Autor Wątek: Łowisko - okolice Giżycka  (Przeczytany 1956 razy)

Offline ajobajo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Łowisko - okolice Giżycka
« dnia: 02.05.2015, 19:08 »
Witam zastanawiam się na jakie jezioro kupić zezwolenie w okolicach Giżycka i nie mam na myśli zezwolenia LGR tylko jakiegoś pojedynczego łowiska chce by w jeziorze był szczupak ;) z góry dziękuje za pomoc

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko - okolice Giżycka
« Odpowiedź #1 dnia: 02.05.2015, 20:19 »
Widzę, że szczupak wciąż jest nr 1 na Mazurach :) Szkoda, że takie napalanie się na tą rybę strasznie burzy porządek w ekosystemie.

Tak BTW, wczoraj rano idąc na ryby spotkałem sąsiada. Jechał na cały weekend. Szczęściarz :) W każdym razie mówił mi, że dzień wcześniej w sklepie wędkarskim ludzi było zatrzęsienie. Wiara zbroi zęby na zębatego :)
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline ajobajo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Łowisko - okolice Giżycka
« Odpowiedź #2 dnia: 02.05.2015, 21:00 »
Widzę, że szczupak wciąż jest nr 1 na Mazurach :) Szkoda, że takie napalanie się na tą rybę strasznie burzy porządek w ekosystemie.

Tak BTW, wczoraj rano idąc na ryby spotkałem sąsiada. Jechał na cały weekend. Szczęściarz :) W każdym razie mówił mi, że dzień wcześniej w sklepie wędkarskim ludzi było zatrzęsienie. Wiara zbroi zęby na zębatego :)
Powiem ci ze głównym problemem są sieci to dlatego na największych jeziorach mazurskich nie ma ryb wędkarze mało przyczyniają się do zmian w ekosystemie zwłaszcza przy tak wielkich powierzchniach wód.

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko - okolice Giżycka
« Odpowiedź #3 dnia: 02.05.2015, 21:06 »
Rybacy swoje robią to fakt. Jednakże presja na szczupaka jest tak duża, że i bez nich ta ryba mam małe szanse.  Wiem co piszę, sam za szczupakiem ganiałem. Po tym co zobaczyłem, to mam dość. Sorry. Przypadki łowienia dwucyfrówek w jeden dzień (żadne tam C&R)  i "blachowanie" na potęgę.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline suwi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pionki / Giżycko
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Łowisko - okolice Giżycka
« Odpowiedź #4 dnia: 29.10.2015, 00:27 »
Mieszkam w Giżycku ponad 5 lat na 10 wędkarzy , których znam 9 zajmuje się tylko drapieżnikami . Najbardziej chwalą Kisajno i Wojnowo ale tylko z łódki .
Suwi