Autor Wątek: Browning Fotel Feeder z podnóżkiem - nowość 2017  (Przeczytany 6402 razy)

Offline Adik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Browning Fotel Feeder z podnóżkiem - nowość 2017
« Odpowiedź #15 dnia: 18.02.2017, 11:54 »
Mam taki sam dylemat jak reszta, chciałem kupić fotel feederowy z czterema regulowanymi nogami, dokupić do tego podnóżek i balkon z tego względu, że często łowie na bata a balkon się przydaje.
Zacząłem analizować ceny i robi się drogo w Browningu trzeba wydać za fotel nr. minimum 550 zł podnóżek minimum 440 zł jakiś tańszy balkon ale to już z Milo czy Trapera 180 zł kilka fajek, podpórka i robi się kwota 1500 zł. Cenę osprzętu trzeba zaakceptować ale fotel + podnóżek za 1000 zł za 10 kg blachy coś tu jest kur..... nie halo !!

Macie jakąś alternatywę?

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Browning Fotel Feeder z podnóżkiem - nowość 2017
« Odpowiedź #16 dnia: 18.02.2017, 12:31 »
Jak dla mnie to krzesło, jest okropne. Zero wyglądu. Jak jakieś z baru. I ta cena?? Bez jaj. Lepiej sto razy, wziąć wygodne cuzo i za to cenę z całym osprzętem lub trochę dopłacić i wziąć pięknego monstera, niż to...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Browning Fotel Feeder z podnóżkiem - nowość 2017
« Odpowiedź #17 dnia: 02.03.2017, 18:14 »
Posiadam ten fotel, kupiłem go okazyjnie (za połowę ceny, praktycznie nieużywany) i jak dla mnie może być, siedzi się na nim w miarę wygodnie. Chciałem dokupić podnóżek do niego, ale jak zobaczyłem cenę, to chyba sobie odpuszczę, bo tak jak piszecie - trochę przesadzili z ceną. Cały czas próbuję wypatrzyć jakiś inny - TAŃSZY podnóżek, ale póki co nie znalazłem pasującego :'(  Z drugiej strony - w życiu bym nie wydał 500 zł. Na nowy fotel.

Offline resiak82

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Browning Fotel Feeder z podnóżkiem - nowość 2017
« Odpowiedź #18 dnia: 02.04.2018, 09:16 »
Witam. Ja jestem zadowolony z fotela Browning. Chcę właśnie dokupić podnóżek. I mam pytanie:
Czy ktoś zastosował podnóżek innej firmy do tego fotela? I czy rozstaw podnóżka ma rozstaw odpowiedni aby założyć na nim balkon?
Pozdrawiam