Autor Wątek: Ciekawe filmy  (Przeczytany 1420683 razy)

Offline pablotor2k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wędkarska Przygoda
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6300 dnia: 07.03.2022, 10:44 »
Kolego MetiusMate film jest przede wszystkim relacją z mojej wyprawy i jako taki go tu wrzuciłęm. Co do lokowania SG no cóż... w zasadzie każdy kanał na dzień dzisiejszy zawiera lokowanie produktów również zdecydowana większość filmów umieszczanych na tym forum. Część z nich to filmy z oficjalnych kanałów znanych marek służące tylko reklamie. Dlaczego więc do nich nie masz zastrzeżeń a jedynie do mnie ? Ciekawe ;)

Jeśli chodzi o łowienie pstrągów masz całkowitą rację. Nie potrafię ich łowić. Mówię zresztą o tym otwarcie w filmie. Uczę się i to jest tematem moich filmów z tych wypraw. Czy to coś złego ? Czy trzeba pokazywać tylko profesjonalne łowienie ? Czy przygodą wartą pokazania nie może być proces uczenia się czegoś nowego w wędkarstwie ? Nie rozumiem Twojej uszczypliwości.

Na koniec mam prośbę. Mów otwarcie co Ci się nie podoba. Przekazy ogólne mogą być błędnie odebrane. Dlatego napisz o wspomnianej przez Ciebie kwestii szacunku... z jakimi osobami wg Ciebie się kumpluję, że na ten szacunek z Twojej strony nie zasłużyłem ?
https://www.youtube.com/PawelKukla
Wędkarskie filmy na YouTube

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 647
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6301 dnia: 07.03.2022, 11:01 »

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 728
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6302 dnia: 07.03.2022, 13:00 »
Kolego MetiusMate film jest przede wszystkim relacją z mojej wyprawy i jako taki go tu wrzuciłęm. Co do lokowania SG no cóż... w zasadzie każdy kanał na dzień dzisiejszy zawiera lokowanie produktów również zdecydowana większość filmów umieszczanych na tym forum. Część z nich to filmy z oficjalnych kanałów znanych marek służące tylko reklamie. Dlaczego więc do nich nie masz zastrzeżeń a jedynie do mnie ? Ciekawe ;)

Jeśli chodzi o łowienie pstrągów masz całkowitą rację. Nie potrafię ich łowić. Mówię zresztą o tym otwarcie w filmie. Uczę się i to jest tematem moich filmów z tych wypraw. Czy to coś złego ? Czy trzeba pokazywać tylko profesjonalne łowienie ? Czy przygodą wartą pokazania nie może być proces uczenia się czegoś nowego w wędkarstwie ? Nie rozumiem Twojej uszczypliwości.

Na koniec mam prośbę. Mów otwarcie co Ci się nie podoba. Przekazy ogólne mogą być błędnie odebrane. Dlatego napisz o wspomnianej przez Ciebie kwestii szacunku... z jakimi osobami wg Ciebie się kumpluję, że na ten szacunek z Twojej strony nie zasłużyłem ?


Kolego pablotor2k.

Moim zdaniem
Jeśli zatrudniamy osoby, które mają nam pokazywać produkt, to wiedz, że ta osoba (czyt.Ty) Musi się na tym znać.
Moim skromnym zdaniem Ty, Jak sam zauważyłeś kompletnie nie masz pojęcia o takiej technice wędkowania. Jeśli próbujesz coś pokazać, to rób to fachowo.
Albo wgl się za to nie zabieraj ;)

Powiedz mi, jaki jest sens wędkowania na 12cm Canibale ?? Przynęta tak Abstrakcyjna w takiej wielkości na pstrąga. Przecież to pomyłka, i czy To nie jest reklama??

Powiedz mi, czy znasz jąkąś osobę która naprawdę używa tak ogromnych przynęt na pstrąga?? Bo ja nie. Jeśli tak, To jest to margines. Dwie, trzy osoby na tysiąc.

