ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > PZW, czyli Polski Związek Wędkarski...

KARTA PZW I KILKA PYTAŃ OPOLE KOŁO

(1/3) > >>

Sztangistaa:
Mam kilka pytań na sam początek:
-co z kartą wędkarską? Jestem jeszcze uczniem i z tego co wiem to obowiązuję mnie zniżka.. Ile pieniędzy wyjdzie mnie cała zabawa z kartą, egzaminem i zezwoleniami. (OPOLE) i jakie koło wędkarskie w Opolu polecacie, chodzi mi przede wszystkim o aktywność.

- Jakie łowiska komercyjne oraz te na których można wędkować na "dziko" (chodzi mi o te łowiska na których nie potrzebuję zezwoleń oraz karty) POLECACIE w okolicach Opola +70km.
METODA, SPINING, SPŁAWIK.

Pozdrawiam Sztangistaa. ;)

Mosteque:
Cześć. Na początek - ile masz lat?

Luk:
Jeżeli jesteś z Opola, uderz do koła Opole Elektrownia. To najlepsze koło w okręgu, robiące masę dobrej roboty i mające najlepsze wody (Malina 2 czy Śródlesie 2). Zadzwoń tam lub pojedź kiedy urzędują i załatw wszystko. Kasa za egzamin na kartę pójdzie na dobre rzeczy, nie zaś na to, aby leśne dziadki z jakiegoś koła nr 1 czy garnizonowego mogły sobie kupić flaszkę :P

Egzamin jest farsą tak naprawdę, więc może uda ci się dogadać aby wszystko przebiegło szybko i pomyślnie.

Wody koła Elektrownia są dobre, dwie wymienione to jedne z najlepszych łowisk PZW w całej Polsce. Do tego masz odcinek Odry miejski, który jak widzę gdy bywam, jest praktycznie pozbawiony wędkarzy. WIęc jest tam ryba, i powinno być jej więcej niż na Kanale Ulgi, który ma większy uciąg. Ogólnie zwróć uwagę na łowiska no kill w okręgu, jest kilka innych poza Opolem, i jest tam ładna ryba z tego co wiem.

Sztangistaa:
Dziękuję właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Młody jestem, lat mam 21 :D

Mosteque:
To zniżka już Cię nie obowiązuje ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej