Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802050 razy)

Offline kuba097

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Krakowa
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1575 dnia: 09.11.2016, 10:25 »
A ja tak czytam i nie rozumiem tej zbędnej dyskusji, ktoś kupił wyraził swoją opinie i tyle.
To, że drapieżnik ma same pozytywne opinie to tylko i wyłącznie ich zasługa.
Każdy kupuje gdzie chce, nikt nikomu nie każe kupić tu czy tu.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1576 dnia: 09.11.2016, 10:26 »
Ludzie, ile razy można. To forum NIE jest w żadnym stopniu powiązane  z Drapieżnikiem. To raczej Drapieżnik powiązany jest ze zdrowym rozsądkiem i czyta to forum, a potem dostosowuje swój asortyment do naszych życzeń.

Edit: może trochę jest powiązany, bo funduje nagrody do konkursu.
No własnie o to mi chodzi i tak jest dobrze, tylko Proszę nie piszcie już psalmów dziękczynnych ( rymowanek ;D :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1577 dnia: 09.11.2016, 10:41 »
O wielkim Drapieżniku

Sklep Drapieżnik - już tę nazwę znacie.
Wędkarskiej Polski przyjaciel.
Jego armia, jego wola wzniosła
krwi ofiarą angielski sprzęt nam przyniosła.

W pierwszych latach, gdy nam zbrakło Prestona,
Drapieżnik magazyny swe otworzył,
słał transporty sprzętu i precjoza,
żeby wędkarstwo ruszyło w kraju naszym.

W Polsce połowy i rekordy rosną,
rośnie szczęście i świadomość rośnie.
Imię sklepu przodującego - Drapieżnik -
forumowicze nasi powtarzają z ufnością.
:facepalm: ;)
Arek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1578 dnia: 09.11.2016, 10:58 »
Wielkim błędem jest łączyć jakimiś układami to forum z jakimkolwiek sklepem. Rzućmy okiem na to, kto pisze w wątku o tym sklepie, a się okaże, że inicjatywa jest oddolna. Trzeba złej woli, żeby tego nie widzieć. Co teraz, zabronimy pisać szczęśliwym ludziom tekstów, że właśnie rozszarpują dostarczoną przed chwilą paczkę przez kuriera? Nie, bez przesady.

Bardzo mnie dziwi takie podejście do całej tej sytuacji, bo są tutaj wątki promujące inne firmy, ale w sposób tak sztuczny, nienaturalny, wyrachowany, że zbiera w człowieku złość i obrzydzenie. Jeden sęp przebija drugiego sępa, żeby tylko odwdzięczyć się darczyńcy za osiem srebrników, które dostał w ramach wyrachowanej polityki zleceniodawcy. Jeśli ktoś nie odróżnia wątków funkcjonujących dzięki zadowolonym klientom od tych, które ledwo sapią oddechami tych, którzy polecanych towarów nie kupili, a dostali, to ja winszuję spostrzegawczości i sprytu ;)

Ludzie, ile razy można. To forum NIE jest w żadnym stopniu powiązane  z Drapieżnikiem. To raczej Drapieżnik powiązany jest ze zdrowym rozsądkiem i czyta to forum, a potem dostosowuje swój asortyment do naszych życzeń.

Edit: może trochę jest powiązany, bo funduje nagrody do konkursu.
No własnie o to mi chodzi i tak jest dobrze, tylko Proszę nie piszcie już psalmów dziękczynnych (rymowanek ;D :P

Mój wpis w tym temacie był żartem ;)

"Sarkazm w odróżnieniu od ironii nie może nieść ze sobą ładunku pozytywnego. Nie znaczy to, że ironia jest pozytywnym komentarzem, jednak może takowym być. Sarkazm jest nacechowany złośliwością, zajadłością, złością, goryczą i wszystkim tym, czego nie chcielibyśmy usłyszeć pod swoim adresem. Ironia również może być złośliwa, ale także dowcipna czy humorystyczna. Nie musi mieć na celu „dopiekania” rozmówcy, a jedynie żartobliwe podsumowanie jakiejś cechy czy postawy. Skuteczne stosowanie zarówno sarkazmu, jak i ironii wymaga błyskawicznych reakcji i kojarzenia faktów. Sarkazm raczej sprawi przykrość rozmówcy, ironia może go rozbawić, mimo iż również jest obiektem kpin czy żartów".

Jest problem, bo jeśli zdefiniować to jako ironię, to pół biedy. Jeżeli zamierzeniem autora był sarkazm, to znaczy, że zagrał ostro ;)
Bądź tu mądry.

Koledzy, nie doszukujmy się problemów tam, gdzie ich nie ma. Przecież wątków opisujących sklepy jest tutaj sporo. Wedle uważania :)
Jacek

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 195
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1579 dnia: 09.11.2016, 11:02 »
Jacku oni muszę Cię poznać i tyle.
A za wierszyk :thumbup: (mógłby bardziej się rymować) :)
Marek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1580 dnia: 09.11.2016, 11:06 »
Jacku oni muszę Cię poznać i tyle.
A za wierszyk :thumbup: (mógłby bardziej się rymować) :)

Dzięki.
Pretensje odnośnie kiepskich rymów to nie do mnie, tylko do pani Lucyny Krzemienieckiej, której to "dzieło" mnie zainspirowało :)
Jacek

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1581 dnia: 09.11.2016, 11:10 »
Enzo dzięki za link do sklepu. Znalazłem kilka ciekawych pozycji.
Kolegów czytających mój tekst proszę by nie potraktowali go jak reklamę.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1582 dnia: 09.11.2016, 11:12 »
Widzę tutaj duże spłycenie tematu -czyli jest mnóstwo super sklepów, w których zostaniemy super obsłużeni.
Ja robiłem zakupy w różnych sklepach w zależności od metody, na którą w danej chwili łowiłem.
U Górka nie narzekałem na obsługę, w Match Pro też i w paru innych sklepach ale: pytam gdzie jest drugi sklep mający tyle produktów,firm  i bez problemu załatwi coś czego nie ma w ofercie i nie trzeba na to czekać miesiącami ?
Gdzie jest drugi sklep, gdzie praktycznie od ręki są odpowiedzi na zapytania @ ?

Drapieżnik nie przyczynił się, że Gozdawa musiała trochę inaczej spojrzeć na klienta? Uważam, że jednak tak ciekawe jakie by było podejście do klienta, gdyby tylko oni mieli w ofercie produkty np. Prestona nie klient nasz Pan a sklep nasz Pan to takie moje domysły patrząc na podejście jeszcze niedawno do klienta , miałem okazję też posłuchać na żywo w jaki sposób jest prowadzona rozmowa z klientem...
A to, że w D mają limit zakupów od 50zł też rozumiem i dla mnie to nie problem.
Wystarczy postawić się w sytuacji takiego sklepu, który ma mnóstwo pracy a miał by latać " na pocztę" tracić czas na pakowanie itd bo ktoś sobie kupił paczkę haczyków za 15zł.. Inni mogą to robić a może jednak muszą bo nie mają tyle pracy i każdy produkt sprzedany się dla nich liczy?
Ja osobiście zakupy za 20zł to robię w stacjonarnym więc ta granica 50zł i tak jest zawsze w D przekroczona.
Starajmy się też zrozumieć drugą stronę a nie tylko, że są be bo mają coś tam drożej i jakiś limit.
Nie wszystko można mieć taniej a i tak to się potem, gdzieś tam wyrównuje bo zawsze jest coś kosztem czegoś.
I kolego Enzo odpuść sobie te złośliwości w wątku sklepu m6 i na szybko napisanej "recenzji" sklepu bo do niczego to nie prowadzi chyba, że do niezdrowej atmosfery a chyba nie o to chodzi...

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1583 dnia: 09.11.2016, 12:14 »
Widzę tutaj duże spłycenie tematu -czyli jest mnóstwo super sklepów, w których zostaniemy super obsłużeni.
Ja robiłem zakupy w różnych sklepach w zależności od metody, na którą w danej chwili łowiłem.
U Górka nie narzekałem na obsługę, w Match Pro też i w paru innych sklepach ale: pytam gdzie jest drugi sklep mający tyle produktów,firm  i bez problemu załatwi coś czego nie ma w ofercie i nie trzeba na to czekać miesiącami ?
Gdzie jest drugi sklep, gdzie praktycznie od ręki są odpowiedzi na zapytania @ ?

