Autor Wątek: Kanał Powodziowy we Wrocławiu łowiskiem no kill - podpisz petycję!!!  (Przeczytany 22645 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Dzięki  :)
Robert

Offline Jarolbn

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: method feeder
Podpisałem i ja  ;D
Jarek
Batorówka:
Lin - 35 cm
Leszcz - 53 cm
Karp - 54 cm

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Popieram i podpisałem :thumbup:
Sebastian


Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Mam nadzieję, że mój głos się będzie liczył. Nie przyszło żadne potwierdzenie na moją pocztę :(  Jak próbowałem ponownie oddać głos to wyświetla się komunikat, że na ten adres już był głos oddany.
Robert

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 089
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Do mnie potwierdzenie przyszło. Pewnie i do Ciebie przyjdzie.
Tomek

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
225 Dzięki koledzy :beer: :)
Andrzej Lisowski

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Andrzeju możesz mi powiedzieć o czym koledzy piszą w sprawie potwierdzenia e-mailem?
Ja żadnego maila zwrotnego  nie dostałem :(

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Wejdź jeszcze raz na stronę. Po podaniu maila trzeba nacisnąć "podpisz petycję". System wysyła do Ciebie maila, gdzie potwierdzasz. Dopiero wtedy głos jest zaliczony.
Andrzej Lisowski

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Próbowałem jeszcze raz i tylko taki komunikat się wyświetla:

   :Proszę podać inny e-mail adres.
Podany e-mail adres został już użyty do podpiasania wybranej petycji.

Może moja poczta nie przepuszcza tej wiadomości :-\
Robert

Offline Mareo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wąsosz
  • Ulubione metody: method feeder
Dorzucam swoje 153 , dodam też ciekawostkę wczoraj na zebraniu sprawozdawczo wyborczym naszego koła zaproponowałem utworzenie na jednym ze zbiorników naszego koła łowiska "no kill" ale zostałem prawie zlinczowany przez mięsiarzy.
Marek

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Dorzucam swoje 153 , dodam też ciekawostkę wczoraj na zebraniu sprawozdawczo wyborczym naszego koła zaproponowałem utworzenie na jednym ze zbiorników naszego koła łowiska "no kill" ale zostałem prawie zlinczowany przez mięsiarzy.
to tylko dlatego, że ludzie zdrowo myślący o wędkarstwie nie chodzą na zabrania , nawet na szczeblu KOŁA :facepalm: Nasze koło liczy 1720 członków ( największe we Wrocławiu ) i co cieszy na zebrania przychodzą naprawdę ludzie z świadomością tego co mogą zrobić na szczeblu lokalnym . W zeszłym sezonie udało sie zlikwidować tzw. jednodniowe licencje ( typowe dla mięsiarzy) a na rok 2017 , to już raczej pewne łowisko Koła będzie łowiskiem No Kill .

 Nie bójcie się chodzić na zebrania w Waszych kołach !!!!!!

Offline Rosa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poważnie to sie leży w grobie..
  • Lokalizacja: Irlandia
Nie jestem mięsiarzem, a w Polsce bywam raz w roku.. Nic złego nie widzę w jednodniowej licencji. Jesteś raczej marionetką która głosowala za tygodniowymi, albo miesięcznymi! Wędkowanie tylko przez jeden dzień, a opłata za tydzień! Nie ośmieszaj się człowieku!

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Nie jestem mięsiarzem, a w Polsce bywam raz w roku.. Nic złego nie widzę w jednodniowej licencji. Jesteś raczej marionetką która głosowala za tygodniowymi, albo miesięcznymi! Wędkowanie tylko przez jeden dzień, a opłata za tydzień! Nie ośmieszaj się człowieku!

 Ośmieszyłeś się sam :) To jedno, jedyne łowisko na Koło z 1700 członkami ( 10ha ). Dokładnie to nie wiem kogo nazywasz marionetką będąc we własnym Kraju raz na 12 miesięcy ? :D i próbujesz udzielać się w watkach jak sam wyżej piszesz, które Cię nie dotyczą . Nie masz człowieku pojęcia co dzieje się na tego typu łowiskach, czym traci "wędkarz-mięsiarz" kupujący jednodniówkę gdy jest przyłapany na wykroczeniu ( około 80% takich przypadków ) i zostanie mu odebrana licencja jednodniowa ? :D
 Dodam, że licencja roczna NO KILL na to właśnie łowisko to 70 PLN , więc jeśli nie jesteś mięsiarzem a gościem/ turysta w Polsce i chcesz powędkować kilka dni nie będzie problemem abyś wykupił licencje NO KILL :)

Offline Rosa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poważnie to sie leży w grobie..
  • Lokalizacja: Irlandia
 . W zeszłym sezonie udało sie zlikwidować tzw. jednodniowe licencje ( typowe dla mięsiarzy) a na rok 2017 , to już raczej pewne łowisko Koła będzie łowiskiem No Kill .

 Nie wiem jak często jeździsz płatnym odcinkiem A4, ale opłać to za rok z góry nawet jeśli zamierzasz przejechać tylko jeden raz. Zapłać 365 stawek, przejedź raz, a potem napisz jakie wrażenia! Coś jeszcze trzeba Ci wytłumaczyć, czy może zawartość Twojej czaszki da sobie radę z przetworzeniem informacji?

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
. W zeszłym sezonie udało sie zlikwidować tzw. jednodniowe licencje ( typowe dla mięsiarzy) a na rok 2017 , to już raczej pewne łowisko Koła będzie łowiskiem No Kill .

 Nie wiem jak często jeździsz płatnym odcinkiem A4, ale opłać to za rok z góry nawet jeśli zamierzasz przejechać tylko jeden raz. Zapłać 365 stawek, przejedź raz, a potem napisz jakie wrażenia! Coś jeszcze trzeba Ci wytłumaczyć, czy może zawartość Twojej czaszki da sobie radę z przetworzeniem informacji?

 Brawo matematyczny umyśle :) sądzę, że Ty jako gośc we własnym kraju , mkniesz A4 nader często ? Twoje przykłady ,które podajesz aby obrazić kogokolwiek są mało ambitne :) Kanał Powodziowy jest pewnie zbyt daleko od Irlandii , ale zapraszam Cię na wspólne wędkowanie, nawet pomogę Ci wykupic jednodniowe zezwolenie na łowiska Okręgu Wrocław :)