Autor Wątek: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?  (Przeczytany 19349 razy)

Offline Hein

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wągrowiec
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #30 dnia: 08.02.2015, 21:36 »
Moje spostrzeżenia było całkiem fajnie, dużo oglądania ale głównie karpiowe rzeczy. Szukałem kulek do metody rozmiar 8 lub 10mm nie popków i zawiodłem się .Zaskoczył mnie Drennan na swoim stoisku , mieli bardzo dobre ceny, zakupiłem wszystko co chciałem praktycznie w 1 miejscu. Mikro pellety tutaj był największy zawód ,wystawcy praktycznie nie wiedzieli jakie są proporcje białka i tłuszczu na 1 stoisku otrzymałem tylko wyczerpującą odpowiedz. Wrażenia ?? no mi się podobało, zresztą fajnie być w 1 miejscu z ludzmi których łączy jedna pasja . Odwiedziliśmy Lucia pogadaliśmy z jego ekipą naprawdę super ludziska, było bardzo miło .Obóz Łowców startuje z produkcją pelletów życzę sukcesu chłopakom !!Ogólne wrażenia pozytywne do Poznania nie mam daleko także koszty były niewielkie
Krzychu

Offline Hein

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wągrowiec
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #31 dnia: 08.02.2015, 21:39 »
A i jeszcze jedno pozwoliłem sobie zaprosić chłopaków z Obozu Łowców aby do nas zaglądali :)
Krzychu

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #32 dnia: 08.02.2015, 21:41 »
Fajnie, fajnie :) czekałem na Live'a od Lucia ale niewypał był , ma być filmik jakiś hehe :)
Krzysztof

Offline Hein

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wągrowiec
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #33 dnia: 08.02.2015, 21:45 »
Lucio startuje z produkcją pelletów radziłem chłopakom aby mikro pellet robili taki pod metode w sensie jasny mało tłuszczu ,duuużo białka bo w mojej ocenie u nas jest zapotrzebowanie na taki pellet , może się chłopakom poszczęści , sami w sumie takiego każdy szuka w dobrej cenie :)
Krzychu

Offline júlio

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • TU NIE MA RYB
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #34 dnia: 08.02.2015, 21:46 »
Moje wrażenia ogólnie pozytywne chociaż do ideału brakowało sporo chociażby cen promocyjnych a nie sklepowych.

Offline Hein

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wągrowiec
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #35 dnia: 08.02.2015, 21:48 »
W mojej ocenie Drennan miał dobre ceny :thumbup:
Krzychu

Offline júlio

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • TU NIE MA RYB
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #36 dnia: 08.02.2015, 22:03 »
Piszesz o sklepie z gozdowej czy o stoisku producenta? bo do sklepu dotarłem a stoisko producenta musiałem przeoczyć.

Offline Hein

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wągrowiec
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #37 dnia: 08.02.2015, 22:07 »
A powiem Tobie szczerze ,że nie wiem czy to był Gozdawa ,ale było to koło prawego wejścia prawie na samym początku może nawet u Gozdawy zrobiłem zakupy haha, ale ceny były dobre przynajmniej rzeczy które mnie interesowały :P
Krzychu

Offline Baranowski Tomasz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 217
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #38 dnia: 08.02.2015, 22:08 »
Gozdawa nie handluję Drennanem ;)

Offline júlio

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • TU NIE MA RYB
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #39 dnia: 08.02.2015, 22:14 »
Sorry to mi się pomyliło.

Offline Asdic

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wlkp
  • Ulubione metody: bat
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #40 dnia: 24.02.2015, 18:49 »
Drennan był na stoisku MatchPro ale ceny były sklepowe, bez rewelacji.

Jeszcze odnośnie Rybomanii 2015...
  • Generalnie targi nastawione na komercyjne wędkarstwo karpiowe (w tym roku jeszcze w większym stopniu niż w zeszłym). O dziwo było jedno stoisko dla muszkarzy ale bez większego zainteresowania.
  • W moim wyobrażeniu targi mają służą do zapoznania się ze sprzętem, nowinkami, wymianą doświadczeń, itp. - niestety okazały się zwykłym targowiskiem na którym sprzedający usiłowali wmówić, że sprzedają po atrakcyjnych cenach a kupujący mieli przekonanie, że kupują w atrakcyjnych cenach. Nic bardziej mylnego - ceny sprzętu były identyczne jak w sklepach a w dużej części nawet wyższe (!). Mam nieodparte wrażenie, że Rybomania stała się okazją do opróżnienia magazynów sklepowych i łatwego zarobku a nie do promocji wędkarstwa - chyba nie tędy droga.   
  • Na koniec kwestia bardzo nieprzyjemna jaką jest pospolite złodziejstwo.
    Na stoiskach dało się słyszeć opinie (również w rozmowach z wystawcami), że targi generalnie są OK gdyby tylko zwiedzający nie kradli wystawianego sprzętu/zanęt/przynęt. Sam byłem świadkiem, gdy na stoisku Trapera jakiś gość wrzucił do swojej reklamówki torbę zanęty Trapera (wartość sklepowa ok. 6zł) - widział to również stojący obok mnie przedstawiciel Trapera, który dość dyplomatycznie zwrócił temu gościowi uwagę - co prawda zanęta wróciła na miejsce ale niestety nawet bez słowa "przepraszam". Przykre to jest tym bardziej, że to zapewne był to wędkarz (no bo chyba nikt inny na targi nie przyszedł). Myślę, że ci złodzieje to ta sama grupa bydła, którą można spotkać często nad naszymi wodami. Już teraz się nie dziwię, że w Europie mamy opinię złodziei i pijaków. Przez takich też gości my, wędkarze, jesteśmy postrzegani w społeczeństwie jako brudasy, nieroby, kłusole i pijacy. Coś w tym jest

I to tyle Rybomanii 2015 i chyba ostatniej na jakiej byłem.

   
Pozdrawiam
Romek

Offline FiveO

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Rybomania 2015 - Poznań. Kto Jedzie?
« Odpowiedź #41 dnia: 01.03.2015, 10:34 »
Asidic fajnie zdałeś relacje z targów ja niestety nie miałem okazji tam zagościć, a wiadomo relacja przedstawiona na filmie różnie się od takiej widzianej na żywo.
Co do kradzieży takie mamy dzikie czasy, pracując jakiś czas jako pracownik ochrony w hipermarketach i drogeriach dużo tego doświadczyłem, dziwi fakt, że nie tylko dzieciaki kradną ale też babcinki zakupy za 100 zł kradzież za 50 zł.

Ja odnośnie Rybomani znalazłem 2 filmy oczywiście nastawione pod karpiarzy, ale ktoś kto nie był ma zobrazowanie.
Cz. 1

Cz. 2
Pozdrawiam :)
Roman.