Drapieżnik nie przyczynił się, że Gozdawa musiała trochę inaczej spojrzeć na klienta? Uważam, że jednak tak ciekawe jakie by było podejście do klienta, gdyby tylko oni mieli w ofercie produkty np. Prestona nie klient nasz Pan a sklep nasz Pan to takie moje domysły patrząc na podejście jeszcze niedawno do klienta , miałem okazję też posłuchać na żywo w jaki sposób jest prowadzona rozmowa z klientem...
A to, że w D mają limit zakupów od 50zł też rozumiem i dla mnie to nie problem.
Wystarczy postawić się w sytuacji takiego sklepu, który ma mnóstwo pracy a miał by latać " na pocztę" tracić czas na pakowanie itd bo ktoś sobie kupił paczkę haczyków za 15zł.. Inni mogą to robić a może jednak muszą bo nie mają tyle pracy i każdy produkt sprzedany się dla nich liczy?
Ja osobiście zakupy za 20zł to robię w stacjonarnym więc ta granica 50zł i tak jest zawsze w D przekroczona.
Starajmy się też zrozumieć drugą stronę a nie tylko, że są be bo mają coś tam drożej i jakiś limit.
Nie wszystko można mieć taniej a i tak to się potem, gdzieś tam wyrównuje bo zawsze jest coś kosztem czegoś.
I kolego Enzo odpuść sobie te złośliwości w wątku sklepu m6 i na szybko napisanej "recenzji" sklepu bo do niczego to nie prowadzi chyba, że do niezdrowej atmosfery a chyba nie o to chodzi...

Michał, rzeczowo :bravo:
Darek

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1584 dnia: 09.11.2016, 12:49 »
Wy tu sobie pitu pitu, a prawa rynku i tak wszystko prędzej czy później zweryfikują.
Marcin

Splot

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1585 dnia: 11.11.2016, 00:05 »
Moje pierwsze zamówienie z Drapieżnika. Dwie fajki, podwójna fajka neoprenowa, miska z obręczą, grafka do koszyków Prestona i haki Drennana.
Zamówione wczoraj o 14 dzisiaj w domu.
W gratisie dostałem jakiś magazyn Matrixa i dwa rodzaje po trzy sztuki kulek Feeder Bait.
Wszystko na 5+ i dziękuję za prezenty.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1586 dnia: 11.11.2016, 00:06 »
:bravo:
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1587 dnia: 11.11.2016, 00:20 »
Wielokrotnie robiłem zakupy w Drapieżniku choć nie "chwaliłem się" w tym wątku.
Nie były to zakupy na jakieś olbrzymie kwoty, choć w sumie już na stały 7 % rabat sobie "zapracowałem".
I zawsze , podkreślam zawsze, byłem bardzo zadowolony.
Choć rzeczywiście ceny szczególnie na sprzęt ( wędki, kołowrotki itp.) miewają w sposób dość istotny, wyższe niż gdzie indziej.
Jak mawiają : "Nie ma róży bez kolców".
Dbałość o zadowolenie klienta jest u nich na pierwszym miejscu.
Bogaty asortyment, dostępność towaru, szybkość wysyłki i jej zabezpieczenie to ogromne atuty.

Jak mogą wyglądać zakupy w innych sprzedawców ( w tym negatywnym sensie) wielu już z nas się przekonało, ze mną włącznie.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1588 dnia: 11.11.2016, 00:21 »
I kolego Enzo odpuść sobie te złośliwości w wątku sklepu m6 i na szybko napisanej "recenzji" sklepu bo do niczego to nie prowadzi chyba, że do niezdrowej atmosfery a chyba nie o to chodzi...

To nie żadna złośliwość ! Po przeczytaniu tylu chwalebnych opinii o Waszym najlepszym sklepie uświadomiłem sobie że znam w mojej ocenie równie dobry sklep gdzie kupuje dobre produkty w dobrych cenach i również zawsze można uzyskać pomoc czy pożądane informacje.
Tyle i Proszę nie prowokuj bo to prowadzi do niezdrowej atmosfery.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1589 dnia: 11.11.2016, 03:19 »
I kolego Enzo odpuść sobie te złośliwości w wątku sklepu m6 i na szybko napisanej "recenzji" sklepu bo do niczego to nie prowadzi chyba, że do niezdrowej atmosfery a chyba nie o to chodzi...

To nie żadna złośliwość ! Po przeczytaniu tylu chwalebnych opinii o Waszym najlepszym sklepie uświadomiłem sobie że znam w mojej ocenie równie dobry sklep gdzie kupuje dobre produkty w dobrych cenach i również zawsze można uzyskać pomoc czy pożądane informacje.
Tyle i Proszę nie prowokuj bo to prowadzi do niezdrowej atmosfery.

Kolego to kupuj stacjonarnie w m6 ale nie porównuj do zakupów internetowych. Idąc droga sarkazmu... Nie prowokuj bo to doprowadzi do niezdrowej atmosfery.
Darek