Masz przecież ogromny wybór w postaci różnego rodzaju przynęt na pstrąga (Nie będę robił reklamy, wiadomo o co chodzi) a Ty uwziąłeś się na Cannibale. I tutaj wracamy kolejny raz do chamskiego wciskania czegoś, co nie jest popularne/dobre na pstrąga.

Dla mnie twoje filmy nie są prawdziwe. Nie zabierasz mnie ze sobą nad wodę. Nie czuje więzi w Twoich Filmach. Niestety, ale mnie na pewno nie przekonasz ;)
Ale spoko, biznes to biznes 8) :money:
Przecież każdy jest ofiarą własnego losu ?

A wracając do szacunku. Myślę że publiczne forum od takich spraw nie jest dobrym wyborem.
Mimo że bardzo słabo się znamy, to nadawaliśmy na tych samym falach. Kiedyś nawet rozmawialiśmy nad jeziorem Kamionkowskim o tej osobie. Szły naprawdę ostre słowa, i myślę że wiesz o kim mowa.
Dla mnie ten osobnik jest niebezpieczny i powinien całkowicie zniknąć z Naszego Okręgu


Offline pablotor2k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wędkarska Przygoda
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6303 dnia: 07.03.2022, 13:16 »
Nie używam przy tej metodzie Cannibali w wielkości 12cm. Nie wiem skąd masz to info. Prawdopodobnie sam sobie to dopowiedziałeś. To są najmniejsze z dostępnych rozmiarów. Znam wiele osób, które na te konkretne wielkości tych gum łowią z powodzeniem pstrągi. Twoja uwaga jest zatem kompletnie nie trafiona. Zarzucasz mi brak wiedzy a sam masz sporo braków. Jeśli chodzi o całą resztę... jeśli z góry stwierdzasz, że Cię nie przekonam to temat uważam za zamknięty. Nie da się polemizować z kimś kto ma "swoją rację".

Jeśli natomiast chodzi o temat szacunku to tutaj chyba podobnie jak wyżej nie pofatygowałeś się żeby dojść dlaczego jest tak a nie inaczej. Z góry wiesz lepiej więc nie ma chyba sensu abyśmy to daje to wyjaśniali. Dlaczego jednak zaczynasz tematy na forum skoro uważasz, że publiczne miejsce nie jest dobrym miejscem na takie sprawy ? Bądź proszę konsekwentny. Pamiętaj również, że Twój punkt widzenia nie koniecznie musi być jedynym słusznym.

Pozdrawiam.
https://www.youtube.com/PawelKukla
Wędkarskie filmy na YouTube

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 728
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6304 dnia: 07.03.2022, 13:49 »
Każdy ma swoją rację, każdy się na wszystkim zna. Takie typowo Polskie :facepalm:

Myślę że niedługo znów będzie głośno na naszych jeziorach. Znów będzie straszenie, że to Ja jestem zajebisty, że to Ja uratowałem jezioro. Znowu będzie strasznie Siarami czy innymi śmierdzącymi kłusolami
Znowu jakie to Polskie :facepalm:

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę :thumbup:

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 357
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6305 dnia: 07.03.2022, 20:56 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 647
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6306 dnia: 07.03.2022, 21:29 »

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 508
  • Reputacja: 216
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6307 dnia: 08.03.2022, 18:23 »
Marcin

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 647
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6308 dnia: 09.03.2022, 13:13 »

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 647
  • Reputacja: 1128
  • Ulubione metody: trotting

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 508
  • Reputacja: 216
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6310 dnia: 11.03.2022, 18:13 »
Marcin

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 357
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 508
  • Reputacja: 216
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Marcin

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 508
  • Reputacja: 216
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6313 dnia: 13.03.2022, 10:17 »
Marcin

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 357
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6314 dnia: 13.03.2022, 20:22 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