NAD WODĄ > Nasze wyniki nad wodą

Wyniki nad wodą 2023

(1/389) > >>

Cobi92:
Z nieukrywaną radością mam zaszczyt otworzyć temat z naszymi tegorocznymi wynikami nad wodą :)

   Korzystając z ładnej pogody i temperatury w okolicach 12 stopni oraz dnia wolnego, rozpocząłem wczoraj swój sezon wędkarski. Odwiedziłem klubowy zbiornik Nokill i rozstawiłem się na stanowisku nr 12, które w listopadzie dawało ryby, liczyłem że nadal tam będą.
    Pierwszy zestaw powędrował na 40m, tam mam wysondowany dołek, a drugi wywiozłem na 80m. Użyłem karpiowych metod z podajnikami 50g wypełnionych MMM od Sonu z dodatkiem mielonego Allera. Nie chcąc męczyć się z leszczykami na włos założyłem pellet 17mm Na branie musiałem czekać blisko godzinę, było dość pewne i wybrało żyłkę z wolnego biegu. Po krótkim holu karp 2kg trafił na matę a potem na fotkę widoczną poniżej. Po nim trafiło się łącznie 8 sztuk w podobnym rozmiarze i jeden spory leszcz. 5 karpi wzięło na 80m, a 3 karpie i leszcz na krótkim dystansie. Jak na 5h łowienia jestem bardzo zadowolony, w końcu to dopiero 2 stycznia :D

pitry1987:
Ja już nie wytrzymałem i 1.1 wybrałem się. Niestety wszystko prawie pozamykane koło mnie, więc pod Łódź podjechałem. Skórę mi uratowały jesiotry, które choć trochę pobierały to mocno się spinały. Finalnie 3/7 udało się doholować.

Shreku82:
No pięknie Pany Sezon zaczęty z przytupem

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

KotKoi:

--- Cytat: Cobi92 w 03.01.2023, 08:29 ---Z nieukrywaną radością mam zaszczyt otworzyć temat z naszymi tegorocznymi wynikami nad wodą :)

   Korzystając z ładnej pogody i temperatury w okolicach 12 stopni oraz dnia wolnego, rozpocząłem wczoraj swój sezon wędkarski. Odwiedziłem klubowy zbiornik Nokill i rozstawiłem się na stanowisku nr 12, które w listopadzie dawało ryby, liczyłem że nadal tam będą.
    Pierwszy zestaw powędrował na 40m, tam mam wysondowany dołek, a drugi wywiozłem na 80m. Użyłem karpiowych metod z podajnikami 50g wypełnionych MMM od Sonu z dodatkiem mielonego Allera. Nie chcąc męczyć się z leszczykami na włos założyłem pellet 17mm Na branie musiałem czekać blisko godzinę, było dość pewne i wybrało żyłkę z wolnego biegu. Po krótkim holu karp 2kg trafił na matę a potem na fotkę widoczną poniżej. Po nim trafiło się łącznie 8 sztuk w podobnym rozmiarze i jeden spory leszcz. 5 karpi wzięło na 80m, a 3 karpie i leszcz na krótkim dystansie. Jak na 5h łowienia jestem bardzo zadowolony, w końcu to dopiero 2 stycznia :D

--- Koniec cytatu ---




--- Cytat: pitry1987 w 03.01.2023, 10:12 ---Ja już nie wytrzymałem i 1.1 wybrałem się. Niestety wszystko prawie pozamykane koło mnie, więc pod Łódź podjechałem. Skórę mi uratowały jesiotry, które choć trochę pobierały to mocno się spinały. Finalnie 3/7 udało się doholować.

--- Koniec cytatu ---


Pięknie Panowie :bravo: :bravo: :bravo: O:)
Rewelacja

Wlodek97:
Gratulacje Bartek :bravo: :bravo:
Ta woda to perełka w naszym regionie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej