Autor Wątek: Stawy w Woli Chorzelowskiej  (Przeczytany 983 razy)

Online Amurak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Stawy w Woli Chorzelowskiej
« dnia: 13.07.2019, 13:50 »
Witam, mam zamiar wybrać się na to łowisko i takie pytanie czy ktoś z grupowiczów był tam w ostatnim czasie, czy można tam sobie sporo połowić, jakie przynęty i zanęty się wam tam sprawdzały i czy warto tam jechać czy lepiej Grębów i przystanek stawy?

Offline Magellan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 30
Odp: Stawy w Woli Chorzelowskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 13.07.2019, 16:45 »
Nie byłem tam od dwóch lat, ale ogólnie nie polecam. Mało miejsca, rybostan niezbyt bogaty. Cały dzień łowienia i tylko dwa karpiki zarybieniowe. To były dwie z trzech ryb złowionych tamtego dnia na całym stawie. Wtedy z obsługi był jeden facet, który jeździł rowerem dookoła stawu, a nawalony był tak, że zapominał pobrać opłaty od niektórych. Może teraz się to zmieniło, ale mnie skutecznie zniechęcili do siebie. Grębów dużo lepszy, ale w każdy weekend jakieś zawody są i nie zawsze będziesz miał sensowne miejsce dostępne. W okolicy Mielca możesz zbadać jeszcze to http://stawycyranowskie.pl/ Sporo lepsze niż Wola Chorzelowska. Od ubiegłego roku nie można zabierać ryby, dopuścili sporo większej ryby i można trafić ciekawe okazy.

Offline bart23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stawy w Woli Chorzelowskiej
« Odpowiedź #2 dnia: 13.07.2019, 18:25 »
Tak jak pisze kolega powyżej, dużo lepsza opcja to stawy cyranowskie. Często tam łowię i naprawdę można się fajnie pobawić, karpie do 18 kg, amury, karasie, i dużo lescza są także jesiotry. Słyszałem że na woli chorzelowskiej też jest od tego roku no kill ale nie byłem tam w tym roku.
Pozdrawiam :fish:

Online Amurak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stawy w Woli Chorzelowskiej
« Odpowiedź #3 dnia: 14.07.2019, 00:07 »
Dzięki Panowie :thumbup: :thumbup: