Autor Wątek: Feeder Klub Kajman Wrocław  (Przeczytany 226785 razy)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #300 dnia: 07.05.2015, 20:23 »
 Odległościówki prawie mnie zabiły :D:D

 1,5 h montowałem , ustawiałem i gruntowałem zestawy. Łowiłem z przegruntowanym zestawem , kilka brań. Z wieszaka, kilka cm nad dnem też kilka brań. Pellet wagler porażka, nie poradziłem sobie przy tym wietrze co dziś był . Generalnie trochę rybek wpadło, ale nie jestem zadowolony >:O może z 20-22kg , 6h łowienia . Najgorsze,że żadnej taktyki nie ustaliłem >:O >:O nie radzę sobie ze spławikami :P :P

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #301 dnia: 07.05.2015, 20:25 »

Odległościówki prawie mnie zabiły :D:D

 1,5 h montowałem , ustawiałem i gruntowałem zestawy. Łowiłem z przegruntowanym zestawem , kilka brań. Z wieszaka, kilka cm nad dnem też kilka brań. Pellet wagler porażka, nie poradziłem sobie przy tym wietrze co dziś był . Generalnie trochę rybek wpadło, ale nie jestem zadowolony >:O może z 20-22kg , 6h łowienia . Najgorsze,że żadnej taktyki nie ustaliłem >:O >:O nie radzę sobie ze spławikami :P :P

22 kg na 6 godzin to niezły wynik ale chyba Feeder rozwinąłeś heheheh .Hmm w niedziele znowu jednodniowe załamanie pogody z deszczem sie zapowiada i wiatr wiec bedzie wagglerowa masakra:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #302 dnia: 07.05.2015, 20:32 »
 nie wiem czy nie odpuszczę tych zawodów, okaże się w sobotę. W  Tobie nadzieja, aby nam zestawy poskładać :D

 link do zdjęć z dzisiaj. Karpik największy 70cm około 5-6 kg tak sądze,

 https://drive.google.com/folderview?id=0B4lmQLJRiskYfmtEdHNGcURmRDhfZTdNQ2hwZ1JYWDRsODdybXJYLUdfNkdGdXpMWFUxQlU&usp=sharing

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #303 dnia: 07.05.2015, 20:37 »
nie wiem czy nie odpuszczę tych zawodów, okaże się w sobotę. W  Tobie nadzieja, aby nam zestawy poskładać :D

 link do zdjęć z dzisiaj. Karpik największy 70cm około 5-6 kg tak sądze,

 https://drive.google.com/folderview?id=0B4lmQLJRiskYfmtEdHNGcURmRDhfZTdNQ2hwZ1JYWDRsODdybXJYLUdfNkdGdXpMWFUxQlU&usp=sharing

Nie poddawaj się Pawle. Zawsze to fajna zabawa,rywalizacja i kolejne doświadczenie. Wiesz ,że dzisiaj lipa ,a jutro podium ;D Ja też nie trzymałem dawno odległościówki ,ale coś tam pamiętam jeszcze, mam nadzieje,a karp piękny:)
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 742
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #304 dnia: 07.05.2015, 20:52 »
Nie poddawaj się, wynik był wcale niezły :thumbup: Jeżeli pogoda będzie pod psem, odpuść w ogóle pellet wagglera. Jak pada zimny deszcz to ciepła woda jest niżej, i karp powinien być przy dnie.  Nęcenie mało i często , zestaw z przynęta opadającą, i jest OK. Fajna woda, karp nie powinien być wcale tak daleko. Będą tyczkarze, tak? 
Lucjan

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #305 dnia: 07.05.2015, 21:01 »
  Własnie będą i obawiam się,że to będzie strzał w 10. Licze,że wadziol pomoże nam zmontować zestawy. Ja miałem okropny problem dzisiaj.

 Najpierw waglery 12+1 i 10+1. Potem próbowałem slidera 3 + 10  ale to był błąd. hmm jestem naprawdę zawiedziony >:O

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #306 dnia: 07.05.2015, 21:33 »
Pawle obejrzyj sobie do poduszki ten filmik LUKa z "wagglera w praktyce" .W tym odcinku świetnie opisuje budowę zestawu,rozłożenie śrucin ,gruntowanie i zaznaczanie odległości łowienia.  :)
Ja od święta trzymam odległościówkę więc nie śmiem za dużo radzić ;) Myślę ,że specjalistą jest tu Kuba no i LUK :D
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 742
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #307 dnia: 08.05.2015, 01:23 »
Jeżeli masz karpia, a nie jest głębiej niz trzy metry, wystarczy Ci prosty spławik, nie musi być wcale wielki - takim  2 gramy zarzucisz na 15-20 metrów. Tyczkarze łowia na trzynastu lub jedenastu, moga próbować przy brzegu. Nie musisz wcale lowić dalej niz oni - ale możesz.

Normalnie na zawodach nęcisz trzy linie - pierwsza, na szybko jest na 6-8 metrach, przy pierwszej półce. Tutaj walisz z dwie kule, trochę konopi, pelletu, może białych - i nęcisz dalej ręką. Tu najlepiej zaczynać łowienie. Pozostałe dwie linie nęć tak - aby miec opcję zmiany - np. 10-13 metrów na godzine 10tą i  15-20 metrów na godzine drugą. Każdą nęć w inny sposób, możesz pozytywnie lub negatywnie. Warto jedną linie zostawic sobie na później, stale ją donęcając. Można tak utrzymać rybę i zbudować jej zaufanie. Na zawodach na komercjach nęci sie i kilka godzin takie miejsce zanim zarzuci tam zestaw! Zobacz - złowiłeś ładnego karpia. Dobre nęcenie - i pod koniec możesz zacząć łowić w takiej 'pieszczonej' miejscówce. Kilka większych ryb i masz 20 kg.

Pamiętaj - jeżeli masz czysta wodę, to tyczkarze mają problem, bo ryba widzi cień topa nad wodą, wtedy matchówka ma dużego plusa, i warto łowić dalej od brzegu. Jeżeli woda jest mętna, to lepiej łowić bliżej brzegu, ryba jest bardziej ufna, necisz dokładniej ręką, szybciej zarzucasz niż tyczkarze. Na mętną wodę dobra jest mielonka z racji zapachu (kostki 4,6,8 mm). Ma tę zaletę, że z powodu dużej zawartości tłuszczu wolno opada na dno, wolniej niż pellety. Świetnie uzupełnia się z konopią. Powolny opad to duzy plus.  Na czysta wodę dobrze jest próbować kukurydzy, bo jest widoczna, 5 do 10 martwych białych na haku tez działa, najlepiej w kolorze czerwonym.

Dobrze jest znaleźć najlepszą przynętę na początku sesji...
Lucjan

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #308 dnia: 08.05.2015, 08:53 »
  Dzięki za rady na pewno się nie poddam :)

  Mam pytanko do Klubowiczów, kto jutro melduje się na treningu ODRA BLIZANOWICE ?

  Liczę ,że licznie stawimy się na łowisku. Co mnogo mądrych głów to lepsze wyniki :) Poza tym jest sporo tematów do obgadania .

  Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin i polubień 8) https://www.facebook.com/feederklubkrokodyl

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #309 dnia: 08.05.2015, 08:55 »

Ja i Tomek na pewno:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #310 dnia: 08.05.2015, 08:56 »
Ja nie jestem (jeszcze) klubowiczem, ale zamierzam się pojawić. Mam nadzieję, że trafię bez problemu

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #311 dnia: 08.05.2015, 09:46 »
 trafisz, trafisz :) czekamy Michale. Koniecznie zabierz wędki :narybki:

 ma być jeszcze Tomek SHERMAN, Strażaka i Ciastka nie będzie na 100%

Offline SHERMAN

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #312 dnia: 08.05.2015, 10:36 »
Ja będę na pewno i Maciek też przyjedzie 

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #313 dnia: 08.05.2015, 16:59 »
 Glizdów nakupiłem, mam nadzieje że jutro rybką będą smakowały :P z tego co naliczyłem to tylko siedmioro Nas jutro będzie więc to 4 główki ...

  Kanclerz pojechał na DORSZE, Rafał ze Sławkiem w pracy, Strażak porządki w koło domu, Ciastek nie będzie miał samochodu, z Łukaszem i Markiem nie gadałem ..

  Czyli co ? 5 rano zbiórka ????

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #314 dnia: 08.05.2015, 17:00 »
Tak jest zbiórka 5 rano:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław