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Radomia
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #901 dnia: 12.06.2022, 08:29 »
Było zostać. A radyjka kolega nie wozi ze sobą?

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 811
  • Reputacja: 1992
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #902 dnia: 12.06.2022, 09:07 »
Panowie 8)
Jak sądzicie ?
Uważam , że zagrali naprawdę poczciwy mecz.
I to bez Roberta.
Moje subiektywne zdanie, młoda nowa krew musi zasilać reprezentacje, z głodem, rządzą sukcesu. ;)


Mam podobne zdanie. Nie samym Lewym reprezentacja żyje :) Cash strzelił bramkę jakie nie raz pykał w AstonVilli, i wg mnie powinien być na stałe w kadrze, bo nie dość, że jest szybki, to potrafi kropnąć lub podać i z meczu na mecz gra lepiej, chłopak odnalazł się w kadrze. Zalewski też pokazał się z doskonałej strony, będzie o nim głośno jeszcze :) Trochę załamywał Krychowiak, który po raz kolejny fauluje w głupi sposób, jego żółta kartka u surowego sędziego mogła stać się nawet czerwoną, bo atak był dość brutalny. Słabiej zagrał Zieliński, ale jako strzelec bramki należy mu wybaczyć :) No i Skorupski bardzo na plus, mamy znowu pokolenie doskonałych bramkarzy. Pozostawiłbym też obrońców którzy tu wystąpili, bo dali lepiej radę pod wodzą Bednarka niż jak z Glikiem, zwłaszcza Kiwior zaliczył udany debiut.

Michniewicz więc wychodzi na plus, na pewno jest lepszy niż Sousa póki co, potrafił po wysokiej porażce pogromców Belgów osadzić w miejscu na ich stadionie. A co do tego, to nasi kibice też dali popis, to było niesamowite jaki stworzyli doping, Holendrzy powinni się wstydzić, czasami wręcz wyglądało jakbyśmy grali w dwunastu 8)

Teraz ciekawe jak zagramy z Belgią, co wymyśli Michniewicz. Zapowiada się bardzo ciekawie
Lucjan

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #903 dnia: 12.06.2022, 09:12 »
Panowie 8)
Jak sądzicie ?
Uważam , że zagrali naprawdę poczciwy mecz.
I to bez Roberta.
Moje subiektywne zdanie, młoda nowa krew musi zasilać reprezentacje, z głodem, rządzą sukcesu. ;)


Mam podobne zdanie. Nie samym Lewym reprezentacja żyje :) Cash strzelił bramkę jakie nie raz pykał w AstonVilli, i wg mnie powinien być na stałe w kadrze, bo nie dość, że jest szybki, to potrafi kropnąć lub podać i z meczu na mecz gra lepiej, chłopak odnalazł się w kadrze. Zalewski też pokazał się z doskonałej strony, będzie o nim głośno jeszcze :) Trochę załamywał Krychowiak, który po raz kolejny fauluje w głupi sposób, jego żółta kartka u surowego sędziego mogła stać się nawet czerwoną, bo atak był dość brutalny. Słabiej zagrał Zieliński, ale jako strzelec bramki należy mu wybaczyć :) No i Skorupski bardzo na plus, mamy znowu pokolenie doskonałych bramkarzy. Pozostawiłbym też obrońców którzy tu wystąpili, bo dali lepiej radę pod wodzą Bednarka niż jak z Glikiem, zwłaszcza Kiwior zaliczył udany debiut.

Michniewicz więc wychodzi na plus, na pewno jest lepszy niż Sousa póki co, potrafił po wysokiej porażce pogromców Belgów osadzić w miejscu na ich stadionie. A co do tego, to nasi kibice też dali popis, to było niesamowite jaki stworzyli doping, Holendrzy powinni się wstydzić, czasami wręcz wyglądało jakbyśmy grali w dwunastu 8)

Teraz ciekawe jak zagramy z Belgią, co wymyśli Michniewicz. Zapowiada się bardzo ciekawie

Cześć Lucjan, ciesze się, ktoś podziela moje zdanie.
Trzeba szukać nowej , świeżej krwi.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 683
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #904 dnia: 12.06.2022, 09:40 »
Super mecz, pełen emocji dla ludzi o mocnych nerwach. Przypomniał mi mecz mecz z Holandią w 92r. Też na wyjeździe, też był remis 2:2 i też prowadziliśmy 2:0. Też były nerwy, tym większe bo z powodu burzy nie było wizji tylko fonia. Na ekranie była tablica z wynikiem :p

Michniewicz podniósł drużynę po laniu z Belgią co też nie lada wyczyn i osiągnął dobry wynik po nawet dobrej grze z nie byle kim. Dobrze, że jesteśmy w pierwszej grupie bo mamy możliwość ogrywania się drużynami z klasy światowej. Teraz pasuje udany rewanż z Belgią, przynajmniej zakończony remisem co teoretycznie będzie pozwalało nam się nie martwić o utrzymanie.

Tak na marginesie. Sousa kopnięty z Flamengo. Lech szuka trenera..joke :P

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #905 dnia: 12.06.2022, 09:52 »
Super mecz, pełen emocji dla ludzi o mocnych nerwach. Przypomniał mi mecz mecz z Holandią w 92r. Też na wyjeździe, też był remis 2:2 i też prowadziliśmy 2:0. Też były nerwy, tym większe bo z powodu burzy nie było wizji tylko fonia. Na ekranie była tablica z wynikiem :p

Michniewicz podniósł drużynę po laniu z Belgią co też nie lada wyczyn i osiągnął dobry wynik po nawet dobrej grze z nie byle kim. Dobrze, że jesteśmy w pierwszej grupie bo mamy możliwość ogrywania się drużynami z klasy światowej. Teraz pasuje udany rewanż z Belgią, przynajmniej zakończony remisem co teoretycznie będzie pozwalało nam się nie martwić o utrzymanie.

Tak na marginesie. Sousa kopnięty z Flamengo. Lech szuka trenera..joke :P


Sousa to już długo nie dostanie roboty.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 683
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #906 dnia: 12.06.2022, 10:17 »
Super mecz, pełen emocji dla ludzi o mocnych nerwach. Przypomniał mi mecz mecz z Holandią w 92r. Też na wyjeździe, też był remis 2:2 i też prowadziliśmy 2:0. Też były nerwy, tym większe bo z powodu burzy nie było wizji tylko fonia. Na ekranie była tablica z wynikiem :p

Michniewicz podniósł drużynę po laniu z Belgią co też nie lada wyczyn i osiągnął dobry wynik po nawet dobrej grze z nie byle kim. Dobrze, że jesteśmy w pierwszej grupie bo mamy możliwość ogrywania się drużynami z klasy światowej. Teraz pasuje udany rewanż z Belgią, przynajmniej zakończony remisem co teoretycznie będzie pozwalało nam się nie martwić o utrzymanie.

Tak na marginesie. Sousa kopnięty z Flamengo. Lech szuka trenera..joke :P


Sousa to już długo nie dostanie roboty.
Oby :D CV ma super hehe

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #907 dnia: 12.06.2022, 17:44 »
Tak na marginesie. Sousa kopnięty z Flamengo. Lech szuka trenera..joke :P

Nie bądź złośliwy, rozumiem że to jest klub mem ale na to chyba nawet oni nie pójdą ;D

A wracając do meczu z Holandią to Czesiek 711 znów mnie zaskoczył bo znowu poukładał klocki tak że rywal mający piłkarzy z zupełnie innej półki nie nakopał nam do 4 liter.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 683
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #908 dnia: 12.06.2022, 17:57 »
Tak na marginesie. Sousa kopnięty z Flamengo. Lech szuka trenera..joke :P

Nie bądź złośliwy, rozumiem że to jest klub mem ale na to chyba nawet oni nie pójdą ;D

Myślałem, że kolega z Warszawy a tu Rybnik :P

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #909 dnia: 12.06.2022, 18:10 »
Niecałe 3,5 godziny drogi do Warszawy, biorąc pod uwagę że są tacy co mieszkają na jakimś piździszewie 50km od stolicy i mówią że są z Warszawy to mogę się uważać za mieszkańca podwarszawskiej miejscowości :D
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #910 dnia: 14.06.2022, 20:05 »
Witam

Jak dziś widzicie starcie z Belgią?
Jakieś wnioski zostały wysunięte?
Zobaczymy , niebawem . :bravo:

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 022
  • Reputacja: 711
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #911 dnia: 14.06.2022, 20:17 »
Remis brałbym w ciemno, ale w kościach czuję 1:2 dla frytkarzy...

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 891
  • Reputacja: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #912 dnia: 14.06.2022, 20:30 »
porażka 2-0
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #913 dnia: 14.06.2022, 20:45 »
Uwaga zaczynają!!

 

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 022
  • Reputacja: 711
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Odpowiedź #914 dnia: 14.06.2022, 21:02 »
I już w plecy

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